Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:33 30.04.24 
Спорт
   >> Пещерно дело
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема vapros otnosno Duhlataнови  
Авторtarkus (Нерегистриран)
Публикувано23.02.01 08:24



Prijateli,az sam mlad pesternjak i Duhlata mi e ljubimo mjasto,obache sam stigal samo do parvija mercedes i natatak ne znam na kade da prodalza.Bihte li mi pomognali?
Mezdudrugoto ima li nachin da se stigne do njakoja interesna zala bez da se sliza garloto na ada?
Njakoi da e vizdal karti na pesteri?



Тема Re: vapros otnosno Duhlataнови [re: tarkus]  
Автор KOYCHEV ()
Публикувано23.02.01 09:31



А този, който те е завел до Първи Мерцедес, защо не те е вкарал и по - навътре?!
Ако искаш да видиш карти на пещери, съветвам те да отидеш в Главната картотека на пещерите в България, намираща се на последния етаж на Спортната палата. Там ще намериш има - няма малко повече от 4500 карти на пещери.
Поздрави!
А. Койчев



Тема Re: vapros otnosno Duhlataнови [re: KOYCHEV]  
Автор aleyan (непознат )
Публикувано26.02.01 06:29



Абе, човече, тръгваш и все ще стигнеш до някъде! А иначе има и други пътища без да се минава гърлото. можеш да влезеш в първите дупки близо до входа (академишка духла), ама не е за препоричване. И изобщо къде се вреш където не ти е работата?





Тема За Алеяннови [re: aleyan]  
АвторAвaлoн (Нерегистриран)
Публикувано05.03.01 17:05



Че, защо да не му е работа?

Няма да му е да влиза сам, но с някой свестен, който я познава достатъчно, че да го извади цял, защо пък не?



Тема Re: За Алеяннови [re: Aвaлoн]  
Авторaleyan (Нерегистриран)
Публикувано14.03.01 18:19



Въпросът е не дали ще излезе цял, а да остави нещо цяло зад себе си!





Тема Re: За Алеяннови [re: aleyan]  
Автор KOYCHEV ()
Публикувано15.03.01 16:24



Не спорете, моля!
В "Духлата" има доста за чупене, ще стигне за всички :-)))

`



Тема Re: vapros otnosno Duhlataнови [re: tarkus]  
Автор KOYCHEV ()
Публикувано29.03.01 17:58



Човече, къде се изгуби?! Надявам се, не в Духлата :-))



Тема Re: vapros otnosno Duhlataнови [re: KOYCHEV]  
Авторtarkus (Нерегистриран)
Публикувано05.04.01 21:54



Da ne sam vi chul da govorite za troshene na Duhlata.Ne sme ja nie sazdali, ne biva i nie da ja rushim. Na men lichno mi e mnogo neprijatno na kakvo e zaprilichala Razishkata Pestera pri Lakatnik.Zalka gledka.Neka ne prevrastame i Duhlata v takova nesto.Neka zapazim krasotata i emozijata!
Ne znam zasto njakoi si misljat, che chovek kato ne chlenuva v njakoi klub, toi e njakakav huligan i vliza da chupi. Edna ot prichinite sasto ne sam se zapisal e poneze hodih na edin pesternjashki sabor v Krushuna i ostanah s loshi vpechatlenija- "pesternjazite" bjaha pijani death metalisti, koito se psuvaha edin drug.Ta tova e.



Тема Re: vapros otnosno Duhlata [re: tarkus]  
Автор KOYCHEV ()
Публикувано09.04.01 18:09



Аз лично обещавам да не говоря повече за чупене.

п.п. То, досега когато и да съм говорил за чупене, то е било единствено на шега, жалко, че не всички я разбират.



Тема Re: vapros otnosno Duhlataнови [re: tarkus]  
Автор T-Rex® (Meat-Hunter)
Публикувано13.04.01 01:29



gf

Be a Hunter...
...not a Game.


Jungle rulls!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.