Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:18 20.04.24 
Религия и мистика
   >> Православие
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: КЪМ МОДЕРАТОРИТЕнови [re: cuddly]  
Автор Koльo_61 (неуравновесен)
Публикувано30.03.07 16:01



Писах.



Тема Re: Премъдростта - "дихание на Божията сила"нови [re: пчeличkaтa]  
Автор Koльo_61 (неуравновесен)
Публикувано30.03.07 16:06



Баш така си е. Много ми харесва това, което си написала, и се чудя защо не си... православна!

Редактирано от Koльo_61 на 30.03.07 16:29.



Тема Re: Премъдростта - "дихание на Божията сила"нови [re: Koльo_61]  
Автор пчeличkaтa (радостна)
Публикувано30.03.07 16:11



Аз си мисля, че съм такава, но в смисъла в който се изразих!





Тема Re: Радиестезия???нови [re: пчeличkaтa]  
Автор Koльo_61 (неуравновесен)
Публикувано30.03.07 16:26



"Не знам при какви обстоятелства е изчезнала майка ти,... "

Написал съм го в блога, към който съм дал връзка.



Тема Re: Радиестезия!!!нови [re: Eжko_]  
Автор Tимoтeй (монах в света)
Публикувано30.03.07 18:59



Напълно съм съгласен с теб. Нима е възможно от хиляди години да се практикува метод, помагащ на хората в земните им нужди и никой от Апостолите или светиите нищо лошо да не каже и ДНЕС напълно да се отрича.

Нима дори и вода не можеш да намериш без този метод в лозето си. А ако си строиш къща и не извикаш специалист може постоянно влага да имаш по стаите и даже ревматизъм да хванеш. Ако къщата ти е върху водна жила.

Ако къщата е изградена върху разлом, то хората имат главоболие и имират от рак. Бащата на един млад човек умира от рак и синът идва да го замести в неговия кабинет и получава главоболие през деня. Извиква радиестезист и той установява разлом под стаята му и силна вредна вълна. Тази стая става на склад и синът се премества в друга стая. Слава на Бога се казва в такъв случай.



Тема Re:нови [re: пчeличkaтa]  
Автор Heпoзнaт® (Архонтствуващ)
Публикувано30.03.07 19:07



Горкият човечец. Той наистина гледа снимки и вярва, че може да познае кой е жив и кой мъртъв. Този път изпитах искрено съжаление към православните. Хиляди от тях ходят на поклонение в Кръстова гора и в храма на Ванга, вярват в чудотворната икона от село Свирачи, която удря грешниците по главите, умиляват се, когато чуят разказ за плачеща икона или за появяване на Дева Мария, нямат нищо против радиестезията, защото църквата им нямала официално становище по въпроса, молят се за мъртвите.... Може би именно заради някои искрени души Бог все още ни чака търпеливо.



Тема Re: Радиестезия??? [re: Eжko_]  
Автор spanishcaravan (i know you can )
Публикувано30.03.07 19:40



Положително отношение към хомеопатията са имали и св. Игнатий Брянчанинов, св. Теофан Затворник, св. Йоан Кронщадски, наскоро починалия старец Йоан Крестянкин и други.

горките

, в кой ли кръг на пъклото се мъчат сега??
(и ежко, акопунктурата е измама - лъжа, която няма нищо общо с науката. ако ти си падаш по игли и игленици, то моляте, не завличай и други православни в заблуждението си)



Тема Re: Не проследих подробно, но май "пчеличката" [re: пчeличkaтa]  
Автор spanishcaravan (i know you can )
Публикувано30.03.07 19:42



някои стигат до Бога, стига да не им пречат иглите по тялото им



Редактирано от spanishcaravan на 30.03.07 19:43.



Тема ТИМОТЕЙ, ПОМОГНИ [re: Tимoтeй]  
Автор spanishcaravan (i know you can )
Публикувано30.03.07 19:48



Тимотей, би ли ми помогнал?
един мой приятел изчезна преди време. близките му се съмняват, че е убит. може ли да ти пратя снимка, а ти да кажеш дали е жив или е мъртъв? ако искаш и на лично съобщение ми отговори. ще ти бъда признателен ако ми отговориш

Редактирано от spanishcaravan на 30.03.07 20:39.



Тема ЕТО И СНИМКАТА [re: spanishcaravan]  
Автор spanishcaravan (i know you can )
Публикувано30.03.07 19:50



Редактирано от spanishcaravan на 30.03.07 19:51.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.