Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:48 31.05.24 
Здравна
   >> Проблемно забременяване
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Какво стана!нови [re: mikaela8]  
Автор meduna (непознат)
Публикувано22.05.06 20:53



Здравей Микаела, от известно време чета и се интересувам от причините, които могат да доведат до мисед.Историята ти е много подобна на моята затова ще ти оставя бележка къде и какви изследвания съм направила. Надявам се да ти бъдат от полза.



Тема Re: Какво стана!нови [re: meduna]  
Автор mikaela8 (непознат )
Публикувано23.05.06 11:35



благодаря ти за разбирането,явно не сме само ние потърпевши,но е хубаво ако можем с нещо да си помогнем и да си бъдем полезни.Ако искаш ми пиши на e-maila mikaela8@abv.bg.



Тема Re: Какво стана!нови [re: mikaela8]  
Автор Beни (Майка на Лора)
Публикувано25.05.06 15:44



Михаела, съжалявам, че си минала и ти по този път!
елтироксина би трябвало да свърши работа, но подозирам, че от антифосфолипидните ще изкочи нещо. Също така за тези високи антитела е трябвало да пиеш по 80 мг аспирин и по един селен ежедневно. Иначе има кой да ти помогне - отиди при Тодорова в Майчин дом - тя е ендокринолог и се занимава точно с тези проблеми.
Пиши като имаш резултатите от Германия!
Вени




Тема Re: Какво стана!нови [re: Beни]  
Автор mikaela8 (непознат )
Публикувано26.05.06 11:07



Благодаря ти ,Вени!Ще послушам съвета ти и ще си запиша час при Тодорова,но към 05.06 ще излязат резултатите и след това мисля да я посетя. Дано само каквото и да излезе от тях да е лечимо и да успея да си родя детенце. Един поп ми каза,че сигурно защото много обичам деца,затова Господ ми праща такива изпитания,е, няма да спра да ги обичам и точно заради тази моя безумна обич ще направя всичко,което е по силите ми ,за да износя бебе.Непременно ще те информирам за хода на моето "ходене по мъките".А на теб от все сърце успех във всичко!!!



Тема Re: Какво стана!нови [re: Beни]  
Автор mikaela8 (непознат )
Публикувано26.05.06 12:25



Отново съм аз,Вени!!Извинявай,ама забравих да те питам за д-р Тодорова дали работи със здравната каса или да си пусна при друг изследванията ,а тя само да ги разчете?И колко време напред да си запиша час,имам предвид дали става същата седмица или се чака много,ако ,разбира се имаш информация за всичко това или поне при теб как е било.Предварително ти благодаря!!!



Тема Re: Какво стана!нови [re: mikaela8]  
Автор Beни (Майка на Лора)
Публикувано26.05.06 16:07



Звънни и и тя ще ти каже кога да отидеш. по принцип приема с касата сутрин до 11.30 в кабинета в поликлиниката на Майчин дом.




Тема ТРУДНОнови [re: Beни]  
Автор jungle79 (monogamna)
Публикувано01.06.06 18:48



Здравейте.

Ужасно е.
Стана преди три дни.
Моля, кажете ми просто към коя клиника да се обърна за помощ.
Към кой лекар?
Не искам да се повтори.
За да ми назначат изследвания и да направя всичко необходимо....
Моля Ви, помогнете.

...трябва да махна лентичката......



Тема Re: ТРУДНОнови [re: jungle79]  
Автор Beни (Майка на Лора)
Публикувано01.06.06 22:50



Съжалявам, знам ужасно е! Обади се д-р Конова и на д-р тодорова : 0888452556 - Конова, 0888408203 - Тодорова




Тема Re: Missed abortionнови [re: Beни]  
Автор Seaoflove ()
Публикувано04.06.06 20:45



много хубава тема и много полезна, но защо не прикрепим към нея един списък от добри лекари - гинеколози.
Една моя приятелка забременя точно лятото, трябваше да лежи може би в болница, но уви, попадна на докторка печалбарка, която я провали



Тема Re: Missed abortionнови [re: Seaoflove]  
Автор MeliМодератор (de profundis)
Публикувано04.06.06 20:54



Защото хората, които минават през мелачката на стерилитета, знаят колко относително е това понятие. И защото веднага ще се появят клакьори, подставени лица, скучаещи и просто ненормални и ще изказват мнения за и против. И ще стане скандал, темата ще се опорочи и вместо полза, ще има само вреда.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.