Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:12 17.05.24 
Футбол
   >> Футболни прогнози
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: Драмата в Б група , ще е пълнанови [re: Гoнзo]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано16.04.12 09:56



Ах как технично ни бихте с едно ПСУ

Честита победа!

Ама така е като блеем

Ще е интересно наистина в псоледния кръг, ние играем за честта си


ВЪН БОКЛУЦИТЕ ОТ ЦСКА!

Тема Re: Драмата в Б група , ще е пълнанови [re: tonzosjustice]  
Автор Гoнзo (Гладиатор)
Публикувано16.04.12 10:14



Каква чест бре

Играете заради нас



Тема Re: ДРАМА!!!нови [re: alessandron]  
Автор Kosa4kata (merseysider)
Публикувано16.04.12 10:39



Знам , знам , на него говорих ;)



Тема любопитен фактнови [re: Maндop]  
Автор ResurrecteD (from .......)
Публикувано16.04.12 11:58



кръг, в който нито един домакин в Б група не отбеляза гол, мисля,че е исторически

съвсем не историческа обаче си е тенденцията за тотален превес на гостите в тази нереална игра
32:47 са победите до момента в съотношение Домакин - Гост в момента за Б група
54:49 е положението в А група

или 86 : 96 и за двете

излишно е отново да споменавам,че в тази игра , подчертано е по-приятно да си гост
изплюваш едни потоци за 2 мин, и оставяш на домакина да се гърчи с мачовете

още по-излишно е обаче да отваряме отново дискусията за "домакинския фактор" или по-скоро неговата липса в играта





Тема Re: любопитен фактнови [re: ResurrecteD]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано16.04.12 12:20



излишно е отново да споменавам,че в тази игра , подчертано е по-приятно да си гост
изплюваш едни потоци за 2 мин, и оставяш на домакина да се гърчи с мачовете

Абсолютно е така. Аз примерно от 9 гола имам 6 или 7 като сме били гости. Но тук веднага ще дойдат разбирачите от А група и ще обяснят как просто капитаните в Б са слаби при изборите си на мачове





Тема Re: любопитен фактнови [re: nerra]  
Автор Гoнзo (Гладиатор)
Публикувано16.04.12 12:25



А може би са слаби гости в А група





Тема Re: любопитен фактнови [re: nerra]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано16.04.12 12:53



тук веднага ще дойдат разбирачите от А група и ще обяснят как просто капитаните в Б са слаби при изборите си на мачове

Очевадно е така, ама много по-лесно е да се търсят някакви имагинерни оправдания! Не може да имаш предимството на последния избор и друг да ти е виновен като ти се осерат нещата. Но за едно е прав Резо - че гостите са в доста привигированата позиция да наплякат потоци за две минути и само да чакат да им се налеят мачовете за ботиране. Ама няма и как да е другояче при толкова слаби домакински избори.







Тема Re: Драмата в Б група , ще е пълнанови [re: Гoнзo]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано16.04.12 13:29



Почерпката от вас тогава




ВЪН БОКЛУЦИТЕ ОТ ЦСКА!

Тема Re: любопитен фактнови [re: Meйджъp]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано16.04.12 13:38



Само да ти кажа,че ние сме получавали голове с 2:3 от гостуващи отбори. Изобщо резултати като 2:2, 2:3, 1:4 и т.н се играят 90% от случаите от гости, а не от домакини. Сега гледам,че настана мода домакините да си избират мачове за 1:1. Освен Лузърс, почнаха и Дембите, след тях Слъгс и т.н. Много грозна тенденция. В ПМЛ няма домакински фактор, това е факт.



Тема Re: любопитен фактнови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано16.04.12 13:44



Абсолютно, мисля да давам мачове за гости вече от рода Милан-Сиена, за да ги объркам малко хората, поне 1:1 да не пишат, че ми писна вече на праните гащи




ВЪН БОКЛУЦИТЕ ОТ ЦСКА!


Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.