Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:03 17.05.24 
Футбол
   >> Футболни прогнози
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: любопитен фактнови [re: Stuart]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано16.04.12 18:37



Има начин да се усили домакинския фактор, но въпроса е дали има желание. Според мене играта ше е много по-интересна, когато последния приема първия и нещата не са 50:50, а има някакъв лек фактор, който може да наклони везните.
Например предлагам госта да няма право на дублирания и те да се считат за засада както е с тройния. Изобщо премахването на двойните за мене е наложително защото си е чиста проба ботщина.
Другото което е: 2 греди = гол за домакина!





Тема Re: любопитен фактнови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор Jair ()
Публикувано16.04.12 19:43



бе направо и 1:1 да се махне и въобще всичките правила, които пречат на сватбарските ви шутове от центъра, маскирани като неземен талант :)




Тема Re: любопитен фактнови [re: Jair]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано16.04.12 20:00



Знам,че си против всякакъв мисловен процес и 15 пъти 1-1 те устройва напълно, но ако двойния гол отпадне без значение дали 1-1 или друго ботирането ше бъде ограничено. Нека да гласуваме





Тема Re: любопитен фактнови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор ResurrecteD (from .......)
Публикувано16.04.12 20:50



аз съм ЗА гласуване

така де, в една атака няма как да бъдат вкарани 2 гола
и в реалния футбол е така





Тема Re: любопитен фактнови [re: ResurrecteD]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано16.04.12 22:03



Еми нека се гласува наистина да видиме щото лично на мене ми е писнало да хващаме повече мачове от противника и да не печелим заради това.
Все пак тая игра е на ПРОГНОЗИРАНЕ, а не на ботиране колкото и да навлиза тая тенденция в последните години.



Тема Re: любопитен фактнови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор ResurrecteD (from .......)
Публикувано16.04.12 22:12



трябва да се подходи мъдро към ситуацията !
ясно е,че с ботиране и дублиране е грозно, но забраним ли дублажите, Ред Ботърз ще напуснат демонстративно играта, хлипайки...
а махнат ли се Ботърз , няма с кой да се ебаваме





Тема и друг любопитен факт !нови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор ResurrecteD (from .......)
Публикувано16.04.12 22:16



копеле, сериозно съм изненадан,че не си харесал все още новия ми статус във Фейса !!!
такъв комплимент ще ти избацам, че навярно всяка една от близо 700-те ми приятелки (от 900 приятели общо), ще те потърси на лични ...





Тема Re: и друг любопитен факт !нови [re: ResurrecteD]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано16.04.12 22:23



Ауу, събуди любопитството ми, отивам да видя

И аз искам пък! Без частта със 700-те приятелки


П.п. Готово, мишън къмплийтед, чакам си комплимента

Редактирано от nerra на 16.04.12 22:29.



Тема Абенови [re: ResurrecteD]  
Автор Гoнзo (Гладиатор)
Публикувано16.04.12 22:53



що рИвете сега , след като миналата година го предложих !? Тогавашното ми предложение беше : Не повече от 2-3 дубъла и максимум 5-6 прогнози 1-1 .



Тема Re: любопитен факт [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор Stuart (sir)
Публикувано16.04.12 22:55



Нищо против нямам да се гласува, но резултатите ще са яко против такава забрана. Аз също ще гласувам против. Пък и в крайна сметка на Мейджъра още не са му вкарвали 8 гола от дублирания, така че ме съмнява да мине подобна мярка. ;)




Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.