Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:04 18.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: ЗАЕБАВАНЕ...нови [re: Oro]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано05.06.02 09:01



Добър ден, приятелю,
Лек и приятен ден ти желая.
Бог да благослови теб и всички хора по света!



Тема Re: ПУТкино ЗАЕБАВАНЕ...нови [re: ПЪTниk]  
Автор Oro (коректен)
Публикувано05.06.02 19:54



Олигльофренщини тип ПУТкин:


Автор: ПЪTниk
Тема: Re: ЗАЕБАВАНЕ...

Здравейте,
Както вече знаете Оро ме обвини , че се заебавам с него.
Аз не зная значението на тази дума и ви моля да ми помогнете с тълкувания по тази непонятна за мен дума.


------------------------

Тема
Re: ЗАЕБАВАНЕ... [re: LeoS]

Автор
ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано
04.06.02 10:01
Добър ден.
Да ти кажа , че те разбрах добре. Щом стане дума за заебаване и всичко разбирам.


" Open your mind for the Beauty inside "


Тема Re: ПУТкино ЗАЕБАВАНЕ...нови [re: Oro]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано06.06.02 09:12



Добър ден, приятелю,
Лек и приятен ден ти желая.
Бог да благослови теб и всички хора по света!





Тема Re: ПУТкино ЗАЕБАВАНЕ...нови [re: ПЪTниk]  
Автор Чиcтaч (усърден)
Публикувано06.06.02 13:01



Ти да не развали грамофонната плоча?
На Оро ни му е добър деня, ни нощта, ни тоя ден, ни вчерашния, ни утрешния ще бъде. Ако ще ме благославяш редом с Оро, ставам муле...може и магаре-да се не гъчкаме с муле.



Тема Re: ПУТкино ЗАЕБАВАНЕ...нови [re: ПЪTниk]  
Автор Oro (коректен)
Публикувано07.06.02 00:28



Пожелавай на себе си всеки ден !
Оро се събужда всяка сутрин с едно неизменно чувство на Мир и Любов и Възторг от Живота. И така му преминава целия ден, когато отново се
потопява в Безкрая на Изживяването от Познанието преди да заспи........за да се събуди на другия ден със същото вълшебно чувство на Изпълненост отново и отново......И няма сила на този свят, която да попречи на това Изживяване.......ни човек, ни животно, ни растение, ни
............нищо и никой. Защото това Изживяване е Истинско а не измислено.

Бог да благослови теб и всички хора по света!
Бог няма нужда от твоите нареждания какво да прави ! Ако Бог престане да благославя всеки атом от своето Творение.........то ще се разпадне в Хаоса за част от секундата !

" Open your mind for the Beauty inside "

Редактирано от Oro на 07.06.02 00:25.



Тема Re: ЗАЕБАВАНЕ...нови [re: MУЛE]  
Автор MУTPA ()
Публикувано07.06.02 00:37



Охооо, МУЛЕ! Как си бе брато? Отдавна не съм те засичал.

Сръбваш ли чорбичка или я караш на само на облъчване?



Тема По изключение тук:нови [re: ПЪTниk]  
Автор zvetenze (nejno i uhaino)
Публикувано21.06.02 18:30



Следя от днес вашият спор с Оро....моля ви се по-полека!Спукахте ме от смях бе хора!Направо тука в клуба ме гледат като изтребител.

Оро,по полека с момчето бе....ти сега и пъпки му пожелаваш,....Сериозно ти говоря...как ще го гледам с такъв цирей?!А...четох в някаква твоя тема че той под формата на сопол си акал човека...ама то сопола не сере?!Имай предвид това не е заяждане...или как беше по-модерната дума-заебаване.Просто ми стана интересно как му се връзваш.....

Пътник....и както ти е прякора Путкин....виж сега мойто момче...не бива така с възрастните хора!Ти сигурно не правиш място ив автобуса на по големите!А?Хулиган такъв!Стига си се заяждал?Добре де извинявай...заебавай.Аз съм малка и гледам да не използвам нецензурни думи...Та остави дядо Оро(за мене е дядо) на мира...нека си прави купона...и аз не съм поканена...но пък и да бях пак нямаше да дойда...ела в бс....да си поиграем на скачане в чувалче и федербал.От мен хилките и перцето от теб-чувалчето!

Айде сега:
С МИР!!!

"Искaм сaмо еднa съдбa-дa нaмирaм крaсотa!"


Тема Re: По изключение тук:нови [re: zvetenze]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано22.06.02 15:08



Добре дошла.
Защо взе страна на Оро? Виждаш , че е възрастен за теб, строг, взискателен и има пари. Той е обвързан. Няма жена която ще го пропусне!
И ти сега и ти там. Защо ти трябват проблеми. Ела при мен, млад съм, висок, силен, здрав, атлетичен, хитър, ловък...нямам пари много. Такива като Оро мноооогоооо, ще взимаме от тях пари с теб. Такива като Оро са лесни, имат изисквания, подвеждаш ги според тяхното, възхищават ти се, самодоволно премижат и докато разберат...хоп паричките при нас бедните в БГ.
Да му гепим ние с теб париците и ела та гледай какво знаем и можем с теб.
Не виждаш ли, че света е пълен с такива като бат ни Орко? Такива като нас са рядкост. Ти си като четирелстна детелина, пък аз с пет листа!
Най харесах у теб въздържанието ти от неприлични думи.
Но, не произнасяй името Орово ни в спалнята, ни в къпалнята , ни където и да е. Мини на моя страна и го зарежи, няма да сгрешиш и ще стигнеш чак до Осло! Пази се да не се Оровинизираш!



Тема Re: ЗАЕБАВАНЕ...нови [re: ПЪTниk]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано22.06.02 21:33



Здрасти, Пътнико свиден !
Днеска, малко преди да си отворя очите от следобедната дрямка, ми се отвориха очите за заебаването. Ей така от никъде ми светна, че заебаването всъщност е висша форма на доверие :))) А на тебе светнало ли ти е нещо, или ти предпочиташ да дремваш на тъмно ?


<... всяко нещо доведено до крайност, преминава в своята противоположност ...>


Тема Re: ЗАЕБАВАНЕ...нови [re: LeoS]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано23.06.02 10:18



Привет.
Право да си кажа, забелязал съм, че когато си буден достигаш до мъдри заключения, нищо, че ти липсват файлове!
Ти си достигнал да Истината, не Норвежката и Българската, твоята, моята или на нещастния Оро, а самата истина. Сега като ти светна и на мен изведнъж ми светна, че аз и ти с тия наши мръсни езици, ако бяхме на мястото на Оро...малииииии чак не ми се представя. Но ние с теб сме лоялни, коректни и се стремим към реализация...следва! Та ти ме светна, че пренебрежението към някого е много по лошо и жестоко и че е по- добро да сме в устата на хората отколкото в краката. В Норвегия от грижи за собственото си материално съществуване не им остава време за такива светвания след дрямка-там не дремят и така се лишават от удоволствието от моментното просветване.
Каквото и да говориш за Оро и мен аз си оставам ваш приятел. Никога не съм си мислил като Оро, че човек за да е приятел трябва да получава същото което дава. Дава се когато имаш! Даваш на приятеля до теб, дори и да разбираш че той няма какво да ти даде. За мен това е приятелството.
Оро е търговец-бизнесмен. Такива не дават нищо без нещо и за това нямат нищо. Такива приятели ми трябват за да съм свободен
Какво съм дал на Оро ли? Шанс, възможност да прояви качествата си на приятел и човек, въпреки "заебаванията" ми. Да плува въпреки дълбоката вода. Ти направи същото, ето виждаш ли, че тук сме приятели...май се учим един от друг, но хайде щом всички му казват приятелство приятелство да бъде.
Той Оро жив ли е? Да не го доведем с теб до крайност, че каква полза от такава противоположност




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.