Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:32 21.05.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Ми айде,нови [re: Areнт]  
Автор me (Paзличнa)
Публикувано29.07.04 00:20



кво чакаш! Отиди им обясни откъде пикае кокошката! Аман от виртуални бабаити!

"единият е пилот, а другият - летец, става въпрос кой има право да управлява самолетът"
Dobrata


Тема Re: "екзекуцията на българския селяндур"нови [re: Пaлaч]  
Автор MУTPA ()
Публикувано29.07.04 00:19



И по шест пъти на ден да са молиш на Аллаха, пак си греше, щото царя прати войска в Ирак. Нема начин брато, в Ада ша са пържиш:)

Seeya! Между нас да си остане, работата е осрана (Fatal error) [/ i]


Тема А! Още един бабаит!нови [re: ceлянинът]  
Автор me (Paзличнa)
Публикувано29.07.04 00:22



Ма мноо сте страшни вие бе! Голямо млатене ша падне...на сайтоеИзроди се българската нация, ей! Де са ония ми ти юнаци от едно време! Днешните бабаити само виртуално са репчат нещо! Ако видиш жив арапин с ятаган ше се напикаш свръхскоростно, ма в клуба си мноо страшен!

"единият е пилот, а другият - летец, става въпрос кой има право да управлява самолетът"
Dobrata


Тема Re: Мааму старанови [re: Areнт]  
Автор Pимлянин ()
Публикувано29.07.04 00:28



ОК



Тема Че открехни ги ти. Нали са твои хоранови [re: me]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано29.07.04 00:38





Ето до къде води Ззлобата !



Тема Ми не са всички като тебе да плашат арапите с голинови [re: me]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано29.07.04 00:42



гърди.
Тебе като не те огря миналата гтодина ся що не се пишеш доброволка при американците? Може да те вземат в оня затвор, щото вече не им дават да плашат арапите с кучета. Пък тебе като те видят няма да смеят и да се оплачат

Ето до къде води Ззлобата !



Тема Че да не те енови [re: me]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано29.07.04 00:47



изпикавал, че да знае от де пикае кокошката?

Ето до къде води Ззлобата !



Тема Re: "екзекуцията на българския селяндур"нови [re: Areнт]  
Автор Дeмoн (левак)
Публикувано29.07.04 02:02



Ами и аз това казвам - само наказателен отряд за тоя калъф Заракауи и сие и разстрел с гранатомети.
Мойте уважения за разбиранията му и за вярата и за всичкото ама "на война като на война" както беше казал някой от туранагите на историята.
С риск да се повторя ще кажа че съм за изход от кризата, но с победа. Поражението от евентуалното изтегляне в по-дълъг срок само ще навреди най-малкото с концепцията че един йорданец и една катарска телевизия може да разиграват света на малкия си пръст.
Сега е момента за увеличаване на контингента, а не за изтеглянето му. Особено ако България планира да си събира вземанията от страните от близкия изток.



Тема да бе - [re: Greenleaf]  
Автор ceлянинът (член - простак)
Публикувано29.07.04 04:33



на
американски сървър
арабски терористи показват екзекуцията на
български шофьор...

и нашто правителство не протестира...
бах го у правителството,
бах ги у американските шпиони...

ми - в случая - от морална гледна точка американците оказват съдействие на терористите...

бой по сървъра - с терористите трябва да се действа незаконно - с техните помагачи - тоже...

прост селянин, ама много прост ви казвам !


Тема Re: Мааму стара [re: Areнт]  
Автор Бълrapин® (антикомунист)
Публикувано29.07.04 04:38



Аз не бих нападнал с emails Everyones Internet, Inc., не ли по добре да имаш източник за инфо .




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.