Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:48 26.04.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: А къде се свири на живо тъдява, бе драги клубари ?нови [re: Paлицa]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано29.07.10 11:37



Вие чалгарите сте странно племе. Мислите си че всички слушат чалга, а що не приемете, че голяма част от населението на тая страна изобщо не го вълнува чалгата и единствените им познания на тема чалга са, поради това, че по разните ТВ предавания и медии се канят и лансират разни чалга звездички т.е. случайно от тук и от там понаучаваме нещо за тях, както между другото и вие научавате за АЦДЦ, Металика и т.н при визитите им в БГ.

Излизате с аргумента - ама като пиеш няколко ракии и не може да не се кефиш на чалгата. Ми не се кефя. Пускам си рок и куфея. Може и естрада да си пусна, може и народно, ама на чалга не се кефя - пробвал съм го навремето като студент на бутилка Пещерска - е не става!

Ся и сред не чалга феновете има странни птици. Ей го на колегата иска да прави бойкоти на турнето на Пайнер и прочие възмущение. На мен лично не ми прече вече. От както не е толквоа масово явление и вече не е пускат навсякъде, нямам нищо против чалгата. Който му е кеф да си я слуша.

Всъщност гледайки разни западни изпълнителки като онова недоразумение Лейди Гага, започвам да си мисля, че чалгата и поп музиката са едно и също - комерс лайняна музика еднодневка за простолюдието.

На който пък му се слуша музика - избира някой друг стил, където наистина се прави музика, а не компютърна обработка на звук, подплатена със силикон.

Та така...

Редактирано от бaй Moмчил Beлиkи на 29.07.10 11:38.



Тема Re: А къде се свири на живо тъдява, бе драги клубари ?нови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано29.07.10 19:40



Ами ако ще стана известна да направим бойкот!
Виждам се по монокини на първа страница на в-к Марица, с плакат с надпис БОЙКОТ





Тема Re: А къде се свири на живо тъдява, бе драги клубари ?нови [re: Paлицa]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано29.07.10 21:00





С едни монокини в днешно време, трудно ще станеш известна.



Тема Re: А къде се свири на живо тъдява, бе драги клубари ?нови [re: Paлицa]  
АвторЛoko ПД (Нерегистриран)
Публикувано29.07.10 22:47



Ралице,не се занимавай с този индивид
Той сам се издаде,че е върл чалга.фен като изреди в един пост 3/4 от чалга войнството
Сто процента бай Момчил е редовен посетител на Син Сити ,Найт Флайт и тем подобни бърлоги на простотията,кича и тн



Тема Re: А къде се свири на живо тъдява, бе драги клубари ?нови [re: Paлицa]  
АвторLinchpin (Нерегистриран)
Публикувано29.07.10 23:47



Не и сега си има цици, и те са и по мярка, а за трабанта не знам дали е бил лично нейна собственост, но си го караше редовно, а после го смени с някакъв VW. Готов съм да се обзаложим за това...който спечели е отгоре

!



Тема Re: А къде се свири на живо тъдява, бе драги клубари ?нови [re: Paлицa]  
АвторLinchpin (Нерегистриран)
Публикувано29.07.10 23:54



М, да само трябва надписа БОЙКОт да е с достатъчно дебел шрифт и току- виж някой обърнал внимание и на монокините

!



Тема Re: А къде се свири на живо тъдява, бе драги клубари ?нови [re: Linchpin]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано30.07.10 10:10



Губиш.

Незнам дали е имала трабант, ама VW е нямала. Тони имаше един бял мерцедес от онзи дето турските гастербайтери си купуваха от Германия и идваха с тях в Турция.



Тема Re: А къде се свири на живо тъдява, бе драги клубари ?нови [re: Лoko ПД]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано30.07.10 10:11



О да всеки ден съм там. Даже с Коко Динев си пием ракийката заедно.



Тема Re: А къде се свири на живо тъдява, бе драги клубари ?нови [re: e2e]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано30.07.10 13:38



Не ми обсъждай живота без да си фактор в него!
Не знам от къде научаваш такива новини.
Как ли пък не съм се спряла някой си, да си казва мнението в очите ми??????????





Тема Re: А къде се свири на живо тъдява, бе драги клубари ?нови [re: Paлицa]  
Автор e2e (Plovdivian)
Публикувано30.07.10 14:01



Пловдив не е толкова голям град, нещата бързо се разчуват...

Чрез нахалство, към прогрес...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.