Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:51 28.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Мдааа.  
Автор Carnal Flower (*whatever)
Публикувано04.07.19 18:22



Колко очаквано. Когато ви изостави богинята, тук е тишина и скръб.



Тема Re: Мдааа.нови [re: Carnal Flower]  
Автор synergie (старо куче)
Публикувано04.07.19 20:31



Рабин пак ли си е сменили пола?

Урсула ТИР ерген село чекия


Тема Re: Мдааа.нови [re: Carnal Flower]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано05.07.19 15:04



Koя точно чантия беше, че не се сещам?

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Мдааа.нови [re: synergie]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано05.07.19 16:21



Не бре, това май е Синята. Дето беше подгласничка на РозАвата.


РозАвата беше Алфа-женска ментор, а Синята - Бета-Женска, чирак при Алфата с цел до/по/застигане на Алфа статус.




Тема Re: Мдааа.нови [re: Naki]  
Автор korporativaМодератор (цар и господар)
Публикувано05.07.19 16:58



само курви

--
return; return;


Тема Re: Мдааа.нови [re: Naki]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано05.07.19 17:24



Синята не я ли пандизиха, или поне тая, за която се представя?

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Мдааа.нови [re: rabin]  
Автор Carnal Flower (*whatever)
Публикувано05.07.19 18:54



Ясно, сладури: нищо ново под слънцето.





Тема Re: Мдааа.нови [re: korporativa]  
Автор Carnal Flower (*whatever)
Публикувано05.07.19 19:32



А ти научи ли се да не "йе"-каш, или викаш, то за това малко ти е късно.





Тема Re: Мдааа.нови [re: rabin]  
Автор Carnal Flower (*whatever)
Публикувано05.07.19 19:34



Питат те дали пак си си сменил пола, не се прави на разсеян.



Тема Re: Мдааа.нови [re: Carnal Flower]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано05.07.19 23:05



Има, има ново!



Имам едно много хубаво ново детенце, слънчице-дъщеричка - стана на 3 години и 3 месеца наскоро.
(Е не е реколта 2017 или 2018, но си е новичко и добричко. )




Тема Re: Мдааа.нови [re: rabin]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано05.07.19 23:40



Синята не я ли пандизиха, или поне тая, за която се представя?

Нямам идея, не ги следя чак толкоз. Може.




Тема преместихме сенови [re: Carnal Flower]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано06.07.19 12:14



но така или иначе и времето ни мина, беше то като кибичех пред компа цяла вечер




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Мдааа.нови [re: rabin]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано06.07.19 12:15



а тя кога се е представяла за някой?
иначе тая е бамби, ей не се научихте




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Мдааа.нови [re: Naki]  
Автор Carnal Flower (*whatever)
Публикувано06.07.19 13:13



Душица. Да ти е жива и здрава!



Тема Re: Мдааа.нови [re: zaphod]  
Автор Carnal Flower (*whatever)
Публикувано06.07.19 13:15



И ти ли си на село?





Тема Re: преместихме сенови [re: zaphod]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано06.07.19 15:05



Винаги съм се чудел как точно се случва трансформацията, след което ставаш безполезен пуфтящ шкембелия чичак. Е, полезни сте, на 230 хилядната чиновническа ОПГ, дето и 2 кожи да ви удере пак ще ви е малко. Нас тука ни изядоха комарите, за антиките на ФАЩ има милиарди, за комарите няма 500 лева на село.
Чак ме мръзи да се включвам да ви дразня. Там, дето сте се преместили, трима души, от десетки хиляди кодера.
Не че ни е минало времето, просто матрялът е кофти. Ама си го знаете де, без да ви го казвам.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: преместихме сенови [re: rabin]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано06.07.19 17:50



е що така става - нас дразниш, а тебе фаща




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: преместихме сенови [re: zaphod]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано06.07.19 21:04



През кура ми е на мене, вие му мислете! Администрацията отся реже на умиране, след 20 години не ми се мисли. Тигрови комари за пръв път видях у нас.

Жал ми е за вас, някви бесни жунки как ви строяват! ОПГ е ясна, ръфа на месо, и не е от сега.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: преместихме сенови [re: rabin]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано07.07.19 08:18



не бери грижа, ти си най-зле, за себе си мисли първо, че иде мракобесието а ти си МИСЛЕЩ и ще видиш зор.
ние офцете сме си ок, даваме мляко и вълна на брюксел, и на феодалите ще даваме като се върнат и размахат бича. ма ти това не го можеш, брюксел е благ господар и търпи ненужни паразити като тебе, истинските робовладелци не са така. та ше ревеш на умряло, ако изобщо останеш жив




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: преместихме сенови [re: zaphod]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано07.07.19 10:42



Оня ден слушам, че здр. осигурени били само 1,6 милиона булгаристанци. Накъде повече зор? Мильо се въди, Цинго се въди, у Странджа правят нови лагери за "бежанци". Мислиш ли, че може да понесеш неограничен зор? Имам предвид докато бачкаш, за пенсия ше има да почекаш. 60% данъчна тежест, колко още чавета може да осигуряваш?

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: преместихме сенови [re: rabin]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано07.07.19 12:09



да де, нали това ти разправям и аз - чуват се вече пропукванията, скоро благата цивилизация с пенсии, курорти, и здравни каси ще иде в историята, робство и феодалщина ще се възцарят. ние сме ок, щото сме офце и даваме вълна и мляко, ама ти рабине как ше я караш? аз не те виждам жив във феодалщината, главата ти ше украси градската порта. ма ся като се замисля, ти си го знаеш бе! нали затова рипаш срещу бежанците и храненето на мангусти, защото виждаш как единственото общество което може да те търпи жив се самоубива. за тебе това не е просто дали ще те дои брюксел или местен дерибей, за тебе е на живот и смърт. затова искаш да спреш процеса, бучкаш, ръчкаш офцете белким се събудят и направят нещо, ма те не - спят. разбираш ли ся защо се кефим и цвилим доволно?




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: преместихме сенови [re: zaphod]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано07.07.19 13:46



Само с ено не съм съгласен с тебе, дето ми викаш социален паразит. Аз не вися на ничия сметка. Не издържам един чантаджия, един цинго и един "бежанец", ама и мен никой не издържа.

Дали ще оцелея е Божа работа, ама все си мисля, че стригането има горна граница. Тъй кат те слушам излиза, че се опитваш да изкараш дека може да се добива хем мляко, хем месо от вазе. Мада Нейча не позволява чак такива издевателства! Всяко нещо си има горна граница, и като гледам кво се случва у дивата провинция си мисля, че таа граница отдавна е прехвърлена. Дори най- големите градове почнаха да се обезлюдяват. И на тебе и на мене ни е широко край врата, ама като дойде Видовден няма да питат кой колко хилки има в банката.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: преместихме сенови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано07.07.19 14:49



"ама като дойде Видовден няма да питат кой колко хилки има в банката"

А най-смешното е че селяндурите с вилите и сопите ще те познаят че си циврещо интелектуалче БЕЗ незаконен калашник въпреки че опитваш да се правиш на селяндур



I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna

Тема Re: преместихме сенови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано07.07.19 16:00



НЕ си ги виждал на живо тия мистични селяндури със сопите, НАЛИ?

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: преместихме сенови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано07.07.19 17:17



Не бе, само ти си виждал селяндури.

Междудругото аз мое да съм по-голям селяндур от тебе щото въпреки че съм раждан и расъл в софето и съм безнадежно болен от урбания и се кефя на моловете и градския вайб като цяло, съм първо поколение 'граждан' на селски чеда а ти ако си от Руси например вероятно си потомствено циврещо гражданче



Кръвната линия си има нейното значение, рядко ще видиш педал дето е селяндур като близка линия, рискът сериозно нараства с поколенията снесени и отгледани в град

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna

Тема Re: преместихме сенови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано07.07.19 18:08



Са имаш ли няква поне бегла идея кво пишеш и за кво искаш да ме клъвнеш?
Не съм роден в Руси, просто имах някви имоти в областта. Някога.

Как ще ги храним милионите, имаш ли неква идея? Скоро стават 2 години откак не внасям 60 % кръвнина. Както споменах - народът зверски и масово минава в сивото. Хляба който консумирам - собственикът е минал изцяло в черния сектор, таман преди малко разбрах.
Има ли желание - има и начин. Единствения хляб, дето става за консумация.
Ако все още вярвате, че имате безкрайни възможности - пожелавам ви успех. Аз отдавна се отказах от тая руска рулетка. Меркел каза, че ще се справите. Води ви малки серии по един милион "бежанци". Някога вадих статистика, че двама от хиляда изобщо имат желание да работят каквото и да е.
Успех с издръжката им!

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: преместихме сенови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано07.07.19 18:17



Хохохо, оправдаваш се, сигурен белег че си потомствено гражданче



I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna

Тема Re: преместихме сенови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано07.07.19 19:20



Ех, бате Свир, инвестираме 3 и нещо милиарда у работни места за ФАЩ, и продължавате с простотиите кой бил гражданче, кой бил селянче.
Паразитите в момента мислят поредното ново увеличение, последното стана факт едва преди 6 дни.
И така до безкрай!
Наистина ли мислите, че до безкрай ще има балъци да дават 2 от 3 дни бач, докато тежестите станат над 100 %?

В т.нар. културен форум коментират как да не ги изядат кучовете... Буквално имам предвид. Програмисти обсъждат как да не бъдат изядени, в съвсем буквален и пряк смисъл.

Анти еволюция! Да станеш храна на домашен любимец!
Прав беше Боко! Кофти матрял!

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: преместихме сенови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано07.07.19 19:28



Кучетата (особено помиярите) усещат безпогрешно като му е нещо слаб на човек ангела, това им е много ценно, дося колко пъти са ме залаяли помияри верно нещо съм бил развълнуван като оскубана кифла, имат некви сензори дето го фащат това много прецизно

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: преместихме сенови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано07.07.19 19:59



И мене дори не ме лаят по село, ама въпросът е друг.
Анти еволюция. Do you speak it?
http://programming-motherfucker.com

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Убу денови [re: rabin]  
Автор synergie (старо куче)
Публикувано07.07.19 20:11



Я кажи за стартъпа, намери ли хора да бачкат или сте само рабиноиди по селата?

Урсула ТИР ерген село чекия


Тема Re: Убу денови [re: synergie]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано07.07.19 20:26



Прилича ли ти Рамбо на доволен мазен чорбаджия въртящ небрежно синджирчето докато джонките му гърбят на тръстиката за паница леща и мотивиращо тупане по рамото пред строя :)

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: преместихме сенови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано07.07.19 20:34



Между другото авторът на това е много кадърен пичага който обаче е циврещо интелектуалче. Навремето беше написал много важни неща за руби вселената обаче врещеше като пикла като го запукаха да го псуват по линия на некви форумни кланови войни и даже му беше трудно да си намери бачкане и плюваше гадните чорбаджии изедници.

Симптоматично е че му се кефиш



I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna

Тема Re: Убу денови [re: synergie]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано07.07.19 20:36



Aйде пръво ми кажи ти, кво и защо те интересува, после искам да ми отговориш на едно питане, после обещавам аз да отговарям.
Виж оная огромната тема за Арон Общата, обещанията тряя се спазват.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Убу денови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано07.07.19 20:50



А, нищо не ме интересува, лигавя се между два джаваскрипта, плашим се колко дОбър неелегантно пердашещ дървар съм станал, иначе питай ама като те знам как обичаш евтиния интелектуалски номер с 'да или не' вероятно щи се изхиля без да ти отговоря по лелеяното от тебе същество :)

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: Убу денови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано07.07.19 21:07



Ти си ясен свир, чукча писател. Само дето въпросът беше към Синджира.
Каква е поуката от програмиращия мадафакър - който пусне 2 грама мисъл в работата тряя да мре гладен, или кво?
Негов проблем, дето си е развявал личните данни дето му падне. Дори най-бесните чалга келеши вече бягат от Гейбук и подобни.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Убу денови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано07.07.19 21:39



А, верно Синергито питаш, заплеснал съм се нещо.

"Каква е поуката от програмиращия мадафакър - който пусне 2 грама мисъл в работата тряя да мре гладен, или кво?"

Именно!!! Ако си МИСЛЕЩО ропче ти се ебава майката със засилка централно, колко щеш да си кадърен, лукс да мислиш имаш САМО ако си ти си мазния експлоататор-думбазин, иначе ЕДИНСТВЕНАТА работеща стратегия е да си послушна офчичка като цяло, дори господарят да ти пуска некъв фандък от който повърхностно изглежда че си пекан нецепещ никому басма катил :)

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: Убу денови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано07.07.19 21:44



Именно!!! Ако си МИСЛЕЩО ропче ти се ебава майката със засилка централно, колко щеш да си кадърен, лукс да мислиш имаш САМО ако си ти си мазния експлоататор-думбазин, иначе ЕДИНСТВЕНАТА работеща стратегия е да си послушна офчичка като цяло, дори господарят да ти пуска некъв фандък от който повърхностно изглежда че си пекан нецепещ никому басма катил :)
Мда, има някаква истина. За толкова години у форума поне за това придобиваме единодушие. Туй дет си го написал.
Ни даскалица ни казарма ни Гана успяха да ме отучат от мисловна дейност. Права - крива, моя си е. Е го е, още не съм фалирал, не се мре от малко мисъл и премерен риск.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Убу денови [re: rabin]  
Автор synergie (старо куче)
Публикувано07.07.19 22:23



Това е единственото ми обяснение за перманентния менструален цикъл от който страдаш. За да не съм съвсем негативен ще те похваля че забелязвам и личностното ти израстване - стигнал си до извода че не ставаш за чеп за зеле



Урсула ТИР ерген село чекия

Тема Re: Убу денови [re: synergie]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано08.07.19 00:13



Исках да ми кажеш, как очакваш да ме видиш фалирал. И да си Умреш на кеф. Нали?

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Убу денови [re: rabin]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано08.07.19 06:59



хехе, или пък най-накрая ти е влязло нещо от това дето другите ти казват у тиквата. ламбито тия неща ти ги повтаря, аз ти ги повтарям, ама ти си грамофон - "на бунт офце у! а!". и ревеш какъв си мислещ а ние кви сме зомбита. зе ли да ти просветва ся?
Анти еволюция. Do you speak it?
виждаш ли какъв си наивник, няма такова нещо антиеволюция, еволюцията е вечна и движи само напред, макар и по начин непонятен за тебе. просто твоята представа за еволюция е наивна, праволинейна и детинска, като нещо което облагодетелства прогреса и интелекта. нещо като представата на седерастите за демокрация. те сещаш ли се преди 40 години разните интелектуалчета си представяха демокрацията като едно идилично общество, където благодарение на чесна конкуренция и свобода всичко е мед и рози, и се издигат способните (за каквито те се имат), а не биячите и батките от залите. кеф ми е че от сичкия соц лагер имах късмета да живея в единствената страна където премиер стана нискочел бияч и мутра, интелектуалския рев и сълзи са музика за душата а ти бунак гледаш разни глупости - ама данъците, ама пенсиите. бунак, попаднал си в добра среда (нашата) и вместо да черпиш мъдрос, кудкудякаш като бегемама




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Убу денови [re: rabin]  
Автор synergie (старо куче)
Публикувано08.07.19 09:12



Това че фалита е въпрос на време само ти не го знаеше. Няма как да ми носи удоволствие сега нещо за което нямаше никакви съмнения че ще се случи още преди да го започнеш. Удовлетворение ми носи това че и ти си го проумял сега.

Урсула ТИР ерген село чекия


Тема Re: Мдааа.нови [re: Carnal Flower]  
Автор korporativaМодератор (цар и господар)
Публикувано08.07.19 11:20



Си "йье"-кам си "мье"-кам си правя кот си искам. Чисто физиологично мога да фъркам по курвите матрьял до 70, а на вас акто ви увехне марулята единствено ви остава да остареете красиво... уви вие ще остареете като злобни бабки

--
return; return;


Тема Re: Мдааа.нови [re: zaphod]  
Автор korporativaМодератор (цар и господар)
Публикувано08.07.19 11:21



Тази кога стана сол ташак на розовата бе? Нали се караха за едно потниче, явно са си го разделили вече :D

--
return; return;


Тема Re: Убу денови [re: synergie]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано08.07.19 11:38



Хехе, как злобееш, това и очаквах, ама ще те разочаровам. За фалит и дума не е ставало. Забавят се нещата, но за сметка на това вероятността за положителен край расте. Едно по едно се случват. Дори си намерих начин да купувам нов матрял под цените на скрап.

Таа година чупим рекорди по неблагоприятни атмосферни условия, земеделци с по 20 години стаж се оплакват, че такава мизерия не е било. Дори под оранжериите им изгнива продукцията. Отделно ГЕРБ-аджийницата дето й досвидяха по 1 касетка препарат, ми да ни ядат комарите, че да има за антични изтребители на петорна цена! Понякога и пчеларски скафандър не ме спасява от тая напаст, хапят през ръкавиците, а като туря най-дебелите пък не се трае от жега. Тия библейските напасти са бошлаф, ела да видиш кво е напаст, вие по градовете не сте толкова засегнати.

И кво, барем намери ли си лелка, на която да успееш да се докараш? Айде да речем аз бъркам, че плувам срещу течението на корпоративната простотия. Може да се проваля и ще си доволен. Ти поне успя ли в живота? Аз за разлика от тебе не ти мисля провала, ми ще се радвам ако щастливо преминеш през свръхчовешкото препятствие 40 години зад монитора, да угодиш на тълпата шефове наведнъж, и на клиентът, дето иска нещо за нищо. Ей тъй ако можело интерфейс като на Фейса, че му били свикнали и да не учели нов. Правили са ми пазарлъци за 500 евро!

@Гейфоде, като те гледам не ми изглеждаш на мутра, кво толкоз им се кефиш? Латентен хомосексуализъм?

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Убу денови [re: rabin]  
Автор synergie (старо куче)
Публикувано08.07.19 11:44



Рабине, ти си толкова прост, че даже не можеш да се сетиш как да изкарваш пари от нещо дето ще ти избоде очите. Зарязвай селските стартъпи и почвай да купуваш от евтиния нов материал и да го връщаш за скрап.

Урсула ТИР ерген село чекия


Тема Re: Убу денови [re: synergie]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано08.07.19 14:36



Кис кис, това са цени, които не мога да ги получа, че да докарам печеливш арбитраж.
Кажи ся, за толкоз години намери ли се поне една Гана да те одобри? Че все нещо им не е на таман, се мрънкят. Не, че разбират нещо от работата ни, но имат твърда позиция по нея, дето я видиш всеки ден.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Убу денови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано08.07.19 15:31



"Забавят се нещата, но за сметка на това вероятността за положителен край расте"

Гумените глави имаха нещо в тоя стил навремето

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: Убу денови [re: rabin]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано08.07.19 16:16



Отделно ГЕРБ-аджийницата дето й досвидяха по 1 касетка препарат, ми да ни ядат комарите не са им досвидяли, просто не им дреме за вас




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Убу денови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано08.07.19 16:16



Гумените глави имаха нещо в тоя стил навремето

Я цитатче? Ако може и за батката от programmingМotherfuckers, дето НЕ можел да си намери работа. Снощи търсих, че ми стана интересно, и не намерих.
Бацета, язе ще оцелея. Без корпоративен шит. Напук на синджира, и на оня дето се беше кръстил хлебарка, и на Гейфодя, и компания.
Хората, дето носят каквато и да е принадена стойност - също ще видят другия ден.
Батките, дето Гейфодя им се кефи и подмокря- абе най-известните от тях ги застига я куршум, я десетилетна пандела. Е ония Баневи - надиплиха милиардите, и после оня брадатия се оплаква, как акали 24/7 у килията им, щото друг кенеф нямало. Баси да си милиардер, и да ти е общия кенеф под носа... Не се радвам, да не ме разбере някой погрешно. У кмб панделите рядко попадат правилните клиенти.
Кучият гъз един ден го огрява Слънцето, колкото и да сте скептични и да се ебавате. И мада нейча поставя нещата по местата им.

@Гейфод:
не са им досвидяли, просто не им дреме за вас
Мъжко магаре да ти работи на гъза, прав си до последната буквичка! Изтръпвам като се замисля какво съгласие постигаме напоследък, и с кого.

Редактирано от rabin на 08.07.19 16:18.



Тема Re: Мдааа.нови [re: korporativa]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано08.07.19 16:21



не знам, не съм следил драмите.
като заговорихме за розовата, слаба работа е, а има много по-напред от нея
смятай тая ковра продава водата в която се е къпала по 30 долара буркана, и разни пъпчиви геймърчета купуват и после се счупват от чикии






NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Убу денови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано08.07.19 16:38



"И мада нейча поставя нещата по местата им"

Лоши новини за тебе :)

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: Убу денови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано08.07.19 16:53



Лоши новини за тебе :)
Ще видим, бай Свир...
Още не се очертава да фалирам без корпоративна простотия, лошото време само забавя квото съм си наумил. Дори бегло не съм се приближил до Фалита.
По моему фалит значи да си търся работа... Пази Боже!
Сериозно ли мислиш, че 40 години зад монитора са ОК? И 2 чАса дневно трафик след туй, после почва да пищи чавето кат се прибереш, и свинята все недоволна.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Убу денови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано08.07.19 17:31



"Сериозно ли мислиш, че 40 години зад монитора са ОК"

Какво е монитор :)

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: Убу денови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано08.07.19 17:40



Ех, бай Свир...
Монитор, туй е едно нещо, дето го виждаш, след като наврътиш 50 лазарника.

Докъде го докара с твойте буйни пирамидки? Изкупи ли ги Епължийнижата за някой друг милион?

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Мдааа.нови [re: korporativa]  
Автор Carnal Flower (*whatever)
Публикувано08.07.19 18:35







Тема Re: Убу денови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано08.07.19 18:48



Ся точно джиткам по 'пирамидките' едни неща.

Голем майтап, сичко почна понеже ми беше досадно да 'дебъгвам' с alert на айфона :)

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: Убу денови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор sashometallico (ентусиаст)
Публикувано09.07.19 10:17



Евала Маниак! Купи ли XS Max-a?

П. С. Ако включиш айфона с кабел в Мак, от Сафари можеш да отвориш Web Inspector-a където има Dev Tools (DOM Inspector, Console, etc).



Тема Re: Убу денови [re: sashometallico]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано09.07.19 11:13



Тая година ще взема най-големия който пуснат. Жалко че не направиха айпад мини с дизайн като на про-тата, ей това би било трепач.

А това с дев туловете на комп е ясно ама то като ще връзвам към комп цялата идея да джиткаш на джаджата автономно се губи. Пък и дом инспектор и конзолни дъмпове се правят лесно, дебъгването с брейкпойнти и степване е предизвикателство

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: Мдааа.нови [re: zaphod]  
Автор chupac (jeffty)
Публикувано09.07.19 11:35



бамби беше съвсем друга овца.

Менека никой не може да ме банне!


Тема Re: Мдааа.нови [re: zaphod]  
Автор korporativaМодератор (цар и господар)
Публикувано09.07.19 11:45



Ибаааа ТОП бизнес модел. Бах мааму хората от нищо правят при. Евала

--
return; return;


Тема Re: Убу денови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано09.07.19 16:56



цялата ти манящина е заложена на много рискова карта - клуба е на 20 години, ти си старо куче, и от най-младите да си бил, четирсетака чука на вратата и не се знае дали ще се окажеш от късметлите дето изобщо могат да четат на телефон. аз например в момента съм с "монитор" телевизор за хол. пак съм с очила, но леки, такива дето като отивам да пикая мога да не ги махам. очилата за дъртащина не са като очилата за млади кьорпета, няма "аз съм 3 диоптъра", нее, при дъртаците е "за телефон 4, за компа 2, за телевизор един".




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Убу денови [re: zaphod]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано09.07.19 17:37



Така е обаче явно некви жици са ми дадени накъсо в главата и ме карат да копам ирационално в тая посока. Учудващо засега скивам не просто добре а перфектно а тия сравнително новите чекии са с жестока картинка и стават все по-добри, грам оплакване нямам и даже като гледам смартфон/таблет и лаптоп/голям телевизор ПРЕДПОЧИТАМ по-малките, особено таблетите са супер щото размера все пак има значение. Със сигурност по някое време ще се промени това ама не съм се клел да не ползвам голям телевизор и клавиатура с мишок и нямам никъв проблем да сложа цаки като се наложи

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: Убу денови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано09.07.19 18:17



Бай свир, малкият дисплей няма предимства пред големите, освен с мобилността си. Само че малоумните гийкове дето само за програмиране мислят са пренебрежимо малцинство, и не вярвам да видя на живо някой да коди в трамвая. Бачкал съм в самолет, на лаптоп, хептен от немай къде си, ама дори той ми малее. Всяко превозно средство има вибрации, и с телефона става хептен невидим тоя текст.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Убу денови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано09.07.19 18:36



Мобилността е предимство не само в трамвая пък и нали казвам че съм наясно че приключението е ирационално.

Междудругото самата идея за мобилен браузър не толкова отдавна изглеждаше пълна чекия за отвъртяни гийкове И беше чекия с некви смотани вап версии ако изобщо ги имаше обаче сега народа МАСОВО браузва през мобилни чекии та тия неща кое доколко е приложимо не са толкова очевидни колкото изглеждат още повече че ти не си даваш сметка че подсъзнателно се противиш на идеята щото си имаш установен тертип на бачкане а маймунките подсъзнателно считаме всяко нещо дето мое да ни наруши установения рахат за заплаха, те и машинописките са приказвали навремето че компютрите са чекии и за ИСТИНСКО писане трябва ИСТИНСКА тракаща яко машина с ИСТИНСКИ листа :)

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: Убу денови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано09.07.19 21:49



WAP браузър наистина си беше мъка. И ся е мъка на телефона, ама младежта не може да живее без да й лайкнат котката. Аз много рядко ползвам браузър на телефона, примерно веднъж годишно.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Убу денови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано10.07.19 07:44



Аз па не мога да си представя да гледам тука от 'нормален' комп, айде за програмиране обективно нещата на мобилките са туземно примитивни в сравнение с десктоп системите обаче за браузване просто ей така мобиляците са монументално по-яки

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: Убу денови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано10.07.19 14:16



Moбиляк става само да лайкнеш котката на някоя чантия, или да видиш мейла. За друго не става. Дори 10 инчовия таблет ми малее. Инфо сферата е засрана от необятно количество реклама, направо измества полезния контент. Google се заричат да напичкат още повече реклама, че шараните не кълвяли на тая.
Примерно адблок браузъра brave с 30 зора отваря flightradar, и дори не може да се затвори рекламното каре. Туй на висок клас хардуер. Зает е да шпиони и да досажда, желаните от юзера фичъри са с най-нисък приоритет.
Идиокрация баце. Дано ти доживея великата идея реализирана. Е гледай чичките като Гейфодя - просто си мечтаят някой да ги дои, и да дойде черния кур за щерките им.
White trash! Да наливаш на свиня кладенчова вода.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Убу денови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано10.07.19 16:01



Глупости, ей ся пиша от айфон, от айпад щеше да ми е малко по-сгодно ама па айфона влиза в преден джоб, по един гол уй моеш да си джиткаш безгрижно. Така как съм на сгода да ме убиеш не бих мъкнал и отворил лаптоп.

Блокера дето ползвам на мобилното сафари (crystal, има го и за самсунеците) е екстра, кви са тия филми дето се вкарваш само ти си знаеш

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: Убу денови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано10.07.19 16:30



Има хухавели и по-странни неща правят. Един си играел с играчки като бебе, друг го кефело да се маже целия с вазелин, тебе пък те влече да се кьориш на мобилна клавиатура. Кристал ще го пробвам, ама проблемът е, че като ми филтрира рекламата и остава рекламния фрейм на екрана, и няма отде да го затворя.
У кви филми да се вкарвам - андроидът стана по-бетер от Уй-ндоус 98 едно време. Ама овцете гледат реклами и цъкат лайкчета. От 6 вида плеъри за МП3-ки тръгна само един. И то на един от най-разпространения хардуер.
10 мин. предаване - 6 мин. реклама, по целия ефир - радио, наземен и сателит. И белия траш няма против. Аз ли да съм се филмирал? У работилницата имам радио - ми той ефирът е неслушаем бе. "ТИ ЗАЩО НЕ СИ ВЗЕЛ КРЕДИТ" - макя им простата фостата!

Да прочета новина в нета минавам през следния workflow - първо Гана вкарала закон за бисквитките, и всеки път трябвало да ме информират. После да съм ги харесал у ФейсБоклук. После да съм се абонирал за тъпите им новини. После и нотификациите излизат отгоре, дали искам да получавам. Всичко това излиза на отделен popup, отделно и Флаша ми реве дали да му разреша да плейва. И такива като Гейфодя ми се лендзят у целия нет колко съм тъп, дето не ми харесва това. Подаряват си ТЕЦ-ове като капачки за бира, подкрепят американстата икономика с милиарди на гърба на престрадалия българин, и на изборите пак същите!
Идиокрация.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Убу денови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано10.07.19 17:13



Ей как каза новини и ся четох че се придвижило още зимането на еф шеснайските, екстра ден неска, сичко върви като по нотите на шес бес десет, чей да прасна една бира докато видя още некоя новина

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: Убу денови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано10.07.19 17:21



За вас е чест да осигурявате 100 000 доларовите заплати на американеца, докато бичите безплатен овъртайм в неделя по Великден... Случвало ми се е.
За да живее някой като човек - петима негри тряя да бачкат зарад него за бес пари.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Мдааа.нови [re: chupac]  
Автор Carnal Flower (*whatever)
Публикувано10.07.19 17:49



Очакваш потвърждение, дали съм Бамби или друга ли?
Баси, какво разочарование сте. Още повече сте затъпели.



Тема Re: Мдааа.нови [re: Carnal Flower]  
Автор chupac (jeffty)
Публикувано16.07.19 11:48



тц, знам коя си.

Менека никой не може да ме банне!


Тема Re: Мдааа.нови [re: Carnal Flower]  
Автор korporativaМодератор (цар и господар)
Публикувано18.07.19 11:34



А бе в инстаграма ти само котки и цветя бе... еби му майката. Нямали помпатор?

--
return; return;



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.