Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:32 22.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Педагогика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: За името на новия клуб........нови [re: Opo]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано19.09.03 00:37



Струва ми се, че името Спирка "Почивка" ще е подходящо име на клуба.
Защото хората наистина имат нужда от едно място, където да влезнат и си починат от всички простотии и стрес в живота и в нета......Да разменят мнения и общуват по един нормален и културен начин.



Тема Re: "Нивото на Оро"нови [re: Oro!]  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано19.09.03 01:23



Уважаеми юзери!
Защо държа твърдо за име на новия клуб "Нивото на Оро" ?
Защото това е едно особено ниво и не всеки може да достигне до него. При положение , че един от най-забележителните сред нас , а именно Бате Оро ще е модератор на клуба и ще има грижата да подравнява участниците по своето неиво, няма място за съмнение , че всяка една неизтрита тема или постинг ще отговаря на името на клуба безусловно и категорично.
Всички правила за взаимоотношенията между участниците ще са толкова ясни , прости и разбираеми само в две думи: "Нивото на Оро".
Какво повече може да се каже? Нима има други думи, които да изразяват по-ясно идеята, съдържанието, тона и стила на писане в този бъдещ клуб?
Моля ви, шризовавам ви към задълбочен размисъл! Нека погледнем нещата в перспектива!
Да си призная ...част от желанието ми да подкрепя този нов клуб се дължи на очакването, че моя добър приятел Бате Оро ще се ангажира да редактира всеки постинг и тема в задължителните за "стила Оро" цветове и "откачащи" понички
Така ме радва този забележителен потребител!
Нямам думи да изразя умилението си към него ... ако се създаде клуб "Нивото на Оро" обещавам да рева от радост!
П.П. Сега само се смея, но после ... ще бъде толкова приятно да си общуваме с Бате Оро в този клуб... Ех !



Тема Ех, б/ч/д........нови [re: Opo]  
Автор abettor (почти бракуван)
Публикувано19.09.03 07:58



...Орчо!
Знаех си аз, че в поведението ти има нещо фройдистко.
...малките деца - те си отмъщават по този начин на родителите за терора и налаганите ограничения.
Колко ли трябва да те е шляпкал и наказвал татко ти, за да пораснеш такъв голям, умен и красив . Значи и от терора имало полза...
И стига с тези селяни, гниди, кърлежи. Знам, че имаш сериозни проблеми с българския език, пък и възпитанието (нивото) ти е спряло докъм петата година, така че ще ти предложа още някои хубави думички за твоя речник:
- хлебарка;
- скакауец (внимавай с "л-то");
- плазмодий;
- глист;
- пиявица.
Като научиш тези ще минем и на по-хард варианти .
Между другото, научи ли какво е "юридическо" лице или и там имаш нужда от подсказване?


А сега сериозно! Абсолютно подкрепям идеята за клуба, но само ако в заглавието му фигурира името на Оро. "Нивото на Оро" е едно добро и скромно предложение, но също така трябва да се помисли върху "Изолаторът на Оро", "Оро и неговите гнидички" и "Соната за цигулка и Оро".


Вече имам една сбъдната мечта...

Тема За да...нови [re: Oro!]  
Автор White rose in the heart (жизнерадостна:))
Публикувано19.09.03 09:08



...прецениш обективно дадена ситуация, коректно е да изслушаш всички мнения, т.е. и "двете страни", особено ако нямаш много впечатления...
И така попаднах на това:
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Cat=122&Board=pedagogika&Number=1940121241&page=0&view=collapsed&sb=5&part=
където прочетох:
"Този безвъзвратно неизлечим маняк-мутант НЕ САМО СЕ Е ВЖИВЯЛ В РОЛЯТА НА ЕДНОЛИЧЕН СОБСТВЕНИК НА КЛУБА, НО И НЕ ДАВА НА НИКОГО ДА ПУСНЕ НИ ТЕМА, НИ ПОСТИНГ БЕЗ ДА ПОЧНЕ ДА СИПЕ ХУЛИ И ПОДИГРАВКИ И ВСЯКАКВИ КУРВЕНСКИ ИНСИНУАЦИИ - ДА ГО ОТКАЖЕ ДА ПИШЕ ИЗОБЩО.
Аз от години наблюдавам този извъргнат психар. Не е имало случай някой да пусне своя тема - без др. Муле да сложи моментално капак. Да го оплюе, подиграе и ...
Робе, самия факт, че изпитваш необходимост на твоята възраст да се "гъбаркаш" и заебаваш с всекиго и всичко на света ГОВОРИ ЗА ЕДНО ДЪЛБОКО ПСИХИЧНО НАРУШЕНИЕ НА ФУНКЦИИТЕ НА ГЛАВНИЯ ТИ МОЗЪК !!!
Неистовия бяс да се хващаш за всяка чужда дума, да я изопачаваш, подиграваш и отричаш ГОВОРИ ЗА ЕДНО ТЕЖКО НЕИЗЖИВЯНО ДЕТСТВО ОСТАВИЛО НЕИЗЛЕЧИМИ СЛЕДИ В СЪЗНАНИЕТО ТИ. Факта, че си постигнал забогатяване без да те спира ни морал, нито избор на методи ГОВОРИ ЗА ТОВА КОЛКО ЖАЛЪК, СЛАБ И БЕЗПОМОЩЕН СИ ТИ КАТО ЧОВЕК. Но парите не ти донесоха очакваното и окупира този клуб за да покажеш някакво интелектуално надмощие над бройлерчетата. ТАКОВА НАДМОЩИЕ НЕ СЕ ПОЛУЧИ - ТИ СИ СПЕЧЕЛИ ЕДИНСТВЕНО СЛАВАТА НА МАЛОУМНИК-ШУТ.

Говоря ти от години:
Опитай се да се станеш мъж! Стига плямпа и слага капак на всяка тема и постинг на другите! Мъжете са сдържани и си държат повече езика зад зъбите. ТИ НАДМИНА ВСИЧКИ МАХЛЕНСКИ КЛЮКАРКИ ПО ПЛЕЩЕНЕ НА ИДИОТЩИНИ. Имай малко самоуважение, за да те уважават и другите. В момента си като една пачавра - без морал, без срам, без задръжки.....истинска курветина.

Започни да практикуваш МЪЛЧАНИЕ И НЕПИСАНЕ В ТОЗИ КЛУБ. Това ще те спаси от явна гибел.

Помни че: КАКВОТО И ДА НАПИШЕШ НЕ Е НИЩО ПОВЕЧЕ ОТ ЕДНА ДИАРИЯ, КОЯТО БОЛНИЯ ТИ МОЗЪК Е ИЗДРИСКАЛ. НИЩО ПОВЕЧЕ."

Честно казано, потресена съм...
Дори МУЛЕ-то да заслужава нещичко от написаното, нима този е начина да бъде вразумено?!!!!!
Много съжалявам, но за някой, който се самопредлага за модератор, би следвало да се изразява по начин съвсем различен и отдалеченен на космическо разстояние от този който ти използваш...
Докажи, че си Личност достойна за модератор и ще гласувам за теб...
Но засега предлагам :
БЪДЕЩИЯТ МОДЕРАТОР ДА СЕ ИЗБЕРЕ ОТ ЮЗЪРИТЕ!!!
ИНАЧЕ ИДЕЯТА ЗА НОВИЯ КЛУБ Е ДОБРА.
ЗА ИМЕТО ВЕЧЕ ПИСАХ - ДА Е РАЗЛИЧНО ОТ НИВОТО НА ОРО /да ме прощаваш Блек/

Винаги вярвай и винаги имай мечти:)


Тема Re: "Нивото на Оро"нови [re: lmBlack]  
Автор White rose in the heart (жизнерадостна:))
Публикувано19.09.03 09:19



Извини ме, но съм против "нивото на Оро", както му отговорих лично на него, а и за личността на модератора съм се изказала по-горе.
Нека името на клуба и модератора да се изберат чрез предложения и гласуване от юзърите.
Особено след като прочетох посочената в "Педагогика" тема на някой си "лъч", който се оказа Оро, за фондации, филантропи, радетели за всеобщото благо и пр., от които винаги ме побиват тръпки, знаейки истинската им същност и всичко това, което кара Чувството ми за СВОБОДА да се Бунтува и отхвърля безусловно всякакви опити за зарибяване и бъркане в Душите, а и Дълбоко в джобовете на простосмъртните
Та така...

Винаги вярвай и винаги имай мечти:)


Тема Re: .Нов клуб.нови [re: Oro!]  
Авторmoderator (Нерегистриран)
Публикувано19.09.03 12:32



zazazazazaza



Тема Конструктивно предложениенови [re: Oro!]  
Автор ДъpвeнФилocoф (откачен)
Публикувано19.09.03 15:45



Защо не ваправиш форум другаде? Трудно е да даваш съвети против алкохолизма насред кръчма.

Има безплатен софтуер за поддържане форуми, проучи къде може да ги инсталираш безплатно или срещу подходящо за теб заплащане, инсталирай и действай. От собственик по-висока длъжност няма и ще ти е лесно да докажеш тази или онази идея.

Ще създадеш място в което демократичните принципи ще се спазват по начина по който ти ги виждаш и чувстваш. Защото от теб и само от теб ще зависи.




Тема Re: За да...нови [re: White rose in the he]  
АвторlmBlack (Нерегистриран)
Публикувано19.09.03 17:22



Всели нов клуб трябва да е уникален по отношение на останалите.
Ако новия клуб не се нарича "Нивото на Оро" и Бате Оро не е модератор, с какво ще е по-различен от повечето клубове, в които модераторът е избран и са на общочовешка тематика ?
Нека този клуб бъде експеримент ! Уверявам те, че ще събере много "почитатели" , с прекрасно и неизчерпаемо чувство за хумор !



Тема Re: За името на новия клуб........ [re: Opo]  
АвторlmBlack (Нерегистриран)
Публикувано19.09.03 17:28



Не е ли по-добре клуба да се нарича Спирака "Оро", а ще се подтразбира "почивка"?
Без твоя ник няма да е толкова ясна доминиращата роля на твоята творческа мисъл, продулкт на богатоя ти Жизнен Опит (ЖО).
Между другото, как е Живия Учител (ЖУ) ? Радва ли се на крепко здраве и реализация?



Тема Re: За името на новия клуб........ [re: lmBlack]  
Авторayyyy (Нерегистриран)
Публикувано19.09.03 21:10



...."Спирака "Оро", а ще се подтразбира "почивка"?"
Ауууууууууууу - селянин тъп!
....." продулкт на богатоя ..."
Ауууууу че неграмотен простак!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.