Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:49 22.05.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Държавата закрива пловдивската операнови [re: Бepeзka!]  
Автор пeтльoМодератор (weirdo)
Публикувано16.07.10 08:23



Криза е, но не финансова, а културна. Не визирам теб, но тези, които спестят 10-12 лева от билет за опера ги харчат същата вечер за същото време в кафе, КФС, кино ако щеш и т.н.

не можеш да си представиш колко момичета са ми отказвали и безплатна покана за опера:)))



Тема Re: Държавата закрива пловдивската операнови [re: Лoko ПД]  
Автор пeтльoМодератор (weirdo)
Публикувано16.07.10 08:24



що не вземеш да се регистрираш, белким няма да се чудим в ЕФ ти ли си или другия Локо-ПД



Тема Re: Манталитет ...нови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано16.07.10 16:16



Останали са билети само от по 90 лв.





Тема Re: Държавата закрива пловдивската операнови [re: пeтльo]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано16.07.10 16:24



не можеш да си представиш колко момичета са ми отказвали и безплатна покана за опера:)))

Петльо, може ли да не съглася с теб? Ако мъж за когото жадувам ме покани да го придружа на кикбокс (ненадиждам го в червата това нещо), а на бас, че ще отида. Просто това не са били твоите момичета. Операта тук няма нищо общо.

Само донякъде съм съгласна и по въпроса за кризата. Финансовата криза се отразява по много начини на хората. Като не ти достигат парите, изпадаш в такава черна дупка, че не ти се ще носа си да покажеш навън, камо ли да ходиш на опера. Още нямаш деца и едва ли ще ме разбереш. Когато не можеш да отделиш пари за някакви лични нужди е едно, но когато ти е трудно да задоволиш нуждите на децата си, наистина започваш да се чувстваш мако казано отвратително и съвсем не ти е до културен живот.



Тема Re: Манталитет ...нови [re: Бepeзka!]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано16.07.10 16:27



Ахааааа, това е добре

. Казаха че при голям интерес, можели да преместят концерта от зала фестивална на някой стадион.

А дано го направят. Тъкмо ще пуснат и още билети.



Тема Re: Държавата закрива пловдивската операнови [re: Oпepaтa-Mюзиkъл]  
Авторoperata (Нерегистриран)
Публикувано17.07.10 12:50



Електронна подписка в защита на Пловдивска опера. Изразете гласът си - не оставайте безразлични към това БЕЗУМИЕ. Все пак Пловдив е културната столица на България! Гласуването отнема по-малко от минута, така че Ви молим за съдействие :)

http://www.bgpetition.com/plovdiv_zasluzhava_opera/index.htmlп

http://www.bnr.bg/Audio.aspx?lang=1026#http://www.bnr.bg/sites/horizont/Shows/Musical/alegrovivache/News/Pages/Plovdiv_reforma.aspx



Тема Re: Държавата закрива пловдивската операнови [re: Бepeзka!]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано17.07.10 14:10



Березке, преди 20 години няма как да зная дали операта е била пълна или празна. Но последните 5 -6 години не е никак посещаема.
Локо ПД доказа това. И аз чета медии и гледам снимки, нищо, че не ходя.

В този форум стигнахме до мнението, че подкрепата е ефективна само и единствено, когато си купуваме билети.
Сега аз мога да сложа 50 подписа от мое име, но резултата ще е същия, тъй като не си купувам билети.

Против закриването съм на всичко, което е културно или води до съкращения на работни места.
Но да плащам данък на Канал 1, или някакъв културен данък за операта, тази няма да стане!

На всички вас, които сте във форума, някой да ви е спонсорирал за добрата работа? Да ви е завел в чужбина, защото много работите и се стараете?



Тема Re: Държавата закрива пловдивската операнови [re: Бepeзka!]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано17.07.10 14:35



Петльо, може ли да не съглася с теб? Ако мъж за когото жадувам ме покани да го придружа на кикбокс (ненадиждам го в червата това нещо), а на бас, че ще отида. Просто това не са били твоите момичета. Операта тук няма нищо общо.


Березке, психолозите казват, че това е напълно погрешен ход и една такава връзка не би издържала дълго или ако продължи ще е плод на бекрайните твои компромиси и някой ден ще ти писне.

Нормално е човек да не ходи на места, които не са му по вкуса. Сигурна съм Березке, че колкото и да обичаш някой, няма да идеш с него в чалга клуб или ако идеш вечерта ви ще е изгубена.

Това са нормални неща и аз вярвам на Петльо ( не знам защо му викате Докича)





Тема Re: Държавата закрива пловдивската операнови [re: Paлицa]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано18.07.10 23:35



Това са нормални неща и аз вярвам на Петльо ( не знам защо му викате Докича)

Хахахаха. Разби ме



Докича викаме на Локо Пд.

Локо - Доко - Докич.





Тема Re: Държавата закрива пловдивската операнови [re: Лoko ПД]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано18.07.10 23:37



те пък с тая Аида, от двайсет години е търкалят. После имало 50 души. Ми да вземат да сменят малко репертоара. Тва да не ти е едно време дето ходихме по 15-20 пъти на Манастира Шаолин

.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.