Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:25 21.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: оувърбърн 2 - началотонови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано15.06.16 21:40



За моряци не вземали лигльовци. Така съм чувал

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: оувърбърн 2 - началотонови [re: rabin]  
Автор synergie (старо куче)
Публикувано15.06.16 21:51



Ми пусни се ИТ съпорт на кораба и хем ЕКЗОТИКА хем заплата ще взимаш. Нещо лъжеш тука Рамбо, да не говорим че работа на круизен кораб лесно можеш да си намериш.

Zaphod: ти си тревопасно рабине


Тема Re: оувърбърн 2 - началотонови [re: synergie]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано15.06.16 22:01



Бе къф круизен кораб, ти го заби директно при чантиите ебаси, бачи Рамбо нее такъф.

*Вадете уя мамка му, вадете уя не го дръжте в гащите да са вмирисва - Сър Стенли Ройс


Тема Re: оувърбърн 2 - началотонови [re: synergie]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано15.06.16 22:09



Не ща круиз, мога да си го позволя и като пътник. Провери, че хич не са скъпи, ако малко се разтърсиш и не се лигавиш.
Тава а самоходен мол, оно си имаме няколко в София.

Цитат: Споделете тази страница Разкажете на всички.



Тема Re: оувърбърн 2 - началотонови [re: rabin]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано16.06.16 10:53



Бабешка му работа.
КОГО чукам е по граматично издържано, но на мен ми звучи на педерастия.

Много е просто - правилното е КОЯ чукаш.






Тема Re: оувърбърн 2 - началотонови [re: Naki]  
Автор bobyb (ветеран)
Публикувано16.06.16 11:12



Език мой, враг мой, не си ли я чувал тая приказка?



Тема Re: оувърбърн 2 - началотонови [re: bobyb]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано16.06.16 11:37



селския ерген вика не е пипал от години. мислиш ли, че подбира вече.

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.


Тема Re: оувърбърн 2нови [re: jeffty]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано16.06.16 11:58



здравейтиииии, селското ергенче то, де и сестра има, хи хи. та искам да ви благодаря за идеите вчера. значи аз за круз съм се замислял и преди, но тва е много моладжийница бе. сега пуснаха един круз за възрастни с много йебане вътре ама аз с кой да ида, а? надали че ме пуснат само по ръце, хи хи. та не става. а и некво тъпо нема ЕКЗОТИКА. друго си е на товарен кораб по цел ден свобода. или където реши капитана де. или тоя де му плаща. абе както и да е, свободата е важно нещо. та значи още не съм говорил с тоя де че ме уреди. чекам тия дни като ме викнат пак да върша нещо може и да го попитам. преди го питах, но той вика се ебавам. вика ти добре ли си - четрицифрена заплата, незапочваща с едно, палат на село, ала бала, къде си тръгнал с наще заплати да се мъчиш. мисли се ебавам. викам ЕКЗОТИКА бе. не ме разбира, но те хората са тъпи. а и само си представи като се върна и си говорим с некой после - "ти кво прави лятото?", "ми ходих с децата на море в Гърция", "ха, баси клишето, аз бех на товарен кораб. вземи тая ЕКЗОТИКА, а". само си представям физиономиите на хората. копеле колко съм над нещата. та за сега почти съм решил това да планувам, но не се знае тя моята работа малко...но требва се направи нещо с ЕКЗОТИКА, времето си тече, не мога да съм като другите офце само, хи хи.

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.


Тема Re: оувърбърн 2 - началотонови [re: bobyb]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано16.06.16 12:10



Чувал.


При мен проблемът е в мисленето. Оттам и в езика.




Тема Re: оувърбърн 2 - началотонови [re: jeffty]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано16.06.16 12:12



е то ако е на виртуалка не е проблем, нали така или само 32 битовата версия е проблем

Имам всякакви виртуалки. Питай нещо ако не ти е ясно!


Имам на един комп Microsoft Hyper-V, на другия - VMware.
И на 2та имам WinXP 32-bit и 64-bit на виртуалки.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.