Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:06 21.05.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: На Капалъ-то - такива като тебе и още някоинови [re: Areнт]  
Автор Пaлaч (Палача)
Публикувано28.07.04 22:01



тъй ли ??? не си ли ти тоя дето е привел главичката пред мириканския брат да я погали за похвала ??? Пък не ми се репчи, че си с навирена глава пред бунтовниците ... не твоята си глава пред тях си изправил ... не с твоята глава се репчиш ... главите на други невинни българи си готов да жертваш .. не и твоята .... мдааа не не мноо трудна таз смелост ... мнооо е лесно даже ... ти да се репчиш и пънеш юнашката /разбира се скрит на топло и сигурно ... колко ли ?/ ама други да колят наместо теб ...



Тема Ами направи разузнаване като нямаменови [re: justaman]  
Автор Greenleaf (party animal)
Публикувано28.07.04 22:07



Ако е толкова успешно колкото мислиш, ще вадиш щури кинти продавайки информация на САЩ и Израел. Щото техните сигурно също не са място, щом имат толкова жертви.

people willing to trade their freedom for temporary security deserve neither and will lose both


Тема Re: "екзекуцията на българския селяндур"нови [re: Areнт]  
Автор Pимлянин ()
Публикувано28.07.04 22:27



Сайта :





Тема А бе, капут, стига си ми лазил по нервите бенови [re: Пaлaч]  
Автор Areнт ()
Публикувано28.07.04 22:57



Тия, дето им викаш "бунтовници", ще те направят посран от страх затворник. Щото няма да смееш да си подадеш главата извън черупката. Няма да смееш на една екскурзия в чужбина да отидеш, за да не станеш "colateral damage" като онази българка в Египет, или онзи български моряк край бреговете на Йемен, или като българите, загинали в мадридските влакове.

Естествено, че други ще колят вместо мене. Нали за това им се плаща на определени категории хора - когато трябва да са готови да колят вместо нас. Когато ми е било времето, и аз съм бил готов да го направя.
Хайде, лягай си, ама виж първо да няма някой "бунтовник" под леглото.



Тема Много яко грешишнови [re: justaman]  
Автор Areнт ()
Публикувано28.07.04 23:03



Военното разузнаване никога не е имало като основна задача работа по тероризма, щото това винаги е било територия на други служби, а не на армията. Сега вероятно вече да има съответни корекции в задачите и тяхното степенуване, като тероризмът се извежда като приоритетна задача. Ама, както казваше един човек "Едно е да искаш, друго е да можеш, трето и четвърто да го направиш".
Едно е стратегическо военно и военно-политическо разузнаване, друго е агентурно проникване в средите на ислямски екстремисти. Тоя номер нещо даже американците с техните ресурси не могат да го докарат, та какво ли остава за нашите очушкани спецслужби ...



Тема Мааму старанови [re: Pимлянин]  
Автор Areнт ()
Публикувано28.07.04 23:15



Тоя сайт е на сървър в Щатите:

OrgName: Everyones Internet, Inc.
OrgID: EVRY
Address: 2600 Southwest Freeway
Address: Suite 500
City: Houston
StateProv: TX
PostalCode: 77098
Country: US

а собственикът е покрит:
Registrant Contact:
WhoisGuard
WhoisGuard Protected (88gljnn38a.protect@whoisguard.com)
+1.6613102107
Fax: +1.6613102107
8939 S. Sepulveda Blvd
8939 S. Sepulveda Blvd
Westchester, CA 90045
US

Тва не можем ли да го разкараме ако не от нета поне от този сървър? Примерно като позалеем с мейли хостинг провайдера

TechEmail:


OrgAbuseEmail:
А това е мейлът на СЕО


Аз ще почна

Редактирано от Areнт на 28.07.04 23:52.



Тема браво -нови [re: Areнт]  
Автор ceлянинът (член - простак)
Публикувано28.07.04 23:20



който разбира -
да почва да млати по тоя сайт...

и на Ал Джазира тоже...


български хакери - на нож!
това е едно патриотично дело, мамка им...

прост селянин, ама много прост ви казвам !


Тема И ти ли като оня ззлобен тъпан от Максуданови [re: Пaлaч]  
Автор Beнko (невЕрващ)
Публикувано28.07.04 23:55



ще изкараш шофьорчетата, дето ртвоите любимци им отрязаха главите "окупатори"?

А за мене тия, дето лижат предниците на главорезите и като оня педал Чарли се радват, че американците като им тряснали бомбата убили само половината, а не всичките са педали също като оня кръвожаден педал Балканстрой. Поне да бяхте някоя дърта брантия като Ме, че да ви пусне човек един-два паралела от съжаление, а вие сте обратни бе!




Ето до къде води Ззлобата !



Тема Хубав съвет [re: ceлянинът]  
Автор Greenleaf (party animal)
Публикувано29.07.04 00:07



Първо, това което съветваш, е незаконно. Второ, дори не знаеш дали този сайт не е примамка за залупени терористи, пусната от ФБР. Атаката по такъв сайт ще те вкара в неприятно положение, вЕрвай ми. И трето, след като има легални начини да се постигне добро дело - като например формата за оплаквания на хостинг провайдера, нарушението на закона не само е грешно, ами и глупаво.

people willing to trade their freedom for temporary security deserve neither and will lose both


Тема Що не идеш [re: Greenleaf]  
Автор me (Paзличнa)
Публикувано29.07.04 00:19



да им обясниш на тях? Едва ли четат в клуба.

"единият е пилот, а другият - летец, става въпрос кой има право да управлява самолетът"
Dobrata



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.