Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:57 18.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Имам нужда от помощ  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано18.02.02 10:23



Здравейте приятели! Да сте живи и здрави!
Как спахте?
Аз спах тази нощ много добре, но ми се случи много неприятна случка сутринта и цял ден днес ще мисля и ще бъда много замислен.
Почти всеки ден аз с една такава омаслена гъбичка си почиствам обувките сутрин за да съм красив през деня. Тази сутрин като се наведох и така си останах. Гледам, гледам, какво да видя? Жена ми непредвидимата, почистила само моите обувки /това не е ставало никога до сега/ , насочила ги към изхода и уж без да иска ги е наредила до непочистените обувки на другите в къщи????? Навел съм се и мисля аз...моята жена иска нещо да ми каже, какво е туй нещо? Тя ме познава добри и знае, че съм човек на крайностите и толкова са ми радалечени крайностите че чак се губя между тях. Загубен човек съм си. Първата мисъл в главата ми бе, че жена ми ми намеква деликатно да не се връщам вече у дома. Втората ми мисъл беше, че това нейно действие е признак на нещо не такова. Мисля аз наведен как достойно да и отговоря довечера, че да замажа някак си неловката ситуация и измислих.
Казвам си аз: Ей глупчо глупав , ти имаш приятели, психолози, философи...все умни хора с опит. Ще попиташ в тоз-онзи клуб и все нещо ще решите заедно за да й видите сметката на тази моя жена, която не може да си каже човешки какво иска , а си служи с намеци. Цял ден ще ходя един такъв замислен, ако вие тук не вземете проблема ми присърце и ми дадете съвет как да постъпя все едно че тази гадост си е случила на вас.
Моля ви за помощ?



Тема Re: Имам нужда от помощнови [re: ПЪTниk]  
Автор publika (добронамерена)
Публикувано18.02.02 11:38



...приятелю,ПЪТник...,да ти имам грижата (бих казала),защото тя си е една голяма грижа...,ама има как да я пребориш...,ето ..сещаш се да попиташ тук -там по клубовете...,този-онзи ще ти дадат купища съвети...,ще има да си избираш,да си експериментираш...,чак до следващото почистване на обувките ...,а ако нямаш търпение...можеш направо жена си да попиташ...,ей така.....леко небрежно...,без много трепет в гласа,ча да не остане с впечатление,че се вълнуваш...ако ти каже,че нищо не е намеквала...,значи е искала да те шокира...с някакъв нестандартен начин да ти покаже ,че те обича...,а ако каже ,че е намеквала...ти и кажи,че от намеци нищо не разбираш и ти е необходимо нещата да ти се казват в прав текст...
...не знам дали аз на теб ти помогнах с нещо,но на мен май никой вече не може да ми помогне...



Тема Re: Имам нужда от помощнови [re: publika]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано18.02.02 11:57



Еееех любима моя, колко много мъка има на този свят! Искрено ти благодаря за съвета, който ще изпълня точка по точка и тъй като си жена се надявам да успея с твоя помощ. Благодаря ти скъпа приятелко.
Не вярвам да успея защото чувам предварително чувам думите на жена ми :" Край с приказките лъжецо коварен, сладкодумен, край!"
Дали да не й го върна като й почистя и аз обувките, ами ако утре тя пак ми ги почисти? Сложно?
Пак ти благодаря за помоща, и ти ли имаш проблеми, защо не ни ги споделиш?

Редактирано от ПЪTниk на 18.02.02 11:59.



Тема Re: Ау-у-у...нови [re: ПЪTниk]  
Автор Щypчo (веселяк)
Публикувано18.02.02 12:41



Здравей, приятелю, ама имам за теб новина.....
Това с почистените обувки избирателно - ми то си е голям проблем, да не кажа "твърде сериозен".

Вай-вай, направо-о-о.... чувствай се вече ПЪТник!!!!!!!!
Че няма и специалист, който да ти помогне....
Лоша работа, ти казвам....
Само приятелите ти остават, докато...... не ти почистят и те обувчиците и ги строят пред вратата....

Тук съм! В шубраците на щураците съм Щурчо


Тема Re: Имам нужда от помощнови [re: ПЪTниk]  
Автор publika (добронамерена)
Публикувано18.02.02 13:08



..."драмата" при мен ,приятелю е в това,че аз никога не съм можела да формулирам проблема си...,а още по-малко публично(като една същинска publika) да го споделя...,имало е случаи ,в които...отделни хора...при добро желание и отворено съзнание са се докосвали до повърхността на проблема...,но до решаване май до сега не се е стигало...,което мен обаче не ме хвърля в отчаяние...,защото имам какво още да очаквам...и да зареждам това очакване с радост и надежда....,само нетърпението ме довършва(май това ми е проблема)...,което пък ме кара да не гледам надолу към обувките.......и да мисля кой какво иска да ми каже с тях...,я и ти ги зарежи обувките...

Редактирано от publika на 18.02.02 13:09.



Тема Re: Имам нужда от помощнови [re: ПЪTниk]  
Автор Monday (Homo Ludens*)
Публикувано18.02.02 13:20



и аз имах подобен проблем преди години
решението, което намерих беше просто, но гениално
излизах от къщи с почистени обувки, но на едно друго място (а в последствие на няколко други) си държах мръсни, така че единственото неудобство беше излизането и после прибирането, през цялото останало време си се чувстваш съвсем на място и добре
вярно, че изисква малка първоначална инвестиция, за да закупиш още един (а по-късно и още няколко чифта), но мога да те уверя, че си заслужава!

и всички са доволни - жена ти си чисти едните и си мисли, че ти намеква нещо, а ти се правиш, че си разбрал намека и същевременно правиш с непочистените каквото си пожелаеш

сигурен съм, че и ти ще се справиш! успех!



-------------------
*Homo Ludens е жив и е добре.
(вж. Huizinga и Constant)


Тема Re: Имам нужда от помощнови [re: ПЪTниk]  
Автор Bajlvan (познат)
Публикувано18.02.02 14:45



хехехехе ;-)) значи какъвто и да е намекът .. резултата е че и двамата ще си ходите с чисти обувки ;-)) красота ;-)

мойта жена .. намеци не прави .. каквото й е в главата, това й е на езика .. измъкване няма .. ;-))

не го взимай толкова на вътре .. просто я питай верно .. значи ли туй нещо .. или както вика публика - просто й е била дошла сутршна муза ;-)

не тъгувай, че е свършило - усмихни се, че се е случило


Тема Re: Имам нужда от помощнови [re: ПЪTниk]  
Авторseeker (Нерегистриран)
Публикувано18.02.02 14:57



oste edin savet na star ergen:
polzvai obuvki koito ne se laskat, rizi i pantaloni koito ne se gladiat
priborite za ednokratna upotreba spestiavat kupuvaneto na mialna mashina makar che i takava ne e izlishna; osven tova riska da shchupish chiniata on oooonzi mnogo cenen serviz koito ooonzi mnogo cenen rodnina e podaril otpada



Тема Хайде,нови [re: seeker]  
Автор nbb (весела)
Публикувано18.02.02 15:21



пак жените виновни. Поне да имаше опит, а ти наизуст си приказваш.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: Хайде,нови [re: nbb]  
Авторseeker (Нерегистриран)
Публикувано18.02.02 15:29



BUM!
ei taka ste se gramna - prochetoh kakvo sam napisal, posle po-bavno za da go razbera i nakraia otzad napred ama ne vidiah i namek za zhensko prisastvie v slovata mi
tova biaha izvadki ot chernovata mi "nachini na oceliavane v urbanistichnoto obstesvolo ili kakvo da pravim za da imame vreme za oste edna bira"

tova potupvane po garba v stil "ti si znaesh zashto" li beshe?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.