Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:24 21.05.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: witch777 ???нови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано08.12.09 17:20



Ти си много тъпо парче бре, я иди и виж какво съм написала и тогава си отваряй тъпата уста...Нещо на много отворен се правиш, ама всъщност се вижда къв си


Иди сега чети и после ше си говорим кой на кого и какво е начукал



Тема Re: witch777 ???нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор пeтльoМодератор (weirdo)
Публикувано08.12.09 17:41



ебем ти и учтивото питане



Тема Re: witch777 ???нови [re: пeтльo]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано08.12.09 17:50





Това на какво ти прилича?



Тема Re: witch777 ???нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано08.12.09 18:26



Венс ти го начука тъп Орк.

В отговор на:

по закон??? би ли цитирал въпросния закон?




Къде тук видя молба, МА?



Тема Re: witch777 ???нови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано08.12.09 18:36



ти кво на колене ли трябваше да се моля бе смешник


аре чупката от ника ми че си скучен и прост



Тема Re: witch777 ???нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано08.12.09 19:37



По-добре би звучало така, скъпа ми Фафличке

ти кво на колене ли трябваше да се моля бе ПАЛЯК
аре БЕГАЙ от ника ми че си ЗАДРЪСТЕН и ТЪП/КУХ


По оркски звучи.

Аре ся влачи, че не мога да ти разваля 20 левката





Тема Re:нови [re: !!Фakличka!!]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано08.12.09 20:45



Факличке, успокой се! Пламнала си, ще изгориш... а не бива



При учтивото питане се казва "Моля" или "Ако обичате"... Това го има даже на големи пана в детските градини :)

Цитирам те: балканския маниер е на тези които са се изказали тук, те просто мислят че всички около тях са им длъжни....и търсят удобен момент да се заяждат с хората, а колко по лесно е да си приготви точно пари, винаги може да го направи човек ако желае

Аз не се заяждам, а с мен се заядоха, при все, че има много павилиони около гарата и можеха да ме препратят.
А и смятам, че 9.30 не е чак толкова рано, както и че 20 лева не са едри пари, при условие, че правя сметка за 5 - 6 лева за вестници.

Друг случай да припомня.
Наложи ми се миналата година да използвам автобус 29, билетчето беше 80 стотинки, дадох точно монети 2 по 20 стотинки, и 8 монети по 5 стотинки.
Тогава кондукторката ми каза: "По дребни не можахте ли да ми дадете?"

Кажете ми аз на кого съм длъжна?
Разбирам да са по 1 или по 2 стотинки, да се подразни, макар, че не би трябвало, но извинете ме...

Искам да знам как трябва да реагирам и телефон ако може да сигнализирам.
Смятам, че е крайно време да отреагираме на такива случаи!



Тема Re:нови [re: Paлицa]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано08.12.09 21:19



четеш ме отгоре отгоре, мисля че точно и ясно казах че в твоя случай си права!

Но наистина всеобщото мнение е че всички са им длъжни, а наистина вместо нерви и плюене може със съвсем малки усилия всички да са доволни
Ето, както и ти си срещнала онази нахалница, е така и тука ги има същите, ма тва е, шарен свят, важното е да го правим ние самите по добър, а стига с тоя негативизъм...

ПП за случая в автобуса, имах подобен преди години, качвам се, и съм отброила бели и жълти парици, все пак момента беше удобен да ги шитна, давам ги на шофьора, тоа ме поглежда, беше малко черен циганин, и вика " а ма аз рейса ли да карам или да ти броим стинките"??? викам брато квот си избереш, не ми пука, върна ми стинките и вика ше карам, ок пич карай, аз ше се повозя без пари начи Та идиотите са навсякъде

ППП И за отреагирането си права, крайно време всеки да си търси правата, а не всеки да се прави на тарикат.
А относно къде да звъниш, Комисия за защита на потребителите, мисля че при тях, ма ебали го



Тема Re:нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор vens (малко странен)
Публикувано09.12.09 13:52



О-о-о, комисията за защита на потребителите!!!
Дано не се налага да опирам до тях за нещо наистина сериозно, както и до нашите посолства в чужбина - все институции, които никого не защитават реално



Понеже моята информация беше само от някаква статия, подобна на цитираната - бях приел на доверие, че съществува такъв закон. И тъй като искаш цитати, а не го намерих в прав текст на сайта на тая комисия - взех че им се обадих по телефона.
Представете си, дамата не знаеше изобщо, че е незаконно да не ми приемат парите... И после да очаквам да ме защитавала?...

Та с малко гугъл нещата излезнаха наяве, ама защо трябваше по този начин??



Тема Re:нови [re: vens]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано09.12.09 14:57



е, кво се чудиш, за това те помолих за цитат, но каквото и да си цитираме тук, в реала е друго...Лошото е че никой не си знае правата, а тези които си ги знаят и търсят попадат на некомпетентни служители....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.