Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:35 21.05.24 
Футбол
   >> Футболни прогнози
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: PRIMUS MAXIMUS - ЖФК БАБА ЯГАнови [re: Maндop]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано16.04.12 13:50



Абе вие пак ли падате бе




ВЪН БОКЛУЦИТЕ ОТ ЦСКА!

Тема Re: любопитен фактнови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано16.04.12 13:51



В ПМЛ няма домакински фактор, това е факт.

Че няма домакински фактор - няма, но търсете причините на правилното място.







Тема Re: Драмата в Б група , ще е пълнанови [re: tonzosjustice]  
Автор Гoнзo (Гладиатор)
Публикувано16.04.12 14:12



Задължително .



Тема Re: любопитен фактнови [re: Meйджъp]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано16.04.12 14:29



Е ти нали си ги намерил - криеш ги на тайно място и не ги казваш




Тема Ама си в сериознанови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор Гoнзo (Гладиатор)
Публикувано16.04.12 14:31



обърка за пореден път . Добре е когато казваш нещо , да имаш и малко доказателства . Знам обаче , че там не ти е силната страна , така че ще ти помогна .
DEMBA BOYZ - BLUE POWER 2:2
DEMBA BOYZ - четери прогнози 1:1 (от 20 възможни) , като те са в две двойни . Тоест , в два мача от 8 възможни .

DEMBA BOYZ - BLUE POWER 0:1
DEMBA BOYZ - BLUE POWER - седем прогнози 1:1 , три двойни от тях . Тоест резултата сме го използвали в 4 от 8 мача .

Така . За да видиш обаче , че тези резултати са провокирани от гостите , ще ти кажа , че мачовете които сме играли с 1:1 , са от първенствата на : Аржентина , Англия - Ш , Шотландия и Русия . Виждаш , че не домакините търсят да играят 1:1 , а гостите ги провокират да правят така .



Тема Re: любопитен фактнови [re: alessandron]  
Автор Гoнзo (Гладиатор)
Публикувано16.04.12 14:32



Е кво да крие , че те са едни от най слабите домакини





Тема оохоххоохохнови [re: Гoнзo]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано16.04.12 14:35



Яко е как точно ТИ ми говориш за доказателства и факти след като до сега винаги се покриваше в миша дупка като ти изкарвах такива наяве



Не знам на мене дали ми е силна страна, но на тебе ОПРЕДЕЛЕНО ти е ужасно слаба ако се сещаш...

7 пъти 1-1 в домакинство тва говори достатъчно? Няма значение двоен, троен,четворен - ботирате ли? ботирате!

А тва с провокирането го разправяй на баба ти ако се сещаш, на мене си ми ясен



Тема Айде ще ти помогнанови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор Гoнзo (Гладиатор)
Публикувано16.04.12 15:02



за да понаучиш малко за историята на Демба и да започнеш да побеждаваш


Още когато пристигнах в отбора , видях , че отбора няма никаква тактика и стил на игра . Тогава в отбора бяха : Антон , Бригадира , Мазньо и Изгрева . Антон пускаше мачовете на принципа : Първия за нас , последния за тях . Комуникация в отбора нямаше , а единствената въпросителна беше , колко пъти Мазния ще играе 3:1 Трябваше да се вземат мерки и да се промени коренно стила ни на прогнозиране . Тогава му казах на Спорта , да забравя първите два и последните два мача от всеки поток . Да избира мачове само от средата на класирането . Естествено , това не сработи в началото , защото нямаше никаква комуникация между играчите и всеки продължаваше да "пльоска" 2-0/3-1.
За да не разтягам много темата , надявам се си ме разбрал каква ми е идеята . Всичко това се случва преди 7-8 години и е видно , че не отсега сме започнали да играем така като домакин . Нашата идея все пак беше , да търсим мачове , които завършват с малък резултат . Тук съм далеч от мисълта , че сме открили топлата вода , но така играем вече доста години . Сигурно и други отбори са използвали тази тактика тогава , но аз не съм ги следял .
Така щеше да си остане незабелязана за теб (въпреки големите ти успехи) , ако РУ не бяха я модифицирали до вариант : Дубъл 1:1
За сегашните ни мачове . Откакто се върнах в Демба , казах на момчетата , че трябва да променим нещо . Това което им казах беше , че ще дублираме задължително последния ни мач . Тук проблема се появи със Сарате . В повечето случаи той е последния който пуска , но не гледа предварителните прогнози които пускам на отбора преди мача . Влиза по някое време , пляска резултатите и бяга
Дано си ми разбрал идеята . Ако има нещо неясно , пиши на скайпа
А ако си послушен , ще ти кажа какво съм замислил за следващия сезон



Тема Re: Айде ще ти помогнанови [re: Гoнзo]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано16.04.12 15:14



Тактик си ти копеле, евала! Сега остава да спечелите нещо в играта и те признавам



Догодина Краля също е замислил нещо гениално и виртуозно.



Тема Re: Айде ще ти помогнанови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор Гoнзo (Гладиатор)
Публикувано16.04.12 15:20



Лошото е , че тази игра е отборна . Един да имаш който не слуша и край . Ако Зепера дойде да играе при нас , ще имаме сериозна доминация


Това последното е сериозно .




Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.