Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:32 13.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: за тези, които са на инжекции Золадекс, Диферелиннови [re: qvorche]  
Автор galiushka (надеждата)
Публикувано18.05.05 19:14



Минимум след 30 дни.



Тема Re: за тези, които са на инжекции Золадекс, Диферелиннови [re: qvorche]  
Автор tedy_g (променена)
Публикувано19.05.05 10:08



Между 30 и 80 дни след изтичане на действието на последната инжекция.



Тема Re: за тези, които са на инжекции Золадекс, Диферелиннови [re: Uranija]  
Автор katerinat (непознат)
Публикувано14.06.05 15:11



Здравейте! Аз съм нова тук-всъщност отдавна чета,но досега не съм ви писала! Другата седмица ми предстои третата инжекция Золадекс,а аз честно казано хич не се чувствам добре от тях-заливат ме едни вълни.....,нервно ми е...главата ми се върти-абе,изобщо грозна гледка! Но какво да се прави? Всъщност моята история е малко по-различна,в смисъл,че моето лечение не е единственият начин при мен. Аз имам 3,7год.дъщеричка и всъщност сега лекувам матката си от аденомиоза,за да я спася изобщо,макар че вече не съм убедена,че искам точно това! Мъчително е откъдето и да го погледнеш-не се чувстваш пълноценно,а отгоре на това на такива като мен/майки/,НЗОК им бие дуспата и да се оправят както могат,като че ли като имаш едно дете и вече нямаш право на нормален живот!Не е честно! Всъщност едва ли някой се интересува,аз просто така си пиша-все някъде трябва да се излея. Ако съм огорчила някой моля за извинение.Чао!



Тема Re: за тези, които са на инжекции Золадекс, Диферелиннови [re: ass]  
Автор katerinat (грешно нова)
Публикувано21.06.05 13:00



Противно на предишният ми объркан постинг сега искам да ви се похваля,че вчера бях на третата инжекция Золадекс и при прегледа лекарката ми каза,че матката е започнала значително да се свива!Надежда има!-казах си.Затова и ви пиша-УСПЕХ НА ВСИЧКИ!



Тема Re: за тези, които са на инжекции Золадекс, Диферелиннови [re: katerinat]  
Автор Uranija (светъл)
Публикувано21.06.05 16:51



Благодарим ти!
Късмет и на теб!
Ние всички много добре знаем как се чувстваш... Наистина е ужасно това, през което ни се налага да минем...
Още веднъж - късмет!
За много неща още не мислят в нашата страна...
Но нямаме избор - трябва да се борим.



Тема Re: за тези, които са на инжекции Золадекс, Диферелиннови [re: ass]  
Автор katerinat (грешно нова)
Публикувано23.06.05 10:37



Момичета,искам да ви питам дали имате проблеми с очите?Започнаха нещо много да ме болят и да ми сълзят,та се питах дали може да е от Золадекса?
Благодаря предварително за отговорите!



Тема Re: за тези, които са на инжекции Золадекс, Диферелиннови [re: katerinat]  
Автор ass (непознат)
Публикувано23.06.05 11:13



Здравей,
аз нямам такива проблеми с очите. А и доколкот си спомням не са описани пдобни симптоми в брошурата с показанията при това лечение.
Да не би да работиш много на компютър ... или незная ....

поздрави



Тема Re: за тези, които са на инжекции Золадекс, Диферелиннови [re: ass]  
Автор katerinat (грешно нова)
Публикувано23.06.05 12:24



Да,не са описани такива странични действия,а и аз си поработвам повечко на компютъра,но то това не е от днес,та затова си помислих дали пък не е от Золадекса,защото и главоболие имам силно от време на време...
Благодаря,че се отзова!



Тема Re: за тези, които са на инжекции Золадекс, Диферелиннови [re: katerinat]  
Автор Uranija (светъл)
Публикувано23.06.05 13:19



Аз нямам проблеми с очите. Но виж - главоболие - да! И то много нетипично - болките не са след преумора, напрежение или нещо подобно, а сутрин рано, точно когато би трябвало да си най-отпочинал и жизнерадостен... И много-много трудно заспивам, направо изпитвам страх от възглавницата.



Тема Re: за тези, които са на инжекции Золадекс, Диферелиннови [re: Uranija]  
Автор ani4ka78 (приятелка)
Публикувано23.06.05 13:25



Аз също работя по цял ден на компютъра и също ме болят очите, както имам и главоболие по-често. Мисля че главоболието може би наистина се получи от Золадекса, но болката в очите е от компютъра. А вълните продължават, към края на инжекцията като чели ми намалят, но няколко дни след поставянето на следващата се възобновяват. Дано ни помогне обаче Золадекса, страничните ефекти ще ги изтърпим!!!
Успех на всички!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.