Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:16 21.05.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Не те разбирам, но виждам това коетонови [re: William Bingham]  
Автор Бълrapин®-BG (Anty Commi)
Публикувано25.05.06 19:44



е вършено преди може само да се нарече, потъпкване на човешките права, пилеене на държавни пари и т.н. с други думи управлявали са луди, а вие сте луди да не им търсите сметката сега.



Тема Опита ми е СТРОГО СЕКРЕТЕН, на ще ти го изпеянови [re: William Bingham]  
Автор Бълrapин®-BG (Anty Commi)
Публикувано25.05.06 19:52



базикал съм се с дъщерята на виден партийниен човек. Тя горката изяде тупаника от бащата си че се подала на опрашване от "изменик на родината".........е това ми е класификацията.



Тема Re: Няма смисълнови [re: Mишo Шaмapa]  
Автор Щ (малката ограда)
Публикувано25.05.06 19:57



Какво?



Тема Re: Заден ход, а?нови [re: William Bingham]  
Автор Щ (малката ограда)
Публикувано25.05.06 20:01



Ами. Историците са гола вода, само един знаеше.

На мен ми омръзна темата и вече не ми се спори.

Всъщност още имам съмнения, но след като няколко човека потвърдиха, че са използвали термина (особено онзи със опашката за вестник Спорт в сряда и със глупавата забележка на учителката) смятам, че тезата ми не може да докаже, че изнесените материали са фалшиви.

И не намесвай Сапард в тоз иначе културен разговор.



Тема Re: Еми не мога да ти кажа нещо другонови [re: Бълrapин®-BG]  
Автор William Bingham (Hammer of Konot)
Публикувано25.05.06 20:04



освен, че ти е много малък опита за сериозни изводи.

Whisky-for my men, and beer for my horses...


Тема Re: личен коментарнови [re: Toнди]  
Автор Щ (малката ограда)
Публикувано25.05.06 20:05



Уви Тонди, браточка, оказа се че въпреки, че не е имало такъв термин, хората масово са го познавали и са го ползвали във всекидневието. Това го проверих от няколко независими източника. Върви че разбери!

Абе трябваше да отворим досиетата и да се избием навремето, ама май още не е късно.



Тема Re: Ми-пас...нови [re: Гeнepaлa]  
Автор Щ (малката ограда)
Публикувано25.05.06 20:07



Абе ти какво направи бе Генерале, аз попитах какво значи "жълта преса", а ти ми разказа историята на света!

Ей тва, военните нямат чувство за мярка ей!



Тема Доносите са фалшиви,нови [re: Щ]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано25.05.06 20:15



или безсмислени.

През 80-те вече никого нямаше да погнат за такъв лаф. В началото на 70-те - може би, а в средата на 50-те - сигурно биха го опандизили.

Аз оженявам всеки донос не по броя на редовете, а по предизвикания ефект. Ми при Коритаров, доколкото може да се прецени от изнесеното досега - ефектът от дейността му за ДС е бил КРЪГЛА НУЛА.

Ся Коритаров твърди, че го направили голям шпионин, именно въз основа на тия доноси. Според мен, заради тях и портиер не се става в ДС.

Бахти и инфото - някой казал виц за Брежнев. Че беше всеизвестно - бай Тодор беше казал, че всички вицове за Тодор Живков са търпими, но не и за Людмила.

И така, де са досиетата на онези, заради които мнозина киснаха в затворите? Лал така ни едно не намериха? Обаче нямаЛО възможност да изчезват и да се фалшифицират досиета. Айде холан!

Zzloba



Тема Re: Доносите са фалшиви, абе те сенови [re: Zzloba]  
Автор Бълrapин®-BG (Anty Commi)
Публикувано26.05.06 03:33



подиграват, да къде са досиета на хора пострадали, например К. Босият?



Тема Ти ми отговори на следните въпроси:нови [re: William Bingham]  
Автор Бълrapин®-BG (Anty Commi)
Публикувано26.05.06 03:50



1. Какво е СТРОГО секретното за цитираният донос?
2. Защо не се извадят доносите на хора пострада ли от тях?
3. Защо БСП иска да унищожи досиетата?
4. ЕС констатира че хората на бившото ДС управляват БГ, каккви мерки се предприемат срещу?





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.