Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:07 28.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Убу денови [re: rabin]  
Автор synergie (старо куче)
Публикувано07.07.19 20:11



Я кажи за стартъпа, намери ли хора да бачкат или сте само рабиноиди по селата?

Урсула ТИР ерген село чекия


Тема Re: Убу денови [re: synergie]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано07.07.19 20:26



Прилича ли ти Рамбо на доволен мазен чорбаджия въртящ небрежно синджирчето докато джонките му гърбят на тръстиката за паница леща и мотивиращо тупане по рамото пред строя :)

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: преместихме сенови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано07.07.19 20:34



Между другото авторът на това е много кадърен пичага който обаче е циврещо интелектуалче. Навремето беше написал много важни неща за руби вселената обаче врещеше като пикла като го запукаха да го псуват по линия на некви форумни кланови войни и даже му беше трудно да си намери бачкане и плюваше гадните чорбаджии изедници.

Симптоматично е че му се кефиш



I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna

Тема Re: Убу денови [re: synergie]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано07.07.19 20:36



Aйде пръво ми кажи ти, кво и защо те интересува, после искам да ми отговориш на едно питане, после обещавам аз да отговарям.
Виж оная огромната тема за Арон Общата, обещанията тряя се спазват.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Убу денови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано07.07.19 20:50



А, нищо не ме интересува, лигавя се между два джаваскрипта, плашим се колко дОбър неелегантно пердашещ дървар съм станал, иначе питай ама като те знам как обичаш евтиния интелектуалски номер с 'да или не' вероятно щи се изхиля без да ти отговоря по лелеяното от тебе същество :)

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: Убу денови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано07.07.19 21:07



Ти си ясен свир, чукча писател. Само дето въпросът беше към Синджира.
Каква е поуката от програмиращия мадафакър - който пусне 2 грама мисъл в работата тряя да мре гладен, или кво?
Негов проблем, дето си е развявал личните данни дето му падне. Дори най-бесните чалга келеши вече бягат от Гейбук и подобни.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Убу денови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано07.07.19 21:39



А, верно Синергито питаш, заплеснал съм се нещо.

"Каква е поуката от програмиращия мадафакър - който пусне 2 грама мисъл в работата тряя да мре гладен, или кво?"

Именно!!! Ако си МИСЛЕЩО ропче ти се ебава майката със засилка централно, колко щеш да си кадърен, лукс да мислиш имаш САМО ако си ти си мазния експлоататор-думбазин, иначе ЕДИНСТВЕНАТА работеща стратегия е да си послушна офчичка като цяло, дори господарят да ти пуска некъв фандък от който повърхностно изглежда че си пекан нецепещ никому басма катил :)

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: Убу денови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано07.07.19 21:44



Именно!!! Ако си МИСЛЕЩО ропче ти се ебава майката със засилка централно, колко щеш да си кадърен, лукс да мислиш имаш САМО ако си ти си мазния експлоататор-думбазин, иначе ЕДИНСТВЕНАТА работеща стратегия е да си послушна офчичка като цяло, дори господарят да ти пуска некъв фандък от който повърхностно изглежда че си пекан нецепещ никому басма катил :)
Мда, има някаква истина. За толкова години у форума поне за това придобиваме единодушие. Туй дет си го написал.
Ни даскалица ни казарма ни Гана успяха да ме отучат от мисловна дейност. Права - крива, моя си е. Е го е, още не съм фалирал, не се мре от малко мисъл и премерен риск.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Убу денови [re: rabin]  
Автор synergie (старо куче)
Публикувано07.07.19 22:23



Това е единственото ми обяснение за перманентния менструален цикъл от който страдаш. За да не съм съвсем негативен ще те похваля че забелязвам и личностното ти израстване - стигнал си до извода че не ставаш за чеп за зеле



Урсула ТИР ерген село чекия

Тема Re: Убу денови [re: synergie]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано08.07.19 00:13



Исках да ми кажеш, как очакваш да ме видиш фалирал. И да си Умреш на кеф. Нали?

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.