Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:24 21.05.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема А бе, ти наясно ли си със себе си?!нови [re: Areнт]  
Автор Aбaтa (фрондьор)
Публикувано30.07.04 18:33



Спомням си, че когато пуснах една тема за "ответната реакция" на обществото ни след убийството на първия заложник ми се правеше на много отворен. Въобще не се отличаваш от мамините плачльовци в непоследователбността си. Още малко и седераст ще станеш.

Достигнах трийсета година,
до дъното срама изпил,
мъдрец и луд наполовина ...



Тема Революционерче мамино, ходи купонясвайнови [re: Aбaтa]  
Автор Areнт ()
Публикувано30.07.04 20:25



Темата не е за недорасли



Тема А искаш ли да дойда да свърша и твоята работа?нови [re: Greenleaf]  
Автор justaman (cares a lot)
Публикувано01.08.04 02:00



Или нея я "буташ" и сам?

Пич, аз си имам работа и си я върша иначе да са ме уволнили...... Неща, които не знам как е тъпо дори да се опитвам да правя.....

We care a lot ..... about the red scum


Тема Много яко философствашнови [re: Areнт]  
Автор justaman (cares a lot)
Публикувано01.08.04 02:03



А не е добре. Питам се понякога защо хората си мислят, че като осигурят хотел и храна на няколко стотин души могат да решават и международни проблеми?

Не съм сигурен дали съм напълно прав но ние сме във война. Затова и написах "военно разузнаване". А това, което правят Американците е доста добро начало по адрес на боклуци, като оня Заракауи. Трябва само малко по-радикално..... някак си.

We care a lot ..... about the red scum


Тема Аз знам какво говоря, а не се изхвърлямнови [re: justaman]  
Автор Areнт ()
Публикувано01.08.04 09:23



с приказки на едро.

"... дните им трябва да бъдат преброени от сега ..."

ТИ, специалиста, разбира се знаеш как стават тия работи. Само се чудя американците що са тръгнали да предлагат разни награди по найсе милиона за този или онзи, ами не те вземат тебе да ги светнеш тези работи. Щото тя нали работата е проста. Като дървен материал



Тема Re: Айде още един, дето говори от името на българитенови [re: Пaлaч]  
Автор Двoйнo-Maлko-3a-B-Kъщи (...)
Публикувано01.08.04 10:12



Хайдутите не са ли терористи Само че на наша страна, затова са от добрите



Тема Че какво лошо има?нови [re: Areнт]  
Автор justaman (cares a lot)
Публикувано01.08.04 10:58



Опита показва, че сред подобен род измет количеството пълни боклуци е по-голямо. Така че, използването на подобен похват е повече от оправдано. А дните на боклуците, които САЩ издирват....... вече са преброени. Понимал?

We care a lot ..... about the red scum


Тема Няма нищо лошо, НО ...нови [re: justaman]  
Автор Areнт ()
Публикувано01.08.04 17:51



фактът, че предлагат напр. за Заркауи 25 млн долара говори пределно ясно, че залавянето на такива хора е МНОГО сложна задача дори за такива големи и нямащи особени проблеми с финансирането спецслужби, каквито са американските.
Т.е. лесно е да се изхвърлиш как за няколко дни терористите трябва да са намерени и заковани, ама това на практика не е така. Това ти и казах по-горе, ама пусто сЪрце юнашко не може да не се изхвърли ...



Тема Ти ако продължаваш да четеш, както....нови [re: Areнт]  
Автор justaman (cares a lot)
Публикувано01.08.04 22:39



... дявола чете Евангелието, няма да стигнеш далеч. Аз, Чавдаре написах, е дните им ще бъдат "преброени"...... А това в никой речник не е описано, като "няколко". Колко не е важно - важното е онзи терористки боклук да бъде екзекутиран. Ако е възможно от българин.....

We care a lot ..... about the red scum


Тема Да Чавдаре,нови [re: justaman]  
Автор me (Paзличнa)
Публикувано01.08.04 22:44



дните понякога могат да значат всъщност....години! Както в случая Бин Ладен. Освен ако...не е от най-търсените, де да знам, аз не ги разбирам теа работи колкото джастамена

"единият е пилот, а другият - летец, става въпрос кой има право да управлява самолетът"
Dobrata



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.