Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:46 28.04.24 
Култура и изкуство
   >> Поезия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Три стръкчета нежност  
Автор Unknown ()
Публикувано09.03.00 09:45



Здравей! Как си? Аз…само минавам. Реших да те видя и тръгвам си пак… Ето, вземи ги – на теб подарявам три стръкчета нежност! За теб ги набрах…

Тема Три стръкчета нежностнови [re: Unknown]  
Автор NUT ()
Публикувано09.03.00 11:34



Privet, nadiavam se, ne se sardish che parvite strakcheta az gi vzeh... Mnogo priatno posreshtane, za vseki chitatel. :-)))

Тема Три стръкчета нежностнови [re: Unknown]  
Автор НеОНеЛ ()
Публикувано09.03.00 13:13



здравей, непознати. искаше ми се да ти напиша нещо хубаво. даже преди около час започнах. но точно тогава нещо се случи... наистина ми се искаше. но няма. не защото нямам нищо хубаво за тебе. а защото съм глупава и слаба. и най-лесното нещо на света е някой да ме стъпче с крак, съсе трите стръкчета. нищо не разбираш, нали? и по-добре. пък най-често се случва човек да си се самостъпче сам. както аз сега.

Тема Три...нови [re: Unknown]  
Автор Spring ()
Публикувано09.03.00 13:14



Броя до три Очи затварям Долавям аромата на твоето мимолетно присъствие... Нежност Едно, две, три...

Тема НеОНеЛ!нови [re: НеОНеЛ]  
Автор Unknown ()
Публикувано09.03.00 13:23



Ти всъщност хубавото вече ми го написа! И не само сега. И не само на мен! Благодаря! Глупава не си. Слаба - не знам...Но знам, че слабостта е сила, както и, че често силата е слабост... Разбирам те, НеОНеЛ и ти благодаря. Още веднъж!

Тема Springнови [re: Spring]  
Автор Unknown ()
Публикувано09.03.00 13:28



Навън е пролет - славейче пее, в зелена рокля се гизди гората, мек вятър млад цвят люлее, любовна песен звъни в душата! Тревички, птички, малки мушички, след сън дълъг, зимен, търкат очички, изтръпнали, малки, протягат ръчички и весел смях еква навред. И ручеят бистър изплашен подскочи, надолу по сипея пак заклокочи - объркан и стреснат шия проточи, водите си плисна без ред.

Тема Spri...нови [re: Unknown]  
Автор Spring ()
Публикувано09.03.00 13:49



Вятърът - и той запя песен любовна Огледа се във огледалото сребристо На разлюлените от полъха му ненадеен зелени пролетни води... И втурна се отново стадото да гони На облаците разпилени Сред избелялата от слънцето Разпростряна из небесата усмихнати Разпролетена и волна поляна...

Тема Три стръкчета нежностнови [re: Unknown]  
Автор някоя си там ()
Публикувано09.03.00 23:18



Рисува незнаен художник в небето, потапя си четката в синя мъгла, ръката му движи се с бриз от морето, в платнто се ражда ликът на жена. Страните изписва той с цвят от надежда, а устните с огън от Птицата - Жар. В очите и даже дъгата се вглежда и дава за спомен от себе си в дар. Косите рисува с лъчи от безбрежност, в извивките вплита с умела ръка три стръкчета малки родени от нежност и от любов, че ще я има сега.

Тема Три стръкчета нежностнови [re: Unknown]  
Автор laleto ()
Публикувано10.03.00 09:06



YES!YES!YES!

Тема някоя си къде?нови [re: някоя си там]  
Автор Unknown ()
Публикувано10.03.00 10:08



flying, flying in the sky, dancing with the wind... please don't stop, don't even try, kiss it. kiss the wind!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.