Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:28 21.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: оувърбърн 2нови [re: jeffty]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано06.07.16 13:31



Подута мършо, айде да си съобразявам почивките с твоя кеф, ако искаш? После да може да ми пилиш що съм бил без наета кола, що съм имал кафе в хотела.
Тизе ги гледаш на картинки само, и цвърчиш от злоба по "елемента".

Цитат: Споделете тази страница Разкажете на всички.



Тема Re: оувърбърн 2нови [re: jeffty]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано07.07.16 16:03



здравейтиииии, селското ергенче. как е, как е, почивате ли? почивайте, аз тук работя, но тва е шото сам съм го избрал, интересен проект, пестим за после, а у. та после, както много добре знаете, е пътешествие ЕКЗОТИКА. още не съм тръгнал да решавам дали да планувам нещо, но каквото и да реша, че е ЕКЗОТИК много. значи минимум кораб за 10К. минимум. а вие ми завиждайте от сега де, оти после може да ви дойде много наведнъж и да не прегорите, хи хи.

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.


Тема Re: оувърбърн 2нови [re: jeffty]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано08.07.16 12:03



здравейтииии, селското ергенчи пак, на мама то. та за моето пътешествие ЕКЗОТИКА да ви кажа само. за сега нищо де. само де докато се каня да се замисля може да ме дръпнат казармата май. че настане пак ЕКЗОТИКА за мен. тоя кораб да не се окаже от другите кораби, хи хи. зафчера си говоря с един, така де по телевизията си говорим с него, на 70+ вика казармата да се връща да станете ора. викам еееей, дрътак, я съм станал на 40 и всичко ми е наред - жена, деца, ала бала - ти ли че ме учиш. пенсионери бе, не си гледат техната работа, със селското ергенчи тръгнали се занимават. че видят те довечера в самотната вечер като седна пред компа кво че ги направя у интернета. та тва е ЕКЗОТИКАТА за сега. иначе да се замисля нещо нема още, но па вие ми завиждайте.

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.


Тема Re: оувърбърн 2нови [re: jeffty]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано08.07.16 13:07



#debamamatiprostatafostata!

Цитат: Споделете тази страница Разкажете на всички.



Тема Re: оувърбърн 2нови [re: jeffty]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано08.07.16 18:16



здравейтиии, селското ергенчи, на мама то. абе то станало Петък бе вие не казвате. ми то аз така от почивка на почивка и съм пропуснал. но сам съм си го избрал. та зафчера викам си направя албум "Айляк" у Фейса и да постя снимки със заглавие "Тежко мий", но викам не, сега че пестим па после че направим един мега гига албум - ЕКЗОТИКА. тогава че видите вие как че ми завиждате. но тва за после де, ако евентуално реша да планувам нещо. до тогава даже една снимка на крака не мога постна деба. да тва за сега нема новини за моето пътешествие, а то летото си мина, хи хи.

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.


Тема Re: оувърбърн 2нови [re: jeffty]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано11.07.16 12:40



здравейтииии, пътешественици, селското ергенчи, на мама то. та за моето така бленувано пътешествие ЕКЗОТИКА да ви кажа, че още нема новини. все още съм на фаза мислим дали да плануваме. ама то как да се замислиш за по-сериозно като от една страна шефчйето ма е напънал, шото аз сам съм си го избрал това де, от друга комшията ме занимава с некви интеграции сложни колко дена вече като оная търсачка де интегрирах две седмици. как да се замисли един селски ерген дали да планува, как? викам поне европейското да свърши, то не че на некой му пука, па после евентуално може би да се замисля ама ей го е, промяна нема вече месец и отгоре. но вие ми завиждайте де, шото и да се замислите даже не можете а тия неща де съм ги виждал аз вие само на картичка, така де снимка, сте ги виждали, хи хи. абе да взема се замисля аз вече май, че летото свършва, а?

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.


Тема Re: оувърбърн 2нови [re: jeffty]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано11.07.16 13:15



Подута мършо, другата седмица съм из гори зелени, на майка ти в устенцата кирливи. После моренце. После ще видим, може и още един тур до Елемента

да направя. Не тоя де сестра ти го зарежда у вибратора. Местните му викат Атомиум.
Ти стой отдалеч и реви! От Пъклото се оплакват от тебе, че им разваляш идилията с тоя неземен вой!

Цитат: Споделете тази страница Разкажете на всички.

Тема Re: оувърбърн 2нови [re: jeffty]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано11.07.16 14:01



здравейтииии, селското ергенчи, пътешественичи, хи хи. та почнал съм да се замислям вече, сега сме на фаза после, хи хи. значи може едно моренце да направим, може и не, после. некви Елементи съм щел да ходя пак, ама само ако сам си го избера, хи хи. но па вие ми завиждайте де шото вие и за после не можете да се замислите даже. ЕКЗОТИКА после. новата туристическа агенция - ЕКЗОТИКА, но после. тате тате, кога че ми купиш сладолет, тате, после, тате, после, хи хи.

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.


Тема Re: оувърбърн 2нови [re: jeffty]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано11.07.16 16:46



Мръшляк, ЕКЗОТИКА има и без туристическа агенция и потреб. заем. Дори в БГ има достатъчно приятни местенца, дето не са полазени от мекотели като теб.

Цитат: Споделете тази страница Разкажете на всички.



Тема Re: оувърбърн 2нови [re: rabin]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано11.07.16 17:40



Абе рамбич, оти са не цаниш за едно пастирче там у твойто село за седмица две? знайш ли ква ЕКЗОТИКА е, шси пасеш овчиците, шса любуваш на природата, шси сфиркаш със сфирчицата подире им. па и у турбицата заран ората шти сложат 2-3 варени яйца, сиренце домашно, домати , лучец всичко био немаш грижи.
Оти са ти тия корабе



*Вадете уя мамка му, вадете уя не го дръжте в гащите да са вмирисва - Сър Стенли Ройс


Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.