Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:06 13.06.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: за тези, които са на инжекции Золадекс, Диферелиннови [re: ass]  
Автор galiushka (надеждата)
Публикувано01.07.06 19:53



Здравейте, момичета!


Как сте? Има ли някоя от вас да се похвали с нещо? Добре ли сте?
Хубав ден!



Тема Re: за тези, които са на инжекции Золадекс, Диферелиннови [re: ani4ka78]  
Автор gerytrud (непознат )
Публикувано03.07.06 11:59



за какво се използват тези инжекции ?



Тема Re: за тези, които са на инжекции Золадекс, Диферелиннови [re: gerytrud]  
Автор galiushka (надеждата)
Публикувано03.07.06 16:38



прочети цялата тема и ще разбереш!





Тема Re: за тези, които са на инжекции Золадекс, Диферелиннови [re: galiushka]  
Автор gerytrud (непознат )
Публикувано04.07.06 13:58



IZVINIAVAM SE MNOGO NO NIAMAM SVOBODNO VREME DA CETA VSICKI TEMI ?



Тема Re:нови [re: Lali]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (Indiscipline)
Публикувано05.07.06 17:24



разпитах,
за ендометриоза ги дават само, т.е. няма да ги отпуснат от касата за миома.
благодаря :)

no woman is an angel all the time.


Тема Re: за тези, които са на инжекции Золадекс, Диференови [re: ass]  
Автор Maлинa (непознат )
Публикувано04.08.06 20:51



Здравейте момичета,
И аз да се присъединя към вашата групичка.


На 01.08.06 ми поставиха първата инжекция Диферелин, 8 дни след лапароскопията при която ми беше отстранена голяма шоколадова киста.
Диагноза: Ендометриоза 3 степен.
Док. каза 3 инжекции ... пък после зависи от състоянието може и 6.
И възникнаха следните въпроси:
1. Кое лекарство е по-добро Золадекс или Диферелин.
2. Какво да очаквам като странични ефекти от това лечение.
и куп други въпросчета.............




Тема Re: за тези, които са на инжекции Золадекс, Диференови [re: Maлинa]  
Автор galiushka (надеждата)
Публикувано08.08.06 21:02



Здравей! Аз доколкото зная между двете лекарства няма разлика / в смисъл съставките и действието/, просто са на два различини производителя.
Като странични действия може да очакваш широко известните признаци на критическата възраст.

Аз лично напълнях доста / от операцията и Диферелина общо десетина килца си лепнах, които година почти след това не мога да сваля/.
Но пък още при първия цикъл след приключване действието на последната инжекция, забременях.
Надявам се, че съм ти била поне малко полезна. Ако мога с нещо да ти помогна лесно ще ме намириш в ICQ, тук по-рядко влизам, на номер 289-618-543.
Успех в борбата!



Тема Re: за тези, които са на инжекции Золадекс, Диференови [re: galiushka]  
Автор ledena_luna (непознат )
Публикувано26.08.06 15:27



Хм, странно дали е от инжекциите аз съм на золадекс и като не говорим за гадните странични действия които предполагам има и при двата препарата, не съм напълняла, напротив даже си слабея, но не мисля че той е причината за това. Золадекса вече няма да се отпуска от касата от 01.09.



Тема Re: за тези, които са на инжекции Золадекс, Диференови [re: ledena_luna]  
Автор galiushka (надеждата)
Публикувано27.08.06 16:04



Здравей, Луничке! Какво става при теб? Това сигурно ли е за Золадекса? Ако е така, направо нямам думи. Не знам какво ще правят жените, на които е нужно лекарството, а нямат възможност да си го закупят.
Да ти кажа, аз наистина напълнях от Диферелина. Цяло лято карах на плодове и зеленчуци, бях на море и плувах всеки ден / колкото ми позволяваше операцията/, но си напълнях. При всеки организъм явно е различно. Надявам се само при мен да е имало такъв ефект.
Казаха ми нещо доста неприятно: че известно време след опериране на Ендометриозата, качеството на яйцеклетките отново се влошава. Знаеш ли нещо по въпроса? Мен това доста ме плаши.





Тема Re: за тези, които са на инжекции Золадекс, Диференови [re: galiushka]  
Автор ledena_luna (непознат )
Публикувано27.08.06 16:18



аз слагам последна инжекжия на 29.08, после незнам какво ще правя. Също като теб съм притеснена от подобни слухове, но ми дава надежда като гледам колко забременели момичета има след лечението. Това което правих през цялото време е да пия всякакви добавки, които да намалят страничните ефекти на Золадекса и да подобрят шанса ми за напред. Пожелавам ти успех ако вече си започнала с опитите.
Незнам какво друго лекарство ще отпуснат за лечение и дали ще минава през касата, това го разбрах защото имаше вероятност да остана без последна инжекция.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.