Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:13 21.05.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Затварят Планета Пайнер клубнови [re: oritang]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано31.03.08 17:45



Така е, ще си избера друг клуб, но ми харесваше професионалното озвучаване и начина по който е аранжиран самия клуб.



Тема Re: Затварят Планета Пайнер клубнови [re: f(x)dx]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано31.03.08 17:54



Като малка си спомням , че имаше момчета които винаги и нарочно бутаха момичетата било в автобуса, отивайки на екскурзия, било в междучасията. Спомням си как едно момче ме ритна когато се пързалях и още имам белег на веждата си. Аз не му бях направила нищо. Кой е виновен? Чалгата, училището или родителите му?
Жалко, че имам прости родители, защото ако някога имам дете и му се случи нещо подобно, ще има да ми се изплащат цял живот! Но моите родители са възпитани и си казаха "случва се"!? Що за малоумие


В "Индиго" също е имало такива оперени деца, заради които е станала трагедията. Не казвам нищо ново. Станало е на стълбите пред заведението.
Мен ако ме пребият пред твоите стълби, ти ли ще бъдеш виновен?



Тема Re: Затварят Планета Пайнер клубнови [re: Paлицa]  
Авторbibimbap (Нерегистриран)
Публикувано31.03.08 19:41



Мутробарок ;)



Тема Re: Затварят Планета Пайнер клубнови [re: Paлицa]  
Автор пeтльoМодератор (weirdo)
Публикувано31.03.08 19:47



Никога не съм се съмнявал за музикалния ти вкус. Бас хващам, че не знаеш къде се намира филхармонията, а с удоволствие би превърнала синдикалния дом, военния клуб и драматичния театър в други "гладиатори" и планети пайнер


INDEPENDENT

Тема Re: Затварят Планета Пайнер клубнови [re: Paлицa]  
Автор пeтльoМодератор (weirdo)
Публикувано31.03.08 19:49



междудругото хората, които се занимават с гоненето на лошите по улицата, търсенето на убиеца и тем подобни неща, за които си чела само по книжките самного по-различни от тези, които спират нощни заведения и идват късно вечер у вас, за да се скарат защото си надула преслава в 2 през нощта


INDEPENDENT

Тема Re: Затварят Планета Пайнер клубнови [re: portal]  
Автор пeтльoМодератор (weirdo)
Публикувано31.03.08 19:52



виж сега, увредени хора има навсякъде, проблемът с чалгата не е само в България - това, което тук пускат по Планета, Фен тв и квито са там телевизиите, в Америка се върти по МТВ... сещай се


INDEPENDENT

Тема Re: Затварят Планета Пайнер клубнови [re: vens]  
Автор пeтльoМодератор (weirdo)
Публикувано31.03.08 19:54



айде другия път на клубната среща, ще уговорим датата и часът така, че на Ралица да й е удобно, всички ще седнем във винарската къща на главната до общината, тя ще плати сметката щом иска:)


INDEPENDENT

Тема Re: Затварят Планета Пайнер клубнови [re: Paлицa]  
АвторФaлaнre (Нерегистриран)
Публикувано31.03.08 21:12



Ами нали за това е охраната да следи за разни такива "оперени" и като правят простотии да ги хванат за въшкарника и да ги изхвърлят навън, а и данни от личната карта трябва да им земат.



Тема Re: Затварят Планета Пайнер клубнови [re: Фaлaнre]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано31.03.08 22:15



В случая инцидента е станал час преди дискотеката да отвори.Говорим за дискотека, която е трябвало да отвори в 20.30, защото е детска. Какво са правили тези деца цял час пред дискотеката незная. Какво да прави охраната, която си има работно време, пред дискотеката когато не работи при това цял час преди да отвори?

И охраната не е полиция за да взима лични данни! Единствено органите на реда могат да ползват лични данни. Охраната трябва само да види годината на раждане!



Тема Re: Затварят Планета Пайнер клубнови [re: bibimbap]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано31.03.08 22:17



Едни харесват чалга дискотеки, други евтини и миризливи кръчми, трети скъпи ресторанти. Е, трябва ли да се плюем?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.