Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:23 28.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Убу денови [re: rabin]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано08.07.19 06:59



хехе, или пък най-накрая ти е влязло нещо от това дето другите ти казват у тиквата. ламбито тия неща ти ги повтаря, аз ти ги повтарям, ама ти си грамофон - "на бунт офце у! а!". и ревеш какъв си мислещ а ние кви сме зомбита. зе ли да ти просветва ся?
Анти еволюция. Do you speak it?
виждаш ли какъв си наивник, няма такова нещо антиеволюция, еволюцията е вечна и движи само напред, макар и по начин непонятен за тебе. просто твоята представа за еволюция е наивна, праволинейна и детинска, като нещо което облагодетелства прогреса и интелекта. нещо като представата на седерастите за демокрация. те сещаш ли се преди 40 години разните интелектуалчета си представяха демокрацията като едно идилично общество, където благодарение на чесна конкуренция и свобода всичко е мед и рози, и се издигат способните (за каквито те се имат), а не биячите и батките от залите. кеф ми е че от сичкия соц лагер имах късмета да живея в единствената страна където премиер стана нискочел бияч и мутра, интелектуалския рев и сълзи са музика за душата а ти бунак гледаш разни глупости - ама данъците, ама пенсиите. бунак, попаднал си в добра среда (нашата) и вместо да черпиш мъдрос, кудкудякаш като бегемама




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Убу денови [re: rabin]  
Автор synergie (старо куче)
Публикувано08.07.19 09:12



Това че фалита е въпрос на време само ти не го знаеше. Няма как да ми носи удоволствие сега нещо за което нямаше никакви съмнения че ще се случи още преди да го започнеш. Удовлетворение ми носи това че и ти си го проумял сега.

Урсула ТИР ерген село чекия


Тема Re: Мдааа.нови [re: Carnal Flower]  
Автор korporativaМодератор (цар и господар)
Публикувано08.07.19 11:20



Си "йье"-кам си "мье"-кам си правя кот си искам. Чисто физиологично мога да фъркам по курвите матрьял до 70, а на вас акто ви увехне марулята единствено ви остава да остареете красиво... уви вие ще остареете като злобни бабки

--
return; return;


Тема Re: Мдааа.нови [re: zaphod]  
Автор korporativaМодератор (цар и господар)
Публикувано08.07.19 11:21



Тази кога стана сол ташак на розовата бе? Нали се караха за едно потниче, явно са си го разделили вече :D

--
return; return;


Тема Re: Убу денови [re: synergie]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано08.07.19 11:38



Хехе, как злобееш, това и очаквах, ама ще те разочаровам. За фалит и дума не е ставало. Забавят се нещата, но за сметка на това вероятността за положителен край расте. Едно по едно се случват. Дори си намерих начин да купувам нов матрял под цените на скрап.

Таа година чупим рекорди по неблагоприятни атмосферни условия, земеделци с по 20 години стаж се оплакват, че такава мизерия не е било. Дори под оранжериите им изгнива продукцията. Отделно ГЕРБ-аджийницата дето й досвидяха по 1 касетка препарат, ми да ни ядат комарите, че да има за антични изтребители на петорна цена! Понякога и пчеларски скафандър не ме спасява от тая напаст, хапят през ръкавиците, а като туря най-дебелите пък не се трае от жега. Тия библейските напасти са бошлаф, ела да видиш кво е напаст, вие по градовете не сте толкова засегнати.

И кво, барем намери ли си лелка, на която да успееш да се докараш? Айде да речем аз бъркам, че плувам срещу течението на корпоративната простотия. Може да се проваля и ще си доволен. Ти поне успя ли в живота? Аз за разлика от тебе не ти мисля провала, ми ще се радвам ако щастливо преминеш през свръхчовешкото препятствие 40 години зад монитора, да угодиш на тълпата шефове наведнъж, и на клиентът, дето иска нещо за нищо. Ей тъй ако можело интерфейс като на Фейса, че му били свикнали и да не учели нов. Правили са ми пазарлъци за 500 евро!

@Гейфоде, като те гледам не ми изглеждаш на мутра, кво толкоз им се кефиш? Латентен хомосексуализъм?

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Убу денови [re: rabin]  
Автор synergie (старо куче)
Публикувано08.07.19 11:44



Рабине, ти си толкова прост, че даже не можеш да се сетиш как да изкарваш пари от нещо дето ще ти избоде очите. Зарязвай селските стартъпи и почвай да купуваш от евтиния нов материал и да го връщаш за скрап.

Урсула ТИР ерген село чекия


Тема Re: Убу денови [re: synergie]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано08.07.19 14:36



Кис кис, това са цени, които не мога да ги получа, че да докарам печеливш арбитраж.
Кажи ся, за толкоз години намери ли се поне една Гана да те одобри? Че все нещо им не е на таман, се мрънкят. Не, че разбират нещо от работата ни, но имат твърда позиция по нея, дето я видиш всеки ден.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Убу денови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано08.07.19 15:31



"Забавят се нещата, но за сметка на това вероятността за положителен край расте"

Гумените глави имаха нещо в тоя стил навремето

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: Убу денови [re: rabin]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано08.07.19 16:16



Отделно ГЕРБ-аджийницата дето й досвидяха по 1 касетка препарат, ми да ни ядат комарите не са им досвидяли, просто не им дреме за вас




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Убу денови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано08.07.19 16:16



Гумените глави имаха нещо в тоя стил навремето

Я цитатче? Ако може и за батката от programmingМotherfuckers, дето НЕ можел да си намери работа. Снощи търсих, че ми стана интересно, и не намерих.
Бацета, язе ще оцелея. Без корпоративен шит. Напук на синджира, и на оня дето се беше кръстил хлебарка, и на Гейфодя, и компания.
Хората, дето носят каквато и да е принадена стойност - също ще видят другия ден.
Батките, дето Гейфодя им се кефи и подмокря- абе най-известните от тях ги застига я куршум, я десетилетна пандела. Е ония Баневи - надиплиха милиардите, и после оня брадатия се оплаква, как акали 24/7 у килията им, щото друг кенеф нямало. Баси да си милиардер, и да ти е общия кенеф под носа... Не се радвам, да не ме разбере някой погрешно. У кмб панделите рядко попадат правилните клиенти.
Кучият гъз един ден го огрява Слънцето, колкото и да сте скептични и да се ебавате. И мада нейча поставя нещата по местата им.

@Гейфод:
не са им досвидяли, просто не им дреме за вас
Мъжко магаре да ти работи на гъза, прав си до последната буквичка! Изтръпвам като се замисля какво съгласие постигаме напоследък, и с кого.

Редактирано от rabin на 08.07.19 16:18.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.