Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:20 13.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: оувърбърн 2нови [re: bobyb]  
Автор chupac (jeffty)
Публикувано14.07.16 06:45





Колко акции шортна през празния си животец, на колко командировки отиде?


Тема Re: оувърбърн 2нови [re: jeffty]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано14.07.16 12:24



здравейтииии, клубарииии, селското ергенчи, маминту. та появили са се некви слухове, че пътешествие ЕКЗОТИКА, ама после, се е осъществило вече. нема такова нещо. значи после съм на гора, после съм на моренце с другите селски ергени да рутим мацки и после, после вече е пътешествие ЕКЗОТИКА, ама после. за сега съм се съсредоточил на пътешествие ЕКЗОТИКА в гората. нема да е толкова интересно колкото ЕКЗОТИКА със сеслките ергени на море, но и това си има своя чар оти мога ида с джипарата с тръбите. стига да не е кално де, хи хи. иначе ЕКЗТОТИКА, ама после, още не съм я планувал как точно. тва с кораба знаете кво стана, но тва после че го мислим де.

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.


Тема Re: оувърбърн 2нови [re: jeffty]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано15.07.16 12:20



здравейтииии, селското ергенчи пак, Петъчно, хи хи. та пътешествие ЕКЗОТИКА...абе нема нищо още. после. вече втори месец...после. но поне после има моренце, хи хи. че ходим със другите селски ергени по морето да арчим пари де пестих цела зима. после щех да ходя на гора уж ама нещо нема новини. май че си седим дома се учим как се инсталира Уиндоус 8. значи инсталирал съм почти всички версии до 8. голем съм спец. тва не много хора го могат от мен да знаете. само истинските Програмисти можем да инсталираме. ей го е 8 го инсталирах от първия път почти. сега и Убунту ако се науча да инсталирам и съм ехееее. но тва после. та да се върнем на баш пътешествие ЕКЗОТИКА...абе нема нищо още деба.

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.


Тема Re: оувърбърн 2нови [re: jeffty]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано18.07.16 14:39



здравейтииии, форумджии, селското ергенчи пак на линия. как е, как е, има ли моренце? и за мен нема оти сам съм си го избрал. значи пътешествие ЕКЗОТИКА много добре знаете как седят нещата. ей го е, Юли доде и си замина, аз още не знам да се замисля ли поне, но както и да е. щех на гора да одя уж ама нещо май и там не ме поканиха. сега че стане пак 3 агнета, 2 каси бира, ала бала, и на края седиме по нощите да "работим". абе, както и да е. поне на моренце да ме поканят деба да се прикача към некой друг селски ерген да облажа очите малко. но тепърва че видим. иначе за големото пътешествие ЕКЗОТИКА продължавайте да ми завиждате де.

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.


Тема Re: оувърбърн 2нови [re: jeffty]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано19.07.16 13:12



здравейтииии, селското ергенчи, матиматичи на линия. значи днес голема борба за правда по форумите пак ми не остана време да се замисля дали да планувам нещо за пътуване ЕКЗОТИКА, но после, или не. на гора щех да ходя нещо ама май и тва е за после и сега съм леко нервен втори ден вече. сигурно шото сам съм си го избрал. или не ми е писано. вече сам се обърках, сигурно съм прегорел пак. та поне на моренце да ида с другите селски ергени, че иначе не знам как че изкарам летото. пътешествие ЕКЗОТИКА за сега е само после де, тва е ясно, но па вие ми завиждайте.

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.


Тема Re: оувърбърн 2нови [re: jeffty]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано19.07.16 13:22



На макя ти в устенцата, днес трябва да си купя раница, че старата сдаде багажа. Този уй-кенд почвам айляка. Ще си взема таблета заради навигацията, не се успокоявай много, че няма да те псувам!

Цитат: Споделете тази страница Разкажете на всички.



Тема Re: оувърбърн 2нови [re: jeffty]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано19.07.16 13:31



здравейти, форумджииии, селското ергенчи пак. та ТОЯ Петък започва живота, ТОЯ. толкова се вълнувам, чак че ида да си купя нова чанта, хи хи. толкова много го чаках тоя Петък и той дойде. така де, сам си го избрах. после ще стане този Петък. пак че взема таблета де, заради ръкоделието не за друго. не искам да изтърва некой епизод а и романтичния живот не бива да страда по време на почивка, хи хи. пътуване ЕКЗОТИКА е...после...но сега че мога си покажа новата чанта. как че ми завиждате само ако ми я видите, хи хи. та така, ТОЯ Петък е, не беше миналия, то било после, но аз затва съм малко нервен тая седмица.

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.


Тема Re: оувърбърн 2нови [re: jeffty]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано19.07.16 13:36



Мършаляк, пропуснах да отбележа, че съм отделил за яйляк някой друг месец.

Цитат: Споделете тази страница Разкажете на всички.



Тема Re: оувърбърн 2нови [re: jeffty]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано21.07.16 13:17



здравейтиииии, селското ергенчи, матиматичи. та само да ви кажа, че утре е ТОЯ Петък. от утре започва моята почивчица. значи още нищо не съм решил, даже чанта май не съм си купил, но е ТОЯ Петък. ТОЯ Петък нема нищо общо с пътешествие ЕКЗОТИКА, но после. това си остава само идеал стандарт за сега. ТОЯ Петък не знам още кво съм планувал. май другите селски ергени ме прецакаа и че седим пак дома ръкоделието, но тва е шото сам съм си го избрал. поне на моренце ако ида като Гуру и аз че е добре. че тоя селски ергенлък на нищо не прилича вече съм се вмирасал деба. та от ТОЯ Петък не ме очаквайте да пиша много вече, шото съм почивчица, хи хи.

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.


Тема Re: оувърбърн 2нови [re: jeffty]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано21.07.16 14:40



Ще обръна повече време на МАКЯ ТИ, след ТОЯ Петък!

Цитат: Споделете тази страница Разкажете на всички.




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.