Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:25 22.05.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: благодаря разтревоженанови [re: Paлицa]  
Автор vens (малко странен)
Публикувано05.04.08 14:16



Не го знам как изглежда(ше) този конкретен клуб, а и в чалгатека през живота си съм влизал само веднъж-дваж. Ама, за съжаление, в България много неща се правят не както трябва и както е хубаво, а както се харесва на клиента/клиентелата (многократен личен опит). И ако съдим по начина на обличане на феновете на чалгата, бих се учудил, ако харесат друг интериор, освен шарен, позлатен, крещящ - т.е. селски разбран барок.
Генерализирам на базата на липсваща ми информация, разбира се



Хора, аре да затваряме тази тема вече - нищо ново не казваме, а само се отклоняваме в разни посоки?



Тема Re: благодаря разтревоженанови [re: vens]  
АвторPeshev (Нерегистриран)
Публикувано05.04.08 14:43



Подкрепям те за затварянето на темата ! Ще прелее в латино сериал,/24 и 27 годишни, вътрешен дизайн, труд до припадък и др./
Пуснете нещо по-оптимистично...



Тема Re: благодаря разтревоженанови [re: vens]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано05.04.08 15:18



Нищо няма да казвам, само ще цитирам:

Генерализирам на базата на липсваща ми информация, разбира се

последният с огромен успех доказва липсата на мисъл в главата си





Тема Re: благодаря разтревоженанови [re: Paлицa]  
АвторPeshev (Нерегистриран)
Публикувано06.04.08 14:40



http://news.ibox.bg/news/id_737311014

Да използвам, че темата е все още отворена..
цитат Ралица:"Изисква се много труд да се измисли как ще изглежда всяко едно ъгълче, да се изчисли до милиметър, да се направи проект, да се уточнят материалите, да се намерят фирми за изработката им и още куп други неща....
Тези момичета нямат нищо общо с клиентите които влизат в заведенията направени от тях. И когато някой нарече този стил "мутробарок", това не е обида към мен, а към тези две кадърни момичета." /край на цитата/
Надявам се - предвидили са и такива ситуации - да не се нарани някой





Тема Пешев не те разбрахнови [re: Peshev]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано06.04.08 17:44



Пешев немога да те разбера!

Какво общо има интериора със скандала и защо дизайнерите да се съобразяват с това някой да не се нарани?

За стабилността на една конструкция и за елементите вътре си отговаря фирмата изпълнител, която поставя тези елементи -светлинни конструкции, парапети, орнаменти и други.

Това все пак са заведения! На масите има бутилки, чаши и т.н. Ако някой иска да нарани някого винаги е възможно!

Да не говорим, че ходят зрели хора а не малки деца.

Снощи например пак е имало сбиване между агитките на Локо и Ботев въпреки засилената охрана в града и на стадиона.

Така, че хора със слаба психика и бабаити винаги има и те са навсякъде





Тема Re: благодаря разтревоженанови [re: Paлицa]  
Авторbibimbap (Нерегистриран)
Публикувано06.04.08 20:08



Когато някой нарече стила, властващ из заведенията в България, той може би иска да каже, че между първоначалния замисъл на дизайнера и реализацията има голяма разминаване, защото намесата от страна на собствениците в създаването на проекта вече е обичайна практика тук, да не кажа правило. Съответно резултатът е точно такъв, какъвто някой го обозначи - мутробарок. Едва ли Зайкова ще се обиди на определението, защото и на нея и се плаче, че така и кепазят идеите. Въздържам се да коментирам пък откъде идват "идеите" на повечето нашенски "дизайнери", за да не ме обвинят, че правя безплатна реклама на интериорни списания и албуми от цял свят ;) Ако Ралица настоява, с удоволствие ще я запозная с преподавател по дизайн в Художествената академия, който да и отвори очите някои неща. Всъщност човекът вече не преподава, защото разминаването между претенциите и възможностите на студентите вече е прекалено голямо - недопустимо голямо. Логиката води до заключението, че това разминаване остава и след получаването на диплома, а в много случаи се и задълбочава. Разбира се, не всички дизайнери в България са слаби и претенциозни - има и изключения. Натъртвам - изключения.



Тема Re: благодаря разтревоженанови [re: bibimbap]  
Автор Fallen_AngelМодератор (St.Lucifer)
Публикувано06.04.08 20:32



В отговор на:

Разбира се, не всички дизайнери в България са слаби и претенциозни - има и изключения. Натъртвам - изключения.




..които потвърждават правилото...




Тема Re: благодаря разтревоженанови [re: Fallen_Angel]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано06.04.08 21:13



Fallen_Angel отговори вместо мен.

Пускам клипче от Планета Пайнер клуб и нека всеки сам прецени стила има ли нещо общо с мутробарок или не! Понеже подозирам господина, че не е посетил този клуб.





Тема Re: благодаря разтревоженанови [re: bibimbap]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано06.04.08 21:44



Съответно резултатът е точно такъв, какъвто някой го обозначи - мутробарок

Я сега се върни на постинга си от 31.03.08 от 19.41 часа да видим кой се прави на ударен?





Тема Re: благодаря разтревоженанови [re: Paлицa]  
Авторbibimbap (Нерегистриран)
Публикувано06.04.08 22:25



Авторът няма работа в "Планета пайнер клуб" :) Но е бил в други клубове, претендиращи да са "върха на сладоледа" откъм интериор. Видяното на клипчето не е изненада. Вероятно не на дизайнера, а на собствениците е идеята, че чалгата чудесно си пасва с интериор тип "командна зала от чернобял sci-fi филм" :) Окей, не е мутробарок, това е мутрsci-fi :) И съм сигурен, че много допада на контингента, към който е адресирано :) Що се отнася до младите "дизайнерки", с които ти много се гордееш... може, може. Само че засега си остават "дизайнерки". А дизайнерки ще станат, когато започнат да създават ей такива неща:



- това е лампион от ръкавици, както виждаш, добрите идеи не винаги са скъпо струващи :)



- говорим си за дизайн, нали, не за мутро...?

За десерт ти оставям нещо, което ще причини увисването на много мутренски челюсти, а и не само такива. Великите "дизайнерки", които имаш честта да познаваш, едва ли в тоя живот ще сътворят нещо подобно. Всъщност съм на мнение, че те едва ли ще сътворят нещо, което изобщо да се откроява сред мутробарока, но да не пророкувам, може пък да имат заложби момичетата... съдейки по интериора на ППК - едва ли :) Не че имам нещо против момичетата, но хайде по-скромно! Да работят там, да си прибират хонорарите и да си трайкат. Както и да е - наслаждавай се:

;


P.S. Относно младите момичета и мъжете на средна възраст в чалга-клубовете... :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.