Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:11 27.04.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема за тези, които са на инжекции Золадекс, Диферелин  
Автор ass (непознат )
Публикувано26.04.05 12:44



Здравейте, мили момичета!!!

Повдигам тази тема за тези, които в момента са на лечение със Золадекс или диферелин .... или им предстои такова.
Искам през този дълъг период дасме заедно и да си споделяме мисли и чувства ..
аз лична нямам приятелка, с коята до обсъждам тези неща - всички са с дететнца вече, накои и с по 2. Много им се радвам. Големи сладурчета са.


Значи, аз съм от 1 месец на лечение, с отпуснати от касата ампули. Вдругиден ще ми бият втората инжекция - в корема. Казаха ми, за да не посинее мястото около инжекцията да се маже още предварително с Liton.
Аз нямам никакви симптоми, засега. Нито топли вълни, нито напълняване и др-те типични за климакса.... Но само гърдите ми се понадуха така се харесва повече, а и приятеля ми ...
А вие как се чувствате?
Аз искам да мине по-бързо, за да започнем да си мислим за детенце... нямамтърпение да се появи .

Поздрави на всички



Тема Re: за тези, които са на инжекции Золадекс, Диферелиннови [re: ass]  
Автор ani4ka78 (приятелка)
Публикувано26.04.05 12:52



Здрасти Асс,
на мен също ми предстои да започна с инжекциите Золадекс, в момента чакам да ми ги отпуснат от касата, дано това да стане, и искам да те попитам колко са болезнени и всичко каквото трябва да знам, понеже ти си го изпитала вече. Ще съм ти много благодарна ако ми напишеш няколко реда.
А какъв е този Литон?
Благодаря ти предварително и успех!!!



Тема Re: за тези, които са на инжекции Золадекс, Диферелиннови [re: ass]  
Автор White Raven (grachesht)
Публикувано26.04.05 12:58



На кой ден след цикъла ти биха инжекцията?



Тема Re: за тези, които са на инжекции Золадекс, Диферелиннови [re: ass]  
Автор Uranija (светъл)
Публикувано26.04.05 16:50



Мила Аси /нали мога да те наричам така?/,

И аз съм с вас! И аз имам същата болка, и мен ме очакват същите тревоги и надежди.

В началото на месец май ще ми бъде поставена първата инжекция Золадекс.
Още ми е трудно дори да формулирам някакви въпросчета към теб, по-скоро съм изпълнена с тревоги, страх от неизвестността и, разбира се, надежда, че след тези тягосни 6 месеца все пак ще ни се случи нещо хубаво, нещо истинско...
Желая ти много-много късмет! И..., нали водиш с един месец, да ни повлечеш крак!

Редактирано от Uranija на 26.04.05 16:57.



Тема Re: за тези, които са на инжекции Золадекс, Диферелиннови [re: Uranija]  
Автор White Raven (grachesht)
Публикувано26.04.05 20:41



Да ви кажа честно не виждам кое ви плаши. Не всеки изпитва страничните ефекти, а ползите многократно надвишават неудобствата.



Тема Re: за тези, които са на инжекции Золадекс, Диферелиннови [re: Uranija]  
Автор ass (непознат )
Публикувано27.04.05 11:07



Здравей,

радвам се че ни подкрепяш. И ние също сме с теб .
надявам се всичко да приключи успешно за всички ни.
поздрави и целувки
усмихвайте се



Тема Re: за тези, които са на инжекции Золадекс, Диферелиннови [re: ass]  
Автор galiushka (надеждата)
Публикувано27.04.05 11:21



Здравейте! Първата инжекция - Диферелин - беше на 19,04. Засега не са ме нападнали врелите вълни и се надявам да ме отминат.
Но ако дойдат ще си съжителстваме заедно.А после като се появи бебчето няма и да си спомням за тях.
МИСЛЕТЕ ПОЗИТИВНО И ГЛОБАЛНО!!!



Тема Re: за тези, които са на инжекции Золадекс, Диферелиннови [re: ass]  
Автор galiushka (надеждата)
Публикувано27.04.05 11:58



Моля ви кажете ми преди да започнете инжекциите правихте ли някакви изследвания? И лекаско наблюдение по време на лечението?



Тема Re: за тези, които са на инжекции Золадекс, Диферелиннови [re: White Raven]  
Автор Uranija (светъл)
Публикувано28.04.05 08:14



На мен все още не са ми поставили инжекцията, но мога да кажа, че лекуващият ми лекар държи това да стане в първите дни от цикъла.
Доколкото съм чела във форума, има доста противоречиви мнения относно това кога трябва да бъде поставена първата инжекция - дори и твърдението, че няма абсолютно никакво значение. Така че - довери се на лекаря си!



Тема Re: за тези, които са на инжекции Золадекс, Диферелиннови [re: ass]  
Автор sweetcherry (непознат )
Публикувано29.04.05 05:00



Здравейте момичета,моля приемете ме и мен в тази ваша групичка.Аз преминах вече лечението със Золадекс 6 месеца и искам да ви помагам с каквото мога като преминала по този път.
На кратко ако разрешите ще ви разкажа моята история.Аз съм оперирана от киста,и съответно имах ендометриоза миналата година на 09.март,на 26.март поставих първата си инжекция Золадекс(за съжаление всичките си инжекции се наложи сама да си ги заплащам тъй като здравната каса небеше приела новия рамков договор и не приемаха документи,та с трудности но си намерих средства в името на здравето)после както следва на всеки 28 дена ми биеха всяка следваща инжекция докато ги приключа.За симптоми имах си ги всичките които са описани и топлите вълни и изнервеноста и всичко,но се изтърпява.Не бяха болезнени,на пръв поглед иглата изглеждаше доста плашещо но не е болезнено.Последната инжекция ми беше на 08.август а цикъла ми се възстанови на 14.октомври и от тогава до сега не сме спрели опитите за бебче и се моля с цялото си сърце и душа това да се случи по скоро,неискам и няма да се предам докато не постигна така бленуваната от мен мечта,колкото и безкрайна да ми се вижда понякога тази борба.
Желая ви късмет и много щастие момичета.Аз съм насреща да ви помагам и да отговарям на вашите въпроси с каквото мога.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.