Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:04 13.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: за тези, които са на инжекции Золадекс, Диферелиннови [re: Uranija]  
Автор galiushka (надеждата)
Публикувано09.05.05 10:58



Мила Uranija, благодаря ти за милия отговор!
Мен ме притеснява това,че от операцията имам вече 3 МЦ.А това сега си е точно МЦ, просто започна по-различно от обикновенното и ме заблуди. А нали важното за ендометриозата е да няма цикъл. И моята лекарка не ме предупреди за това. Пък и си мисля, че ако бяхме пробвали, можеше и да забременея след отстраняването на кистата/нали шанса е по-голям/
Малко ме е яд, че може би пропуснахме един подходящ момент, а и ако се беше случило щях да избегна лечението с Диферелин.
Но какво да се прави! Важното е сега това кървене да е в рамките на нармалното.

Благодаря ти!



Тема Re: за тези, които са на инжекции Золадекс, Диферелиннови [re: galiushka]  
Автор tedy_g (променена)
Публикувано09.05.05 11:06



Не се тревожи, винаги има една менструация след поставяне на инжекцията. Тази менструация ти е последна, после край, лекува се ендометриозата. Споко.



Тема Re: за тези, които са на инжекции Золадекс, Диферелиннови [re: galiushka]  
Автор ass (непознат )
Публикувано09.05.05 11:42



Здравей, galiushka
Не се притеснявай за кръвотечението. със започването на лечението е нормално да имаш още един цикъл, въпреки че не е задължително. При мен също го имаше.

Поздрави и хубав ден



Тема Re: за тези, които са на инжекции Золадекс, Диферелиннови [re: ass]  
Автор galiushka (надеждата)
Публикувано09.05.05 12:34



Благодаря ви! Много ми помогнахте и ме успокоихте!
Прекрасен ден ви желая!



Тема Re: за тези, които са на инжекции Золадекс, Диферелиннови [re: ass]  
Автор Uranija (светъл)
Публикувано09.05.05 14:00



Момичета, имам няколко въпросчета:
Вземате ли някакви хранителни добавки, витамини или минерали по време на лечението със Золадекс?
Имате ли промяна в теглото? Спазвате ли някакъв хранителен режим?



Тема Re: за тези, които са на инжекции Золадекс, Диферелиннови [re: Uranija]  
Автор tedy_g (променена)
Публикувано09.05.05 14:10



Мисля, че го писах някъде, та може би се повтарям. Взимах разтворими витамини с калций, магнезий, вит С и вит.D, по една на ден. Не съм спазвала хранителен режим по-специален. В упътването на золадекса пишеше, че изкарва калция от костите, та аз затова ги пиех. Не ми е изписвала докторката ми нещо специално, аз си ги пиех на моя глава. Не съм забелязала и някаква промяна в апетита, качих малко кила, но мисля, че се дължи на зимния период, защото тогава ми биеха золадекса. Не е страшно, кила се смъкват.



Тема Re: за тези, които са на инжекции Золадекс, Диферелиннови [re: Uranija]  
Автор ass (непознат )
Публикувано09.05.05 15:36



При мен няма засега промяна в теглото, а и симптоми нямам...
Понеже Золадекса изсмуква калция от костите, взимам таблетки калции, но през ден .. а останалите дни - мултивитамини



Тема Re: за тези, които са на инжекции Золадекс, Диферелиннови [re: ass]  
Автор ani4ka78 (приятелка)
Публикувано10.05.05 08:56



Здравейта момичета,
вчера и на мен ми поставиха първата инжекция Золадекс, наистина въобще не е болезнено, и за момента нямам синьо петно. Лекарката каза, че ако се появят страничните ефекти в много силна форма, вълни, безсъние, така че да не мога да си върша работата да й се обадя и тя ще ми даде веднага лекарство, за да се нормализират нещата.
Това е от мен, на всички пожелавам успех и дано има ефект лечението!!!



Тема глупав въпрос от меннови [re: sweetcherry]  
Автор ot4aqna_i_tujna (ot4aqno momi4e)
Публикувано10.05.05 19:33



а за какво са тези инжекции изобщо?какво помагат и болезнени ли са?



Тема Re: за тези, които са на инжекции Золадекс, Диферелиннови [re: ass]  
Автор Uranija (светъл)
Публикувано11.05.05 10:28



Имам едно предложение към всички вас:
Когато имате възможност влизайте в чата на Зачатие - да споделяме вълненията, проблемите и дори съвсем ежедневни неща в реално време. Така ще можем да се опознаем и да си станем по-близки. Все пак имаме един проблем, една тревога и един блян - каква по-добра основа за едно добро приятелство?!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.