Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:22 09.05.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: за тези, които са на инжекции Золадекс, Диферелиннови [re: sweetcherry]  
Автор ass (непознат )
Публикувано29.04.05 10:08



Здравей,
благодаря че ни подркрепяш в чакането и предтоящото лечение
А на теб ти желая в най скоро време да имаш хубава новина.

С пожелание за хубави празници на всички
(а и яйцата са символика на продължението... )

бъдете червени като първото боядисано яйце и като него да имате много продължения ....

целувки



Тема Re: за тези, които са на инжекции Золадекс, Диферелиннови [re: ass]  
Автор Uranija (светъл)
Публикувано05.05.05 10:58



И аз получих първата си доза Золадекс...
Не беше много болезнено и не получих посинявания около мястото на поставяне на инжекцията.
Имам въпросче към вас: Кой ден се брои за първи при определяне на 28-дневния интервал до следващата инжекция - денят, в който е поставена първата инжекция или следващият ден?



Тема Re: за тези, които са на инжекции Золадекс, Диферелиннови [re: Uranija]  
Автор tedy_g (променена)
Публикувано05.05.05 11:42



Денят, в който е поставена инжекцията е първи ден. Аз си поставях следващата инжекция на 27 ден.
Успех и да нямаш странични ефекти.



Тема Re: за тези, които са на инжекции Золадекс, Диферелиннови [re: Uranija]  
Автор ass (непознат )
Публикувано05.05.05 13:09



Здравей,
и аз си бия инжекциите точно на 28-я ден, като броя за първи деня, в който ми бият инжекцията.
А синьото не е задължително. Сега, втория път ми я би друг доктор и въобще не ми посиня, явно предишния ме е хакнал доста грубо...
хубави празници



Тема Re: за тези, които са на инжекции Золадекс, Диферелиннови [re: ass]  
Автор galiushka (надеждата)
Публикувано05.05.05 16:09



Здравейте,момичета! На вас кога ви се появиха първите странични ефекти? Моята 1 инжекция Диферелин беше на 19,04 и още нищо не съм почувствала.
Може ли да се мине и без тях?
Успех и весели почивни дни!



Тема Re: за тези, които са на инжекции Золадекс, Диферелиннови [re: galiushka]  
Автор Uranija (светъл)
Публикувано05.05.05 16:30



Не знам дали си внушавам, но ми се струва, че вече усещам някаква умора, изтощтение, безсилие... А са минали само 2 дни от първата ми инжекция... Само не ми се смейте!



Тема Re: за тези, които са на инжекции Золадекс, Диферелиннови [re: Uranija]  
Автор White Raven (grachesht)
Публикувано05.05.05 17:59



Урания, на кой ден от цикъла ти я биха? На мен закъсняват да ми се обадят и се опасявам да не пропусна датата. Някой ми каза,че се бие на първи ден, друг - във втората част на цикъла, а трети пък, че нямало значение.
Това определно ме озадачи.



Тема Re: за тези, които са на инжекции Золадекс, Диферелиннови [re: ass]  
Автор galiushka (надеждата)
Публикувано07.05.05 21:53



ЗДравейте,момичета! Доста съм притеснена и се надявам някоя от вас да може за ми помогне. На 19,04 ми биха първата инжекция Диферелин.Това стана на 5 ден от МЦ. Вчера получих слабо кръвотечение, което до вечерта леко се усили.А днес се увеличи доста. Говорих с лекарката си и тя ми каза да не се притеснявам, че можело да се получи от инжекцията или от Флажила/бях на 10 дневно лечение заради бактерии/.
Аз не знам какво да мисля. Малко ме понаболяват яйчниците.
Мисли те ли че това е нормално и от какво може да се е получило?

Благодаря Ви!



Тема Re: за тези, които са на инжекции Золадекс, Диферелиннови [re: galiushka]  
Автор Uranija (светъл)
Публикувано09.05.05 08:24



Мила Гали,

Мисля, че няма от какво да се притесняваш.
Лекуващият ми лекар ме предупреди, че към 10 ден от поставянето на първата инжекция ще получа кървене - то не само, че е нормално, но е и задължително в случаите, когато първата инжекция се поставя в началото на цикъла.



Тема Re: за тези, които са на инжекции Золадекс, Диферелиннови [re: White Raven]  
Автор Uranija (светъл)
Публикувано09.05.05 08:31



Мила Рави,
Първата инжекция ми поставиха на 3 ден от цикала, но доколкото знам е най-добре това да стане 1-2 ден. Разбира се, малко закъснение не е фатално.
Аз също чух всякакви мнения, включително и това, че няма никакво значение кога ще се постави първата инжекция...
Не знам кой е прав.
Естествено, изпълнявам нарежданията на лекаря си.
Ако си зависима от здравната каса, мога да ти кажа, че на мен ми се наложи да чакам месец и половина от подаването на документите.
Желая ти късмет!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.