Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:04 22.05.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: благодаря разтревоженанови [re: Paлицa]  
Авторbibimbap (Нерегистриран)
Публикувано06.04.08 22:29



Явно трябваше да сложа кавички на някой, за да схванеш, че леко се заигравам с твоите думи :) Естествено, че аз нарекох стила "мутробарок"! Уж си интелигентно ;) момиче, Раличке, а не долавяш нюансите в думите на хората. Язък ти за усилията да се направиш на каквато не си :) Хайде, със здраве! :)



Тема Ренови [re: bibimbap]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано07.04.08 00:04



Явно трябваше да сложа кавички на някой, за да схванеш, че леко се заигравам с твоите думи :) Естествено, че аз нарекох стила "мутробарок"! Уж си интелигентно ;) момиче, Раличке, а не долавяш нюансите в думите на хората. Язък ти за усилията да се направиш на каквато не си :)

Хайде, хайде не на мен с тези оправдания


Влизаш с поне 3 ника, че и мен подписваш Това не е много достойно, нито пък мъжко!
Явно в бързината си не знаеш с кой ник, какво пишеш

Добър пример даде за дизайнер, което и го очаквах. И светещия бар не беше лош. Повече обаче съм впечатлена от дизайна на Бурж Ал Араб Такова друго чудо в света няма! Поне аз не съм виждала още.
Но явно в стремежа си да блеснеш си се поровил доста из нета за да ми покажеш какви аджеба "чудеса" има в света.

Незная дали ти е направило впечатление, но аз споменавам имена именно на талантливи хора от нашия град и говоря само за града ни. Нямаше нужда да ровиш за световни дизайнери. Лесно е! Трябва ли да отписваме всички художници, щом на света ги е имало Ван Гог и Салвадор Дали примерно?

Да, дизайнерките са млади момичета и навярно има какво да учат още, но смятам, че са много добри. За разлика от други клубове, където отвсякъде висят пирамиди и фараони при това пластмасови, в този клуб нещата са съвсем различни. Но както и да е. Смешно ми стана, защото се сетих за една случка, когато в едно село едни хора си построили хубава къща. Една част от хората в селото искрено се радвали, а другата казвали : " Е, па не е кат Белия дом" Та и ти така...

Ха сега познай онази препратка която постави с "кодовото" название "Как се свалят момичета в чалга клубовите?" от кой филм е? Ще ти подскажа, американски е и е комедия
Уж американците нямат чалга
Ха със здраве



Тема Re: Ренови [re: Paлицa]  
Автор Alykard ()
Публикувано07.04.08 00:52



Не е ли време вече да си лягаш,а?



Тема Re: Ренови [re: Paлицa]  
Авторbibimbap (Нерегистриран)
Публикувано07.04.08 07:19



Дубай - любимата дестинация на мутресите. И какво друго, ако не единственият седемзвезден хотел в света, ще привлече вниманието им? Чудесно, аз ти препоръчвам да идеш и до "Loisium" на Стивън Хол. Издишаш, Раличке - реши, че и аз като теб ровя за световни или местни имена в интернет, за да блесна с познанията си :) Съжалявам, но малко по-иначе стоят нещата.

Виждам, че изостави интелектуалниченето и отново подхвана мутренския си стил - безочливо и упорито напред. И не много задълбочено :)



Тема Re: Ренови [re: bibimbap]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано07.04.08 08:28



Аз пак ти повтарям, че говоря само и единствено за Пловдив, но ти кой знае защо реши пак световни дизайнери да ми показваш



Хората за които говоря тук ги няма в интернет, нито пък имат портфолио някъде в мрежата, за разлика от това което показваш ти.

Хубаво ми препоръчваш да ида някъде, но аз се вслушвам в съветите на хора с лични впечатления Иначе картинки в мрежата много. Предпочитам да ценя хубавото в моя град, а не да се радвам на виртуални неща, да казвам "Ах, колко е красиво", да пускам линкчета тук та белким хората видят
колко зная...Това не ми е приоритет, но усещам, че за тебе е



Тема Re: Ренови [re: Paлицa]  
Авторbibimbap (Нерегистриран)
Публикувано07.04.08 08:54



Меренето сам на себе си е признак на тежък провинциализъм :) Моите приятелки, които се занимават с дизайн, предпочитат да гонят световните нива... друг е въпросът доколко успяват :) А в "Loisium"... като отивахме нататък и ни упътваха към хотела, местните казваха: друга такава сграда в селото няма, така че е изключено да се объркате. Оказа се, че става дума за произведение на Стивън Хол! :)



Тема Re: Ренови [re: bibimbap]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано07.04.08 09:30



Което още веднъж доказва, че не се ровя в нета за да се правя на велика





Тема Re: Ренови [re: Paлицa]  
Авторbibimbap (Нерегистриран)
Публикувано07.04.08 10:25



Не се ровиш в нета, защото така установиш някои истини, които си знаеш, но не ти е приятно да ти бъдат напомняни :) И естествено, била си в Дубай насън :)



Тема Re: Ренови [re: bibimbap]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано07.04.08 11:40



Искрено ме забавляваш



Аз никога не съм казвала, че съм била в Дубай, но дано твоите интрпретации се дължат на богато въображение, а не на психологичен проблем

Не се ровя в нета да търся и доказвам велики дизайнери, клубове и прочие неща, а се стремя да откривам хубавото около себе си и в моя град.



Тема Re: благодаря разтревоженанови [re: Paлицa]  
Автор vens (малко странен)
Публикувано07.04.08 13:49



Трудното в спора с теб (за разлика от истинската мутреса Ралица

) е, че казваш много верни неща. И имаш много справедливи подбуди за ядосване. Обаче ги примесваш с прибързани изводи, извадени от контекст цитати и четене на чуждите постинги през ред. Нека не давам ОЩЕ примери, моля.

Т.е. - според мен за някои неща си права, за други - не. Обаче ако ще спорим, без да четем другото мнение, няма смисъл...
По тази тема аз бях до тук, без значение дали някой ще ми отговори, ще ми обори твърденията и т.нат.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.