Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:25 26.04.24 
Религия и мистика
   >> Православие
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Радиестезия!!!нови [re: Tимoтeй]  
Автор Heпoзнaт® (Архонтствуващ)
Публикувано30.03.07 20:36



Дали тази дама е още жива? Ако да, можеш ли да ми намериш адреса и телефонния й номер





Редактирано от Heпoзнaт® на 30.03.07 20:37.



Тема Re: МОЛБА ЗА ПОМОЩнови [re: spanishcaravan]  
Автор Tимoтeй (монах в света)
Публикувано30.03.07 20:41



Ще се опитам след молитва с Божия помощ. но трябва да я отпечатам, защото от екрана става смесване от лъчение и става трудно. Прати ми я на бележки или на имейла.



Тема Re: ЕТО И СНИМКАТАнови [re: spanishcaravan]  
Автор Tимoтeй (монах в света)
Публикувано30.03.07 20:43



веднага не мога. Ще ти кажа на бележки.



Тема Re: Радиестезия???нови [re: Koльo_61]  
Автор Tимoтeй (монах в света)
Публикувано30.03.07 21:27



Пояснявам, защото виждам, че си разумен човек. радиестезията не е чиста наука, а смесица между изкуство и наука. Не може да се занимаваш научно с пеене, ако нямаш талант в пеенето. Тук е точно така. всеки не може да се занимава с радиестезия, а само този, който има способности за усет.

Не става въпрос, повтарям, за предсказание, а за ИЗМЕРВАНЕ! Класически пример: Бащата следи по карта как пътува кораба на неговия син и установява че два дни стои на едно място. Когато се връщат и бащата пита сина си защо стояха на място, синът казва, че имали повреда в двигателя. Въпрос на измерване на специалист.



Тема Re: Майка ми изчезна преди повече от 11 годининови [re: Koльo_61]  
Автор ЧepнopизeцXpaбъp (новак)
Публикувано30.03.07 21:45



Кольо, използваш mail.ru за блога си, но при регистрация в него започва яко спамене...

Detailed e-mail analysis
E-mails per week Spamminess

3.5 e-mails/week

After entering our e-mail address on this site, we received 3.5 e-mails per week. They were somewhat spammy.

How much e-mail?
We typed our e-mail address into the forms we encountered while surfing mail.ru's web site. Since then, we've been receiving an average of 4 e-mails a week, with an average SpamAssassin score of 5.

Sample Inbox
This is what our inbox looked like after we signed up with mail.ru (up to 10 random samples).

Sample Inbox
Subject Sender Date
Confirm subscription
mai...@list.ru December 2006
Subscription confirmed
mai...@list.ru December 2006
SiteAdvisor
mai...@list.ru December 2006
SiteAdvisor
mai...@list.ru December 2006
SiteAdvisor
mai...@list.ru December 2006
SiteAdvisor
mai...@list.ru December 2006
SiteAdvisor
mai...@list.ru January 2007


Коригирай се...!




Тема Re:нови [re: Heпoзнaт®]  
Автор Tимoтeй (монах в света)
Публикувано30.03.07 21:59



Ти тотално си се объркал. На жената й е простено - жена е, но на тебе не. Никой не вярва на Ванга нито на кръстова гора нито на явяване на Дева Мария, което е католишко еретично и съмнително чудо, но да говориш против плачешите икони, които плачат и заради тебе, който си хем умен, хем глупав, това е вече прекалено.

А да говориш за картини, като си слепец, е смешно и тъжно. Бог да ти прости невежеството!



Тема Re: [re: Heпoзнaт®]  
Автор пчeличkaтa (радостна)
Публикувано30.03.07 22:29



Вече започна да ми става весело!
А ми е още по-смешно, че иконите плачат заради нас, пък ония еретически статуи на дева Мария, дето пускат и кървави сълзи (често животински, но и човешки понякога) - НЕ! Ми как! Те, ония еретици - католиците нямат такива чудесии бе! И как шъ плачат за нас - сигурно ни мислят за православни еретици и затуй не им пука за нас!
Само нашите православни си имат, ама съвсем истински плачещи икони!


Чудя се вече кой за кого плаче, щото на мен толкова смешно ми стана, че вече и да се ядосам не мога!
ПП - Едно време ме затрупваха с новини, снимки и книги за всички плачещи статуи на Марии по света. Ужассс!!! Ако и ПЦ последва католическите методи за промиване на мозъци на членовете си, какво ли ще стане в близките години!?!



Тема Re: Не проследих подробно, но май "пчеличката" [re: spanishcaravan]  
Автор пчeличkaтa (радостна)
Публикувано30.03.07 22:42




Абе то и днешното християнство май доста хомеопатично го раздава, ама рейтингът му продължава (засега). И щом пироните с игли готови сме да заменим...
Идеи за нови секти:
Християни-радиестезисти
Християни-хомеопати
Християни-магьосници (и врачки),Християни-хомосексуалисти, Християни-йоги и какви ли не си имаме вече...
Но християни, които да принадлежат на Христос кога ще видим???



Тема Re: Майка ми изчезна преди повече от 11 години [re: Koльo_61]  
Автор onchoo ()
Публикувано30.03.07 23:58





ох ох ох ох ох ох ох ох

Много тъжна и неприятна мистериозна история!

Много ми е неприятно ,но си мился че най-вероято не е вече между живите!
Също така поради странните обстоятелства единственото което ми два на ум , незнам какво предстаалява този дом и ка се грижат там за хората, но ми идва на ум да страшната хипотеза евентуално да е станала жертва на чернат търговия с органи !
защото в противен случай все щеше да с еоткрие някаква следа от човека - жив или мъртъв!

Междодругото скоро стана ясно за забележително голям грой хора изчезнали безследно в един район на България за ктаък период от време ! и то млади и здрави!

какво да кажа за възрастни и безпомощни хора като в положението на тази Мила женица !

Нехайното отношение на полицията и това че е имала все пак достъп до медицински лица и иследвания ме навежда на този умопомрачтелен вариант!

Кольо скед като си сложил тази тема и очевидно очакваш някаква подкрепа или помощ би трябвало да се довериш малко повече на хора като Тимотей който ти предлааг помощ и явно разбира от това з акоето говори ,а не да се държиш като невяращ и с недоверие и скептицизъм!

Смехотворните Бълнувания на Пчеличката няма смисъл да коментирам , тя успява във всяка каца с мед да забърка и една лъжица от собствените си нечисти схващания и недаекватни безкрайно дълги коментари!

Невиждам и пречина темата да е постоянна!!!

Народе!!!!

Тема вестник "Врачка" - флагмана на окултиста [re: onchoo]  
Автор spanishcaravan (i know you can )
Публикувано31.03.07 00:11



Кольо скед като си сложил тази тема и очевидно очакваш някаква подкрепа или помощ би трябвало да се довериш малко повече на хора като Тимотей който ти предлааг помощ и явно разбира от това з акоето говори ,а не да се държиш като невяращ и с недоверие и скептицизъм!

ох ох ох
значи затова толкова яростно защитаваше оня бяс -






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.