Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:19 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Получих директна заплаха:нови [re: Israel Thornstein]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано15.05.19 18:26



каква помощ?
откачалникът ще ме издирва в България и даже мутрите на мъжа ми


нямало да ме спасят.

сега да се въоръжавам ли или да пиша на барневерн в Берген?
много се двоумя.




Тема Re: Получих директна заплаха:нови [re: blue jewel]  
Автор jumbles ()
Публикувано15.05.19 18:32



абсолютно!
Здравей, Джевлче







Тема Re: Получих директна заплаха:нови [re: lipari]  
Автор Leii (Ex Dymo)
Публикувано15.05.19 18:51



Какво е усещането сега Липари, Алисо Лисо като ги четеш тези неща? Не е приятно нали.
Според мен следва да спреш да плетеш интриги тук, да заплашваш хората, да ги наричаш лъжци и ако наистина се държиш нормално може би няма и да имаш подобни...заплахи.



Тема Re: Получих директна заплаха:нови [re: jumbles]  
Автор Leii (Ex Dymo)
Публикувано15.05.19 18:55



Не Джъмби грешиш, Липарито не е никак проста, напротив тя и нейните приятелки са доста изобретателни в интриганството и в заплахите на лични бележки към потребители тук, придружени с линкове на близки, снимки и тем подобни, никак не е приятно, но това е положението. Болестно състояние е видимо. Диагноза.

Редактирано от Leii на 15.05.19 18:57.



Тема Re: Получих директна заплаха:нови [re: Silence is the answe]  
Автор Leii (Ex Dymo)
Публикувано15.05.19 18:55



Абсолютно!



Тема Re: Получих директна заплаха:нови [re: Leii]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано15.05.19 19:03



я кажи как става номерът с доносите, нали си вряла и кипяла в този занаят?
първо требе да се направи някакъв мейл и после се съчинява убедителен сигнал до някоя служба срещу нароченото лице, и се пуска от измисления е-мейл, нали?

ще ми напишеш ли текста, че тебе най те бива, отръки ти идва - нали четох едно такова твое творение.

мислам да алармирам една-две службици в берген.





Тема Re: Получих директна заплаха:нови [re: lipari]  
Автор Leii (Ex Dymo)
Публикувано15.05.19 19:17



Смешничке, тези неща ти и твоите приятелки ги знаете най добре, не ме питай мен. Нищо не можеш да направиш от Хасково художничке, нищо, дръж се нормално с хората и не занимавай с глупости.
Някой ще ти обърне внимание на теб в Берген, те там чакат само Липари от бг форуми.



Редактирано от Leii на 15.05.19 19:19.



Тема Re: Получих директна заплаха:нови [re: Leii]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано15.05.19 19:36



що се стискаш сега, всички знаят, особено семейството ти, че си цар на доносите.





Тема Re: Получих директна заплаха:нови [re: lipari]  
Автор vida1929 ()
Публикувано15.05.19 19:36



Ма само вдига пушилка ма. Гаврътнал е пет-шест алкохола на гладно и муй дошъл куражът.

Нъл и мен Филерът щеше да идва да ма убива, ма не дойде. Чаках го с отворени обятия, даже прическа си направих за случая, язък.

---
В кулминацията на болестта деструктивните сили се превръщат в оздравителни.


Тема Re: Получих директна заплаха:нови [re: lipari]  
Автор Leii (Ex Dymo)
Публикувано15.05.19 19:40



Доносите са ваша запазена марка.
Иначе хората тук споделят и говорят нормално, а отворковци като теб, които знаят много и имат голяма уста ги обиждат и заплашват, а след това ти е криво, че някой ти е показал знак STOP.
Бъди внимателна, човекът добре ти го е казал. А и админът те предупреди, така, че прави си сметката ти.
А и избягвай да споменаваш на потребителите тук семействата им и близките, това дразни, мен лично не...но има хора,които ще ти покажат къде зимуват раците някой прекрасен ден.

Редактирано от Leii на 15.05.19 19:43.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.