Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:50 23.04.24 
Религия и мистика
   >> Православие
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: За гадателство по снимка ли става дума!нови [re: maycal]  
Автор Tимoтeй (монах в света)
Публикувано29.03.07 14:27



Не е гадание, а измерване на излъчващи вълни. Спомни си как евреина лекар само като бутнел ръката на пациента /и на св. Василий Велики/ можел да каже точно кога ще умре. Гадението е налучкване, а това е точно измерване.

Аз съм чувствителен човек и 3-4 пъти поглеждам познат човек и усещам някаква жал за него и той след 2-3 умира. Човекът има големи способности, но не ги зне и не ги развива.



Тема Re: Т.е., ти, Тимотей си "ментален радиестезист"?нови [re: maycal]  
Автор Koльo_61 (неуравновесен)
Публикувано29.03.07 14:30



Тази тема не я пуснах, за да давам повод за остроумничене, заяждане и пр. Ако искаш да си полезен, кажи на някого от модераторите да направи темата ми ПОДТОЯННА.
Благодаря!



Тема Re: Майка ми изчезна преди повече от 11 годининови [re: Heпoзнaт®]  
Автор Tимoтeй (монах в света)
Публикувано29.03.07 14:46



Някои съвременни богослови, подведени от псевдорадиестезисти говорят против радиестезията, подобно на католиците, но старите православни святи хора не съм чел никъде нищо лошо да са казали. А също и Христос - по негово време също е имало подобна радиестезия, не научно обяснена.

Сестрата на моята бивша жена имаше жизненост по нейна снимка само 2 месеца - след няколко дни се обади, че е много болна и отива на 20 дни глад при д-р Имилова във Варна. като се върна измерих жизненост за нея 3 години.
Жизнеността се усеща както на живо, така и по снимка, но по снимката излъчването е по-фино и ако си груб човек няма нищо да усетиш...



Тема Re: Т.е., ти, Тимотей си "ментален радиестезист"?нови [re: maycal]  
Автор Tимoтeй (монах в света)
Публикувано29.03.07 14:51



Да, по ми допада лечебната радиестезия - един се оплаква от болки стомашни и цяла седмица се лекува с лекарства, а аз му казвам, че го боли далака и трябва да спре веднала ракията. На другия ден той беше ЗДРАВ! Примери много... Преди 10-20 години във Франция към 2000 лекари имаше по един радиестезист.



Тема Re: Майка ми изчезна преди повече от 11 годининови [re: Koльo_61]  
Автор Tимoтeй (монах в света)
Публикувано29.03.07 14:56



Аз съм стар човек и залитанията ми останаха в младостта. Днес съм реалист.
Това че майка ти е изчезнала го приеми като Божия милост. Не търси отмъщение, а се надявай на Бога и тръгни към Църквата и към спасение на твоята душа и спасение на душата на майка си. Как - ще каже Църквата.



Тема Съгласен съм с Тимотейнови [re: Tимoтeй]  
Автор maycal (старо куче)
Публикувано29.03.07 15:02



"Това че майка ти е изчезнала го приеми като Божия милост"-

-щом като е била с тежък, напреднал, "Алцхаймер", както пише сина!



Тема КЪМ МОДЕРАТОРИТЕ [re: Koльo_61]  
Автор Koльo_61 (неуравновесен)
Публикувано29.03.07 15:29



Отново настойчиво моля модераторите да направят темата ми ПОСТОЯННА!

Благодаря



Тема Re: КЪМ МОДЕРАТОРИТЕ [re: Koльo_61]  
Автор Koльo_61 (неуравновесен)
Публикувано29.03.07 18:54



Отново настойчиво моля модераторите да направят темата ми ПОСТОЯННА!

Благодаря



Тема Полицейски отговори [re: Koльo_61]  
Автор Koльo_61 (неуравновесен)
Публикувано29.03.07 19:10



Ето как ми отговарят в клуб "Полиция":







Тема Re: Майка ми изчезна преди повече от 11 години [re: Tимoтeй]  
Автор Koльo_61 (неуравновесен)
Публикувано29.03.07 19:31



Къде виждаш отмъстителност? В това ли, че търся отговорност от безотговорната държава?
Ами разбира се, че ще я държа оговорна, щом ми взема дънъци...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.