Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:47 30.05.24 
Култура и изкуство
   >> Поезия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема пожеланиенови [re: Unknown]  
Автор лилитук ()
Публикувано22.03.00 17:34



Кръговратни мисли посей на пътя си, затвори очите си, разтвори сърцето пролет многолика усети във себе си ритъма тупти, пресътвори го в битието. -------------- е, връщай се тогава, ще е приятно да те посрещна а мислите.... какво ли са те.... щъкащи безцелно парещи искрички :)))

Тема пожеланиенови [re: лилитук]  
Автор Unknown ()
Публикувано22.03.00 17:37



тръгвам сега. стискай палци за дуела... ще дойда! :))))

Тема Ето ме,нови [re: Unknown]  
Автор Unknown ()
Публикувано27.03.00 14:30



дойдох. Победих. (Но не го убих!) Лиленце!

Тема добро утро :)нови [re: Unknown]  
Автор л... ()
Публикувано27.03.00 16:31



добре заварил :) мина много време, как си? с кого се би? наистина ли победи? и откъде ти хрумна да ми казваш "лили" :))))

Тема добро утро :)нови [re: л...]  
Автор Unknown ()
Публикувано27.03.00 16:54



Добро и на теб! Не съм се бил, а бях на дуел. Той (М) бе достоен противник, но явно мотивацията при мен е била по-голяма... Наистина мина много време. Случиха се доста неща - брах малини, събирах камъчета, намерих си едно малко шарено котенце...А когато бях вятър си играх с роклята на едно момиче. Кога съм те наричал "лили", Лиленце?

Тема ама...нови [re: Unknown]  
Автор л... ()
Публикувано27.03.00 17:48



ето пак :) "лиленце" добре де, казвай ми както ти е иска пробуждам се едното ми око е някак си червено, сълзи, затваря се само. какво ли стори му сънят ми вчера, тъй странно никога не е било :))) дали от вятърът не се подпали, прилично е на розово небе. цветът струи, дочуват се цимбали, до залезът остава крачка, две... а тук е утро - слънце, пролет, ранни гласове и малък спомен - къс залезно предветрено небе в погледа ми утаено

Тема лиленце,нови [re: л...]  
Автор Unknown ()
Публикувано28.03.00 13:34



Обичаш ли с вятъра да тичаш, да галиш сребърните му криле, да ти нашепва с глас увличащ за лятото на чудни светове? Защото вятърът обича в косите твои да заспи. Събуди ли се - да приседне до теб за мъничко поне и да разказва после на цветята за лятото на твоите колене...

Тема .....нови [re: Unknown]  
Автор с всичките си имена ()
Публикувано28.03.00 18:19



Уморих се да казвам: "Прекрасна си. Трептиш като нежна мъгла, покриваш ме с було на призрак и ме оставяш по пътя сама." Поисках веднъж да те срещна и ти се разкри пред света, а пръстите твои се впиха горещи по мен като венец, Самота. Кога ли ще мога да кажа:"Иди си. Дипли сгъни една по една, плаща си огнен от мене смъкни ти в ядка от лещник заспи, Самота. -------- не ми се играе повече на тази игра

Тема :))))нови [re: с всичките си имена]  
Автор Unknown ()
Публикувано29.03.00 10:15



Добре! Виж, аз и без това скоро ще изчезвам. Смятам, поне за сега, да си оставя мейла. Ще се радвам, ако някога нещичко ми разкажеш... Наистина си прекрасна! Желая ти щастие, щастие, щастие и много любов...!!! Лиленце! ____________ не ми пиши тук :))))


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.