Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:02 28.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Мдааа.нови [re: zaphod]  
Автор korporativaМодератор (цар и господар)
Публикувано09.07.19 11:45



Ибаааа ТОП бизнес модел. Бах мааму хората от нищо правят при. Евала

--
return; return;


Тема Re: Убу денови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано09.07.19 16:56



цялата ти манящина е заложена на много рискова карта - клуба е на 20 години, ти си старо куче, и от най-младите да си бил, четирсетака чука на вратата и не се знае дали ще се окажеш от късметлите дето изобщо могат да четат на телефон. аз например в момента съм с "монитор" телевизор за хол. пак съм с очила, но леки, такива дето като отивам да пикая мога да не ги махам. очилата за дъртащина не са като очилата за млади кьорпета, няма "аз съм 3 диоптъра", нее, при дъртаците е "за телефон 4, за компа 2, за телевизор един".




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Убу денови [re: zaphod]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано09.07.19 17:37



Така е обаче явно некви жици са ми дадени накъсо в главата и ме карат да копам ирационално в тая посока. Учудващо засега скивам не просто добре а перфектно а тия сравнително новите чекии са с жестока картинка и стават все по-добри, грам оплакване нямам и даже като гледам смартфон/таблет и лаптоп/голям телевизор ПРЕДПОЧИТАМ по-малките, особено таблетите са супер щото размера все пак има значение. Със сигурност по някое време ще се промени това ама не съм се клел да не ползвам голям телевизор и клавиатура с мишок и нямам никъв проблем да сложа цаки като се наложи

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: Убу денови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано09.07.19 18:17



Бай свир, малкият дисплей няма предимства пред големите, освен с мобилността си. Само че малоумните гийкове дето само за програмиране мислят са пренебрежимо малцинство, и не вярвам да видя на живо някой да коди в трамвая. Бачкал съм в самолет, на лаптоп, хептен от немай къде си, ама дори той ми малее. Всяко превозно средство има вибрации, и с телефона става хептен невидим тоя текст.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Убу денови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано09.07.19 18:36



Мобилността е предимство не само в трамвая пък и нали казвам че съм наясно че приключението е ирационално.

Междудругото самата идея за мобилен браузър не толкова отдавна изглеждаше пълна чекия за отвъртяни гийкове И беше чекия с некви смотани вап версии ако изобщо ги имаше обаче сега народа МАСОВО браузва през мобилни чекии та тия неща кое доколко е приложимо не са толкова очевидни колкото изглеждат още повече че ти не си даваш сметка че подсъзнателно се противиш на идеята щото си имаш установен тертип на бачкане а маймунките подсъзнателно считаме всяко нещо дето мое да ни наруши установения рахат за заплаха, те и машинописките са приказвали навремето че компютрите са чекии и за ИСТИНСКО писане трябва ИСТИНСКА тракаща яко машина с ИСТИНСКИ листа :)

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: Убу денови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано09.07.19 21:49



WAP браузър наистина си беше мъка. И ся е мъка на телефона, ама младежта не може да живее без да й лайкнат котката. Аз много рядко ползвам браузър на телефона, примерно веднъж годишно.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Убу денови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано10.07.19 07:44



Аз па не мога да си представя да гледам тука от 'нормален' комп, айде за програмиране обективно нещата на мобилките са туземно примитивни в сравнение с десктоп системите обаче за браузване просто ей така мобиляците са монументално по-яки

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: Убу денови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано10.07.19 14:16



Moбиляк става само да лайкнеш котката на някоя чантия, или да видиш мейла. За друго не става. Дори 10 инчовия таблет ми малее. Инфо сферата е засрана от необятно количество реклама, направо измества полезния контент. Google се заричат да напичкат още повече реклама, че шараните не кълвяли на тая.
Примерно адблок браузъра brave с 30 зора отваря flightradar, и дори не може да се затвори рекламното каре. Туй на висок клас хардуер. Зает е да шпиони и да досажда, желаните от юзера фичъри са с най-нисък приоритет.
Идиокрация баце. Дано ти доживея великата идея реализирана. Е гледай чичките като Гейфодя - просто си мечтаят някой да ги дои, и да дойде черния кур за щерките им.
White trash! Да наливаш на свиня кладенчова вода.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Убу денови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано10.07.19 16:01



Глупости, ей ся пиша от айфон, от айпад щеше да ми е малко по-сгодно ама па айфона влиза в преден джоб, по един гол уй моеш да си джиткаш безгрижно. Така как съм на сгода да ме убиеш не бих мъкнал и отворил лаптоп.

Блокера дето ползвам на мобилното сафари (crystal, има го и за самсунеците) е екстра, кви са тия филми дето се вкарваш само ти си знаеш

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: Убу денови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано10.07.19 16:30



Има хухавели и по-странни неща правят. Един си играел с играчки като бебе, друг го кефело да се маже целия с вазелин, тебе пък те влече да се кьориш на мобилна клавиатура. Кристал ще го пробвам, ама проблемът е, че като ми филтрира рекламата и остава рекламния фрейм на екрана, и няма отде да го затворя.
У кви филми да се вкарвам - андроидът стана по-бетер от Уй-ндоус 98 едно време. Ама овцете гледат реклами и цъкат лайкчета. От 6 вида плеъри за МП3-ки тръгна само един. И то на един от най-разпространения хардуер.
10 мин. предаване - 6 мин. реклама, по целия ефир - радио, наземен и сателит. И белия траш няма против. Аз ли да съм се филмирал? У работилницата имам радио - ми той ефирът е неслушаем бе. "ТИ ЗАЩО НЕ СИ ВЗЕЛ КРЕДИТ" - макя им простата фостата!

Да прочета новина в нета минавам през следния workflow - първо Гана вкарала закон за бисквитките, и всеки път трябвало да ме информират. После да съм ги харесал у ФейсБоклук. После да съм се абонирал за тъпите им новини. После и нотификациите излизат отгоре, дали искам да получавам. Всичко това излиза на отделен popup, отделно и Флаша ми реве дали да му разреша да плейва. И такива като Гейфодя ми се лендзят у целия нет колко съм тъп, дето не ми харесва това. Подаряват си ТЕЦ-ове като капачки за бира, подкрепят американстата икономика с милиарди на гърба на престрадалия българин, и на изборите пак същите!
Идиокрация.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.