Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:12 21.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: оувърбърн 2нови [re: jeffty]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано09.06.16 18:26



но не съм сигурен дали да я питам сега да ме вземе некъде да не нося тръбите излишно. абе че взема решение аз, че видите вие, но може и да не видите. ако не ви кажа, не е шото не съм го взел, нали, просто не съм ви казал, хи хи.

Кви тръби? Фалопиевите си тръби ли визираш, ма оуу, девойко?


Линк:




Тема Re: оувърбърн 2нови [re: Naki]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано09.06.16 18:35



Лифта на жипа има предвид!

Цитат: Споделете тази страница Разкажете на всички.



Тема Re: оувърбърн 2нови [re: jeffty]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано10.06.16 12:00



здравейти, маминото е пак, селското ергенче дърто. имам планове вече за пътуването с кодово име ЕКЗОТИКА!!! не бе, нема такова нещо, просто се шегувкам нали е Петък. не знам реално кво става де, но робите се радват като дойде Петък. и аз се радвам понякога като ме покани некой, тогава се опивам както си е подобава, но тъй като това се случва рядко през останалото време хейтим. аз че си седим дома лъскам за мен нема значение, нема водя десната ръка на вечеря я, хи хи. харча грешни паре като мога да пестя за бъдещето, все пак може и да взема решение да планувам тия дни до края на годината знае ли се, хи хи. морето нема сми се ходи тва е ясно там е пълно с моладжии и веселба, не е за мен. че си седим на село под наем къде съм. може и тва да ми е писано, знае ли се, хи хи.

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.


Тема Re: оувърбърн 2нови [re: jeffty]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано10.06.16 21:15



Петък вечер и Рамбо май пак саа запил у хоремага ебаси или гледа Сизър Милан оти не вервам си е пуснал европейското.

*Вадете уя мамка му, вадете уя не го дръжте в гащите да са вмирисва - Сър Стенли Ройс


Тема Re: оувърбърн 2нови [re: Aaron]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано10.06.16 21:25



Чете за гит сигурно. С налупени изобарно-изохорни слушалки на тиквата дето дават мек топъл широк пространствен звук с динамични характеристики и честотен риспонс със хубава графика. По принцип е много важно да има хубава графика.

Не като простаците дето гледат мач моля ти се. моладжии



Тряа румънците да пернат франчулята. Аз ендорсвам шведите на тва първенство

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna

Тема Re: оувърбърн 2нови [re: jeffty]  
Автор federer (Mean Machine)
Публикувано10.06.16 21:40



Путката, сега се връщам от Брюксел преди тва във Виена, най скъпите хотели, мани излезе ми над 500 евро минутата , и сега имам лоши новини за тебе : че требя да бачиш денонощно на околовръстното да ми избиеш разходите, не че за кирлива курва като тебе , някой че даде кинти
@чироза, във виена питах за тебе в най скъпия хотел, казаха ми че си отишъл там уплащен и си поръчал кафенце без захар и сметана, и си бегнал без да го платиш.Спкойно, аз като самарянин-а , ти го платих.Сега че ми върнеш услугата, само че в натура , орална натура



jeffty - най насраната Путка на форума


Тема Re: оувърбърн 2нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано10.06.16 21:48



Аз съм за белгийците и полша на тва европейско.

*Вадете уя мамка му, вадете уя не го дръжте в гащите да са вмирисва - Сър Стенли Ройс


Тема Re: оувърбърн 2нови [re: Aaron]  
Автор bobyb (ветеран)
Публикувано11.06.16 11:02



Залагам на Хърватска.



Тема Re: оувърбърн 2нови [re: bobyb]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано11.06.16 11:41



аз съм за Австралия тая година. не спечелиха миналия месец, но тоя път не им мърда.

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.


Тема Re: оувърбърн 2нови [re: jeffty]  
Автор federer (Mean Machine)
Публикувано11.06.16 13:09



Путката, тая година може да те пратя да бачкаш в Австралия, има много индиийци, и цигански курви като тебе са много търсени, естествено ще те пробутам за индийка, така че почвай да учиш хинди, да ти иба мамата кирлива



jeffty - най насраната Путка на форума



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.