Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:36 03.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: оувърбърн 2нови [re: jeffty]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано22.07.16 11:52



здравейтииииииии, клубариииииииии, селското ергенчи пак на линия. много се вълнувам. и знаете ли защо? точно така - защото е Петък. но не кой да е Петък, ТОЯ Петък. от днес започва моята почивчица. неколко месеца че си правим квото си искам. нема вече шефчето да решава от мое име какво сам да си избера, не. сам. като романтичния живот, но това е друга тема, хи хи. та ако не се лъжа сам би трябвало да съм планувал гора нещо а у, чанта да си купя, но нещо май плана не върви както трябва. и тука уж имахме план, не като пътешествие ЕКЗОТИКА, но после, къде даже не съм се замислил още дали да го планувам. де ми завиждате де. да не знам вече сега гората ли да фана, на моренце с другите селски ергени ли какво да правя. че взема да откача така, хи хи. взема си седя на село уча ръкоделието пак ама да не стане като миналия път с оувърбърна, а, не е добра идея. да ида некъде викам аз. да открия себе си, хи хи.

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.


Тема Re: оувърбърн 2нови [re: jeffty]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано27.07.16 17:56



здравейтиииии, селското ергенчи, отпускарче. та от неколко дена съм отпускар с другите селски ерген, но нещо не се сдържах и трябваше да дойда и се скарам с некой. тая скрита агресия че ме умори. иначе за пътешествие ЕКЗОТИКА ала бала нали тва е ясно вече колко месеца минаха, но тва е друга тема. нещо да си почина като хората не мога деба само ме нерви всичко като стара чанта съм. но че ми мине де, ей го е само първата седмица че е така. снимчици скоро само да намеря скенера за картичките. а тва ЕКЗОТИКА, кораба, ала бала, нали...после :)

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.


Тема Re: оувърбърн 2нови [re: jeffty]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано27.07.16 18:42



На това ниво се чудя да махам ли броните, че да се поразходя в съседните държави.

Цитат: Споделете тази страница Разкажете на всички.



Тема Re: оувърбърн 2нови [re: jeffty]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано27.07.16 18:48



ШОГ, УЖАСТ, НОВИНИ ОТ ПОСЛЕДНИЯ ЧАС!

здравейтииииии, селското ергенчи, значи чудя се сега пак нещо. колко месеца минаха, кораба замина, аз се чудя. и то не говорим за пътешествие ЕКЗОТИКА, тва е после, хи хи. се еба у чантията дърта как се чудя.

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.


Тема Re: оувърбърн 2нови [re: jeffty]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано28.07.16 17:17



здравейтиииии, клубарииии, селското ергенчи пак. та начудих ли се аз кво да правя сега или още не знам, a, как вървят залозите? значи вчера се чудих да махна тръбите, че да ида до съседните държави. че тва Гърция е голема ЕКЗОТИКА, пътешествие на живота е да се кара до там. не може се ходи с тръби да ми се смеят хората. та аз се чудих ама още така си се чудя. шото аджаба ако и да стигна там кво че правя? само арча пари. мога си лъскам и от село, оти да карам сто часа, да ида у неква друга държава, че там да лъскам. нема сми. иначе за пътешествие ЕКЗОТИКА, тва е после. кораба ала бала нали, после, хи хи.

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.


Тема Re: оувърбърн 2нови [re: jeffty]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано01.08.16 14:24



здравейтииии, селското ергенчи, май още съм на фаза чудя се и четем форумите по цел ден. кво толкова се чудя и аз не знам вече колко месеца минаха. значи тва пътешествие ЕКЗТОТИКА, но после, де ми завиждахте толко време май нема се осъществи ама на края май че си седя на село пак. че оувърбърна лошо пак ми се вижда. дайте ми идеи нещо поне до некоя съседска държава как да стигна, а?

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.


Тема Re: оувърбърн 2нови [re: jeffty]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано03.08.16 11:46



здравейтииииии, селското ергенчи, де май нема да почива. та не знам вече. толко ЕКЗОТИКА че си остана на село от цялото чудене май. ми чи то къде да одя и без тва. нема сми. че си лъскам дома, интернета бърз, оти да арча пари за мобилен само да одя да преплащам. толко се точих за ОНЯ Петък ала бала и вече седмица и кусур минаа аз още съм на станция чудя се. но па вие ми завиждайте де.

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.


Тема Re: оувърбърн 2нови [re: jeffty]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано03.08.16 12:00



Аз в момента ПОЧИВАМ, подута мършо!
Фейсбука ми искаш ли да ти дам, селфита има с хиляди, много е модерно!


На майка ти простата фостата!

Цитат: Споделете тази страница Разкажете на всички.

Редактирано от rabin на 03.08.16 12:01.



Тема Re: оувърбърн 2нови [re: jeffty]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано03.08.16 12:11



здравейтиииии, селското ергенчи, значи новини от последния час - аз в момента ПОЧИВАМ. как знам това? ми шото вися у форумите. т.е. като преди, но реално сега нема стрес а у, шефчето не ми виси на главата шото аз сам съм си го избрал и т.н. значи почивката тече с пълна сила. а за пътешествие ЕКЗОТИКА, но после, кораба ала бала тва нали, нема сми да ви казвам какво става там.

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.


Тема Re: оувърбърн 2нови [re: jeffty]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано03.08.16 12:13



Товаря багажа за моренце, измет безогледна! После ще те пцуем от там!

Цитат: Споделете тази страница Разкажете на всички.




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.