Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:14 08.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Получих директна заплаха:нови [re: Rosemary]  
Автор blue jewel ()
Публикувано16.05.19 21:16



Отстрани изглеждат като хора без работа, дето само си търсят интриги. Нито се познават, нито някога ще се срещнат реално, и всичко това звучи дори смешно. Като в детската градина. Тоя казал едно, другия заплашил, че ще го издаде на другарката - в случая социалните, първият се фръцва и си заминава за н-ти път... пък другият хихика доволно на имагинерното си надмощие.
Абе... тъпотия. Нито е интересно, нито е смешно.

Редактирано от blue jewel на 16.05.19 21:27.



Тема Re: Получих директна заплаха:нови [re: Israel Thornstein]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано16.05.19 21:23



Оф, по-атрактивно щеше да е, ако се бях сетила от самото начало да копирам стила на Трольо на 100 пр. Обаче и по хасковски хъшлашки става.
С уточнението, че не владея местния бабаитски стил, щото нямам нищо общо с аскуу и региона, освен, че от няколко години се преместих да живея тук.

специално за доносите дължа вдъхновението си на Димо, нашта нова клубна италианска дива. тя е майсторката на истинските доноси и ме инспирира за тази подсечка в момента на появата си в темата. та, доносът е по трънски, откъдето е таа видна селянка.





Тема Re: Получих директна заплаха:нови [re: lipari]  
Автор vida1929 ()
Публикувано16.05.19 21:23



Ти заплаши, че ще пишеш в Баневерн. А това е служба за децата, както нашето Агенция Закрила на детето.
Като пишеш донос в Баневерн, няма значение за кой от семейството си писала -за бащата, за майката или за шуренайката. За тях това е донос, който предполага вероятност, че има дете в риск.
Ти нали имаш претенции да си на по-високо ниво от мен? Какви са теиз евтини и прозрачни опити за манипулация като обиди от рода малоумница да ме наричаш и каква ли не. Умните хора четат, мислят и преценят с главите си.

---
В кулминацията на болестта деструктивните сили се превръщат в оздравителни.

Редактирано от vida1929 на 16.05.19 21:26.



Тема Re: Получих директна заплаха:нови [re: vida1929]  
Автор Sarayah (лунно-сребърна )
Публикувано16.05.19 21:33



Грубо влизате с бутонките там, където към Вас са се обърнали вежливо. Готова сте да захапете по подразбиране. Самата Вие сте агресивна... да Ви намеря ли в реала и да Ви дам заслуженото?



Аз не влязох в темата да обсъждам хора, а да обсъждам темата. Така погледнато просто Ви попитах одобрявате ли агресия / словесна, физическа, всякаква/ в реалния живот за виртуални действия? Да или не?

А когато тази агресия по някакъв начин е насочена към Вас -същият ли ще е отговора?

Това попитах, а Вие ме въвличате в махленски разпри, които може би са на Вашето ниво, но определено не са на моето...

Извинете, че Ви заговорих.



Тема Re: Получих директна заплаха:нови [re: Sarayah]  
Автор vida1929 ()
Публикувано16.05.19 21:38



Извинете, че Ви заговорих.

Моля.

---
В кулминацията на болестта деструктивните сили се превръщат в оздравителни.


Тема Re: Получих директна заплаха:нови [re: lipari]  
Автор Sarayah (лунно-сребърна )
Публикувано16.05.19 21:46



Типично женски реакции.

Мразим огледалото, че ни показва дебели , с бръчки, с пъпки.
Мразим го пък!
Да го счупим!

Нях, няк, огледало, ТИ си виновноооо





Тема Re: Получих директна заплаха:нови [re: vida1929]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано16.05.19 22:14



Като пишеш донос в Баневерн, няма значение за кой от семейството си писала -за бащата, за майката или за шуренайката. За тях това е донос, който предполага вероятност, че има дете в риск.


Точно така. Като те наругаят, започваш да мислиш. Пиша на барневерн ЗА Муню Муньов, агресивен и безконтролен човек, който налита за физическа саморазправа на непознати. Известно ми е от самия Муню, че отглежда дете в дома си. Самото дете - нито го знам, нито го познавам, нищо не мога да кажа за него. Но имам опасения за сигурността му предвид нескритата и от години рецидивираща вербална агресия пред свидетели на Муню. Моля барневернът да оцени независимо и обективно доколко психическото състояние на Муню би могло да застраши детето, за което той твърди, че отглежда.

Къде в цялото изложение пише за донос ЗА дете, ма, неграмотницо?
Не се пробвай да ме топиш левашки, нямаш мозък за тая работа.



Тема Re: Получих директна заплаха:нови [re: Sarayah]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано16.05.19 22:26



Познавам си обичайните заподозрени.


Без да врътнат махленската разпричка и да въвлекат, когото им падне в нея, изобщо не биха се хабили да пишат тук. Неотдавна ровнах напосоки по стари теми от 10 години насам - винаги същото. Такива са си. Иначе върло възмутени, че не им говорят като на професорки - умно, изискано и задълбочено. Ако и да не схващат бъкел, когато някой им проговори така. Не са свикнали, горките.



Тема Re: Получих директна заплаха:нови [re: lipari]  
Автор vida1929 ()
Публикувано16.05.19 22:52



Но имам опасения за сигурността му предвид нескритата и от години рецидивираща вербална агресия пред свидетели на Муню. Моля барневернът да оцени независимо и обективно доколко психическото състояние на Муню би могло да застраши детето, за което той твърди, че отглежда.

Това ли смяташ да пишеш в доноса?



---

Редактирано от vida1929 на 16.05.19 23:13.



Тема Re: Получих директна заплаха:нови [re: vida1929]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано17.05.19 00:39



ако имаш по-добра идея за текст, ще я взема въвнавпредвид.

а, и още нещо, госпожо съдничке:
заплахите за физическа саморазправа и побоят са подсъдни деяния,
сигналите от загрижени граждани до служби за закрила на детето не са.
дори се поощряват от закона и обществото в интерес на безопасността на децата.

та, преди да теглиш разни неща на кантара и да размахваш обвинително пръст,
съобразявай ги тези работи. че изпадаш в неудобното положение да защитаваш и одобряваш престъпления. туй хич не е добре за имиджа, към който драпаш.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.