Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:11 27.04.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема А къде се свири на живо тъдява, бе драги клубари ?нови  
Автор Cruiser ( don ramone)
Публикувано22.07.10 18:32



Имам предвид нечалгарски заведения из града, където вечер може да се чуе лайв рок, блус, джаз ? Идвам в Пловдив през август и сега си правя маршрутната карта за срещите с приятели & ко.
Знаех отпреди за Конюшните на царя и Найлона, но последната година като отидох там нямаше музика на живо. Дано са останали такива местенца все още. Благодаря ви за всяка идея





Тема Re: А къде се свири на живо тъдява, бе драги клубари ?нови [re: Cruiser]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано22.07.10 19:48



При този информационен поток, да питаш за неща, които ги има навсякъде ми се струва твърде дебилно...
Все едно да питам къде има дъвки Орбит, че миналия път на павилиона до тунела и този до панаира нямаше



Естествено, че не всяка вечер се пее и се свири....Хората имат и почивни дни.


И да почерпиш за инфото!!!



Тема Re: А къде се свири на живо тъдява, бе драги клубари ?нови [re: Paлицa]  
Автор Cruiser ( don ramone)
Публикувано22.07.10 21:24



При този информационен поток,
Де го тоя информационен поток бе майна, рових в нета и нищо не успях да изровя, а не живея в Пловдив през годината. Имах предвид места, където опъват жица на живо, а не поп-фолк и dj партита. Разбирам да питах за лайв чалга, че да я сравниш с дъвка Орбит





Тема Re: А къде се свири на живо тъдява, бе драги клубари ?нови [re: Cruiser]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано22.07.10 22:15



Затова ти пратих ПРОГРАМАТА ПЛОВДИВ!
Поне да я беше разгледал.
Не съм мениджърка нито данъчна да знам кой къде опъва жици!
Чалгаджийки има всяка вечер, затова са и на заглавните страници.
Аз какво да направя, че никой не слуша жица?





Тема Re: А къде се свири на живо тъдява, бе драги клубари ?нови [re: Paлицa]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано24.07.10 00:45



Снощи Гравити Ко забиха много здраво в Конюшните на царя





Тема Re: А къде се свири на живо тъдява, бе драги клубари ?нови [re: Paлицa]  
Автор Linchpin (откровен)
Публикувано24.07.10 02:08



"Аз какво да направя, че никой не слуша жица?"
Като как миличка, ти се роди тази идея в красивата главица, украсена от платинено-руси коси?
От мене да знаеш, че ЖИЦАТА се е родила преди кондьо, и че кондьо няма да затрие ЖИЦАТА!
Иначе, който се интересува- намира своят клуб!
Дори понякога човек е поставен пред дилема, както аз бях поставен на рождения си ден- по едно и също време в два различни клуба в Пловдив свиреха две от любимите ми групи...още ме е яд, че не можах да съчетая посещение и на двете групи

! Но пък за сметка на това определено съм доволен от това, което показа предпочетената от мене група!



Тема Re: А къде се свири на живо тъдява, бе драги клубари ?нови [re: Linchpin]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано24.07.10 11:25



Това го кажи на тях, не на мен.
Кажи кои са любимите ти групи и веднага ще ти извадя интервюта как се оплакват, че нямало работа, че само чалгата е успяваща... разбира се ако групата е българска



Тя и Мадона тръгна като бездарна чекнеща се курва, а сега е Кралица.
Май наистина една лъжа повторена 100 пъти става истина!



Тема Re: А къде се свири на живо тъдява, бе драги клубари ?нови [re: Paлицa]  
Автор Cruiser ( don ramone)
Публикувано26.07.10 21:41



А как си обясняваш това, че големите рок-фестове в България събират толкова голяма публика, че вече от един станаха три ?
Според мен връзката кинти-рок-публика се саботира съвсем умишлено, защото някой има интерес в България да не се лансира музика за мислещи хора. Не съм хич фен на Мадс, но успехът й се дължи на работохолизма й и безпогрешния й поп-нюх как да си продаде стоката. Бях чел някъде, че първите две години в Ню Йорк карала само на по едно пакетче солети на ден за да пести кинти за танцувални и арт-курсове. Не знам коя от т.нар. ни "диви" би оцеляла и една седмица в онези години в град като Ню Йорк.



Тема Re: А къде се свири на живо тъдява, бе драги клубари ?нови [re: Cruiser]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано27.07.10 11:41



Така е, рок фестовете са винаги с бирени фестове, безплатни, спонсорство и т.н.

Феновете на Мадона дават по 200 лв, а феновете на тока 5 - 10 лв. Ами дайте и вие 200 лв за входче, пък да видим обичате ли тази музика!

Това за солетките е толкова вярно, колкото аз съм кралицата :)



Тема Re: А къде се свири на живо тъдява, бе драги клубари ?нови [re: Paлицa]  
Автор e2e (Plovdivian)
Публикувано27.07.10 11:57



а бе феновете И на тока, додоха/хме/ преди около месец по 180/120/360 лева...тия 5-10 лева - в найлон или в петно, да...ама не и на открито. така че не беше особено смислена съпоставката с мадона.

Чрез нахалство, към прогрес...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.