Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:32 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Получих директна заплаха:нови [re: crazymonkey-126377]  
Автор vida1929 ()
Публикувано16.05.19 12:57



пуканките, цъкам и се чудя

---
В кулминацията на болестта деструктивните сили се превръщат в оздравителни.


Тема Re: Получих директна заплаха:нови [re: jumbles]  
Автор vida1929 ()
Публикувано16.05.19 13:02



апропо, ти като един разумен модератор не можеш ли да му скръцнеш на този човек да си отвори една блогова тема и там да си излива всичко на воля, вместо да наводнява форума и да дразни останалите с това

За финтрол ли става въпрос? Това е добра идея за всеки който има да каже нещо ново и повече по някакви теми. А в тия блогови теми може ли да се общува с други хора?

---
В кулминацията на болестта деструктивните сили се превръщат в оздравителни.


Тема Re: айдеее! откаченото мина на бележкови заплахи!нови [re: osvoboden pich]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано16.05.19 13:04



ми аз действам.



1. стъпка - заплахите са достояние на всички и не действат
2. стъпка - щом заплашваш, ще си претърпиш последствията - веднага



Тема Re: айдеее! откаченото мина на бележкови заплахи!нови [re: lipari]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано16.05.19 13:10



Трябва ли ти охрана от НСО?!





Тема откачалникът продължава да ми сипе бележкинови [re: lipari]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано16.05.19 13:34







Тема Re: айдеее! откаченото мина на бележкови заплахи!нови [re: osvoboden pich]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано16.05.19 13:35



имам си лична - мутрите на мъжа ми, не четеш ли?


асковските мутри първо колят, после питат.



Тема Re: айдеее! откаченото мина на бележкови заплахи!нови [re: lipari]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано16.05.19 13:36



Ясноо... после да не кажеш, че не съм те питал?!





Тема Re: айдеее! откаченото мина на бележкови заплахи!нови [re: osvoboden pich]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано16.05.19 13:47



ако я закъсам яко, щи свирна да пуснеш връзкарските килъри.
засега и джобният бокс ще ми свърши работа, владея мръснишки удари с бокс до съвършенство. после идват местните мутри, дето скопяват в софт вариант и загробват в хард, ако някой ми застраши бодито.... ама преди изобщо "разговорът" да стъпи на моя територия имаме БАРНЕВЕРН! И сигурни ятаци в Берген. Целта вече е прихваната, мога да дръпна спусъка в момента, в който от нещо дребно ми кефне - тъп лаф, чаша биричка или някой случаен уличен отпадък ми напомни за Финтроля.





Тема Re: Получих директна заплаха:нови [re: lipari]  
Автор vida1929 ()
Публикувано16.05.19 13:48



Аз изобщо не споделям внушението, че Барневерн може да е заплаха, дори неудобство.

Има такава заплаха и тя висне заради такива като теб .
Щото той бил я заплашил, тя пък щяла да направи срещу него донос да му вземат детето. Ти си нагледен пример откъде започва цялата тази мръсна схема, от която се отвращавам. Щото някой си финтрол не ти е симпатичен, ще му направиш гаден номер да му вземат детето. Отмъстителност, разчистване на сметки , доносничество-туй ни е останало от социализъма в българската ни психика.Прочети за стратегия за детето. Барневерн ще вложи милиони долари в българската социална система, която пък ще поиска промяна в закона за детето за да иска правомощия, така че социалните работници да бъдат считани по презумпция за по-компетенти в отглеждането и възпитанието да децата от самите родители. Това означава,че като дойдат у вас и ти намерят някакъв кусур в семейството, първо щти вземат детето, пък после ти дават възможност да докажеш, че имаш потенциал и компетенции за родител.
Докато намериш адвокати да оспорваш, ще минат месеци и я камилата, я камиларя.

Има препоставки тази стратегия да има успеваемост на родна почва.

---
В кулминацията на болестта деструктивните сили се

Редактирано от vida1929 на 16.05.19 13:56.



Тема Re: Получих директна заплаха:нови [re: vida1929]  
Автор blue jewel ()
Публикувано16.05.19 14:00



Пуканките са задължителен атрибут на този, който обича отстрани да гледа сеир.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.