Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:22 13.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: оувърбърн 2нови [re: jeffty]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано15.06.16 12:44



здравейтииииииии, пак съм аз, селското ергенче, чекиджийче. значи сега съм решил да планувам напълно тънката да го мина и че чиракувам на кораб. от тия де носят чубрица. значи като се кача Варна и от там кеф ти Туркия, кеф ти Крим, кеф ти най-южния континент на света...като инсталирам едно 5 морски навигации на таблета и само че казвам тука у лево и готово. само като си представя как лъскам на корабчето отпред като титаник малиии ебем ти кефа. свобода и ЕКЗОТИКА в едно. за сега само говорим и плануваме, но то тва е като да го направиш. едно и същото е. шото некои даже и да плануват не са се замислили. аз зафчера говорих с един за кораба, после говорих с един друг за банките, готово е всичко. а тука некви само ми се подиграват, без дори и да се замислят да плануват. абе я да го лъсна аз нещата че се наредят сам.

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.


Тема оувърбърн 2 - началотонови [re: jeffty]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано15.06.16 18:52



Aз бих издирил някой с опит в Linux - да ми инсталира машината. И без това после ще има време, докато свикнеш със самата работа с ОС. Въпреки, че работя почти година с Ubuntu - не съм инсталирал, все не остава време да се науча. Иначе Ubuntu кефи на макс, дори само заради факта, че още утре може да отвориш фирма и няма да лицензираш софт за стотици евро. Open office също работи много добре. На работа само за един единствен софт нямам компилация на Linux. Всичко друго го има под много приятен графичен интерфейс.
Какви проблеми имаш с Windows? От любопитство.
п.с. Задължително си пусни виртуална машина на WinXP. Работи много добре, но около 3 пъти по-бавно (вероятно щото е 32 битова виртуалка, а Linux ползва 64 битовата архитектура). Това за пускане на софт, който няма компилация на Lunux. Не, че не може да си сложиш истински Win, но така си чист пред интелектуалното право (ако не греша). Особено силно важи за фирмени компютри.




Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.

Тема Re: оувърбърн 2 - началотонови [re: jeffty]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано15.06.16 19:11



Rabin
Banned

Е що така са го обаняли? Другите са 'уважаван участник', незнамсикъв участник, апа Рамбо - на баня



I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna

Тема Re: оувърбърн 2 - началотонови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано15.06.16 19:20



не знам, не всички са толерантни като нас. просто тва е предисторията на пътешествието с кодово име ЕКЗОТИКА.

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.


Тема Re: оувърбърн 2 - началотонови [re: jeffty]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано15.06.16 19:29



Ей тва краденкото ХР му е на душата на рамбо линуксчията, без него не може ма иначе пцува яко Били



*Вадете уя мамка му, вадете уя не го дръжте в гащите да са вмирисва - Сър Стенли Ройс

Тема Re: оувърбърн 2 - началотонови [re: Aaron]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано15.06.16 19:32



е то ако е на виртуалка не е проблем, нали така

или само 32 битовата версия е проблем

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.

Тема Re: оувърбърн 2 - началотонови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано15.06.16 19:35



Eдна тема бяхме зачеластрили за Бибиткойна. Насрах един от супер модовете, Заключи ми темата, щото нямаше каккво да ми каже насреща. Ама аз не спрях да му пиля няколко месеца. Намериха си причина да ме разкарат, щото пред стругари и заварчици са големите компютържии. Развалям им авторитета пред механиците. Между другото - тоя насран мод е химик, който се прави на компютържия.
Затва ме баннаха. Не, че не влизам с друг ник.

Цитат: Споделете тази страница Разкажете на всички.



Тема Re: оувърбърн 2 - началотонови [re: rabin]  
Автор bobyb (ветеран)
Публикувано15.06.16 19:40



Айдее, наш рамбо усвоил изкуството - не ме търсят, ама се крия. Некой ден ще вземе властичцата, ще видите вие.



Тема Re: оувърбърн 2 - началотонови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано15.06.16 19:55



Е защо припълзяваш на място откъдето са те изфърлили като прокажен? Нали са стругари и прочие? Ти си над тях.

Иначе верно тея типчета не знаят ква забава пропускат



I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna

Тема Re: оувърбърн 2 - началотонови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано15.06.16 20:01



Оня форум не е на трима лайнарчета. Правен е с труда на има-няма стотина хиляди като мен.
Та, не са те, дето решават. Ще ли да пиша там, или напротив. Между другото - там имам още няколко бана на никове, специално направени да се ебавам с тях.

Цитат: Споделете тази страница Разкажете на всички.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.