Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:33 17.05.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: witch777 ???нови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано01.12.09 11:53



не знам защо зачекнахте пак тази стара тема, но щом сте решили.
Здравият разум всъщност показва, че колкото и добре да си се подготвил, винаги можеш да останеш без дребни.
Представи си само един след друг да дойдат 3-4 с двайсетолевки и двама с по 50.

Всичко се случва, и ако сте чели внимателно, проблемът на Ралица не е в това, че продавачката е нямала дребни. Проблемът е в грубото отношение. За това няма оправдание



Тема Re: witch777 ???нови [re: f(x)dx]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано01.12.09 12:07



Да случва се ама ако си подготвен това нещо се случва изключително рядко и тогава би трябвало да кажеш нещо от сорта на :

- Извинявайте много, но останах без дребни...

а не

- Е кво правите с тия 20 лв и т.н. втълпяване на вина към клиента.

Всичко си е до отношение батка, бих влезал в положение, но само на хора които разбират, че проблема си е в тях, а не в мен!





Тема Re: witch777 ???нови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано01.12.09 13:35



Наясно съм, че банкнотата е едра, но просто нямах по дребна.
А и не съм взела само един вестник, а сметката ми беше към 4 - 5 лева.

И пак казвам, че рано сутрин не е никак приятно някой да ти се качи на главата.
Като няма дребни има други павилиони, можеше да ме препрати!

А тя МИ ВЗЕ БАНКНОТАТА, НЕ МИ Я ВЪРНА!!! ЗАПОЧНА ДА ОБИКАЛЯ ТАКСИТАТА И ДА ПИТА ДРУГИТЕ КЛИЕНТИ ПРИ НЕЯ ИМАТ ЛИ ДРЕБНИ!! АЗ ЧАКАХ 7 - 8 МИНУТИ!!!! ПРЕЗ ТОВА ВРЕМЕ БАНКНОТАТА БЕШЕ В НЕЯ, АЗ ЧАКАХ А ТЯ ОБСЛУЖВАШЕ ДРУГИТЕ СИ КЛИЕНТИ! НАКРАЯ МИ ДАДЕ ВЕСТНИЦИТЕ, ВЪРНА МИ РЕСТО И КАЗА : СТИГА СТЕ ХОДИЛИ С ТЕЗИ 20 ЛЕВА???


Аз какво да направя?
Просто такова отношение не съм очаквала при положение, че съм и редовна клиентка, купувала съм си списания от там от по 7 - 8 лева.

Всичко се случва, но си има цивилизовани начини, а не безсмислени обвинения и повишаване на тон!

Така, че witch777 сам си направи изводите.
Локо ПЛД, и ти голям циганин излезе





Тема Re: witch777 ???нови [re: Paлицa]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано01.12.09 13:46



Ралица, не разбирам защо се обравдаваш? И за 5 стотинки да купуваш нещо - ти си клиента и ще си плащата с каквато банкнота си искаш. Проблем на продавача е да намери начин да ти върне и ако не може и длъжен да ти се извини за причненото неудобство. Тва е нормалната логика - всичко друго е извратено мислене.

А Докича нормално - фен на цигански отбор и да не е циганин по-рождение си е циганин по-душа





Тема Re: witch777 ???нови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
АвторЛoko ПД (Нерегистриран)
Публикувано01.12.09 15:38



Значи така е бе петел,налагаме привилигированост на потребители само защото подкрепят лайняно-жълти отбори?
Защо ми изстри посланията към )Бай Гридоред(идиота)?



Тема Re: witch777 ???нови [re: Лoko ПД]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано01.12.09 15:55



Пусни ми ги на бележка, че ми е любопитно да ги прочета





Тема Re: witch777 ???нови [re: Лoko ПД]  
Автор пeтльoМодератор (weirdo)
Публикувано02.12.09 02:30



не се толерира обиждане към други РЕГИСТРИРАНИ потребители на форума, хеле пък от разни анонимни умствено изостанали малцинствени хомосексуалисти



Тема Re: witch777 ???нови [re: witch777]  
Автор vens (малко странен)
Публикувано03.12.09 12:11



...където и да цъфнеш рано сутрин с едра банкнота може да е проблемно...

Пак ще повторя - по закон е задължение на продавача да има оборотни пари, за да работи нормално.
Останлото са балкански маниери, оправдаване и чист мързел...
Не искам да се поставям на мястото на продавачката, защото просто не си е свършила това, което е задължена...



Тема Re: witch777 ???нови [re: vens]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано05.12.09 17:19



по закон??? би ли цитирал въпросния закон?





Тема Re: Абсолютни глупостинови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
АвторHe e тъй (Нерегистриран)
Публикувано06.12.09 11:47



В хранителния магазин до нас си пише точно и ясно, че не взимат банкноти от 200 и 500 евро

. Не че има идиоти да вървят с такава сума в кеш, но явно е имало случаи, за да окачат табелата. Предлагам на вестникарите в Пловдив да последват светлия пример и да кажат, че приемат банкноти от 2 и 5 лева.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.