Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:41 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Тукнови [re: blue jewel]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано16.05.19 14:03



стана по-зле и от "Съдебен спор" - най-богатата храна за сеирджии, поднасяна всеки уикенд на скучаещото народонаселение.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Получих директна заплаха:нови [re: vida1929]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано16.05.19 14:06



. Ти си нагледен пример откъде започва цялата тази мръсна схема, от която се отвращавам. Щото някой си финтрол не ти е симпатичен, ще му направиш гаден номер да му вземат детето. Отмъстителност, разчистване на сметки , доносничество-туй ни е останало от социализъма в българската ни психика.Прочети за стратегия за детето.


Ти си абсолютна откачалка.


Барневерн ти е през путката, обаче си много светната за българските социални служби. Същевременно, купища РЕАЛНО ВРЕДЯЩИ идиоти от дира вклюйчват ругатните и клетвите на трета космическа, зърнат ли ми ника. Същевременно, всеки знае за мен повече, отколкото аз, включително с кой пръст си барам клитора, докато пиша и на какъв адрес. Искат да ме бият, ебат, да пукна, обаче никой не ми насъсква страховитите Социални в къщи. Щото "благородни" ли? Глупости! Щото абсолютно няма за какво да ги насъскат.

А тебе що са те погвали 10 години, та си толкова в час? Пропаднало семейство или
некадърна "приемна" на заплата? Нещо много си оплескала, щом говориш за тях като за нацисти. За нормалните хора тези служби дори не съществуват що се отнася до собственото им родителство.



Тема Re: Получих директна заплаха:нови [re: vida1929]  
Автор jumbles ()
Публикувано16.05.19 14:11



да, в случая имам предвид финтрол, но всеки би могъл да се възползва от тази форма при нужда
и разбира се, че в тези теми ще се общува



Тема Re: Получих директна заплаха:нови [re: blue jewel]  
Автор vida1929 ()
Публикувано16.05.19 14:21



Ами да, какво друго ми остава? Ако се намеся и кажа спрете този цирк, оставете финтролчето на мира, ще кажат-тая се прави на спасителка. Ако подстрекавам спора, ще кажат тая е интригантка.
Ни тъй, ни иначе. Затова само люпя семки и нагъвам пуканки.

---
В кулминацията на болестта деструктивните сили се превръщат в оздравителни.


Тема Re: Получих директна заплаха:нови [re: lipari]  
Автор vida1929 ()
Публикувано16.05.19 14:25



А ти каква информация и какъв опит имаш в/ за детските социални служби в Б-я и Норвегия?

---
В кулминацията на болестта деструктивните сили се превръщат в оздравителни.


Тема Re: Получих директна заплаха:нови [re: DarkSide]  
Автор Leii (Ex Dymo)
Публикувано16.05.19 14:29



Мерси за споделеното, не знаех, а и не гонпознавам, както и никой тук...но ми прави впечатление, че Липарито малко следва да се успокои, зради нея самата.



Тема Re: Получих директна заплаха:нови [re: lipari]  
Автор vida1929 ()
Публикувано16.05.19 14:55



Аз може и да съм откачалка, но ако мога да направя нещо, за да се предпазят едно дете и неговите родители да преживеят кошмарите, които на които аз съм била свидетел, ще го направя.

---
В кулминацията на болестта деструктивните сили се превръщат в оздравителни.


Тема Re: Тукнови [re: crazymonkey-126377]  
Автор blue jewel ()
Публикувано16.05.19 15:18



Май-май...



Тема Re: Тукнови [re: crazymonkey-126377]  
Автор vida1929 ()
Публикувано16.05.19 15:52



Едно време през соца имаше един другарски съдилища. Това тук малко мяза на тях.

---
В кулминацията на болестта деструктивните сили се превръщат в оздравителни.


Тема Re: Получих директна заплаха:нови [re: vida1929]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано16.05.19 16:50



А ти каква информация и какъв опит имаш в/ за детските социални служби в Б-я и Норвегия?


За българските - само от тебе, Вида: "ужасни са, 10 години съм си имала работа с тях".
За норвежките - само от Финтрола: "страховити са, ако ме надушат, ще ми вземат детето".

Никой друг, българин или норвежец, освен вас двамата, не е споменавал за страхове или неприятни преживявания със социалните служби. Все повече се замислям защо ли.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.