Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:07 01.05.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Катин взе нови жертвинови [re: Пич Бoжи]  
Автор lrini_ex ()
Публикувано12.04.10 15:07



Ако си машина

е перфектен. Но понеже никой от нас не е.... останалото /в нюанс/



Тема Re: Катин взе нови жертвинови [re: lrini_ex]  
Автор Пич Бoжи (пичага)
Публикувано12.04.10 15:14



Знам ли и аз... кво съм всъщность.



---
Думи, думи... пърхат като пеперудки..


Тема Както и да коментираш, фактите...нови [re: lrini_ex]  
Автор ЛAMБИ (25 W)
Публикувано12.04.10 15:26



Както и да коментираш, фактите са ясни:
В Катин са избити десетки хиляди полски офицери от руснаците. Това са фактите които са известни и официални. Естествено, че Русия ще отрича.

Комунизъм и религия са два несъвместими мирогледа!
Комунизмът се базира материализма, а религията на идеализма. Това са основни филосовски течения които са с диаметрално противоположни обяснения за света.

Редактирано от ЛAMБИ на 12.04.10 15:28.



Тема Re: Както и да коментираш, фактите...нови [re: ЛAMБИ]  
Автор lrini_ex ()
Публикувано12.04.10 15:30



За теб. Ама просто не е така. Можеш да бъдеш едновременно христианин и комунист. В предишен пост съм ти посочила защо. Това смятат повечето истински комунисти. Нямам на идея какво смятат тези в България, но не мисля, че е нещо различно.



Тема Re: Катин взе нови жертвинови [re: Пич Бoжи]  
Автор lrini_ex ()
Публикувано12.04.10 15:33



Машина не си.... все пак, почти съм уверена, четейки те...

. Между другото, за разлика от много участващи тук / и мен самата/, ти си запазил чувството си за баланс. Това е хубаво. Стреми се да не го изгубиш.



Тема Re: Както и да коментираш, фактите...нови [re: ЛAMБИ]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано12.04.10 15:36



Въпроса е че дори Русия признава, с половин уста за избитите от СССР полски офицери. И избиването на поляци от Хитлер, не оправдава избиването на поляци от комунистите.
Но за Ирини а и другите комунисти - комунистите могат и трябва да избиват. То това си е част от доктрината на комунизма.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Катин взе нови жертвинови [re: lrini_ex]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано12.04.10 15:38



Запазил е щото не знае какво е истинския комунизъм. Не знае какво е истинската липса на всякакви свободи.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Както и да коментираш, фактите...нови [re: bira_more]  
Автор lrini_ex ()
Публикувано12.04.10 15:39



Пак си говориш на изуст и се самоубеждаваш.... нещо твърде привично за теб и методът на Гьоблес, дето ти посочих преди.



Тема Re: Катин взе нови жертвинови [re: bira_more]  
Автор lrini_ex ()
Публикувано12.04.10 15:43



А ти знаеш? Защо ли като мисля за теб на ум ми идва горе упоменатата поговорка?! Защо ли ме се струва, че ако си говорехме по "социалистическо"време твоите постове щяха да са точно обратните?! Може би е само чувство... все пак не те познавам като личност, а само от написаното тук. Ти си знаеш и ти трябва да живееш със себе си.





Тема Re: Както и да коментираш, фактите...нови [re: lrini_ex]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано12.04.10 15:46



Диктатура на пролетариата - за разлика от теб, аз съм ги учил тия неща



Bеer? Mоre?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.