Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:32 22.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Педагогика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема А, не...нови [re: Oro!]  
Автор White rose in the heart (жизнерадостна:))
Публикувано24.09.03 09:04



... докато не познавам истинската същност на когото и да било, никакво бленуване не се предвижда.
Само "две хубави очи" не стигат
Виж "душата на дете" си е друго нещо

Винаги вярвай и винаги имай мечти:)


Тема Re: .Нов клуб.нови [re: .]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано24.09.03 10:46



" Kakvo "zlatno pravilo" citirash neprekusnato kogato vsichkite ti postingi sa pulni sus selqni,gnidi i navleci?"
Използуваните епитети са именно за тези КОИТО НЕ ПРИЗНАВАТ ЗЛАТНОТО ПРАВИЛО! Какъв ти е проблема? "Да би мирно седяло - не би чудо видяло!"



Тема Re: .Нов клуб.нови [re: ot klub Mule]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано24.09.03 11:02



Г-нчо ти написа един постинг в Беинса за "мисията на Муле" без да си имаш никакъв хабер от понятие що е "мисия", "мисионер" и др. положения относно духовната еволюция на човека.
Оро спазвайки "Златното правило" си каза мнението за твоето мнение без да засяга личноста ти и без лични обиди и осъждания. Това, което написа Оро не са негови измислици а факти, които са оцелели съда на времето. Основни положения, които всеки поел по пътя на духовната си еволюция би трябвало да познава. Елементарни положения и закономерности описани в множество книги и писания от най-дълбока древност. Ако личности като др. Муле решават, че всичко това са глупости - това си е негов проблем и...............евентуално на такива като тебе - ако си му фен.
Ти се вбеси и не само че нападна личноста Оро - за когото си нямаш и хабер от понятие кой е и какъв е, но реши да разпространиш своята ярост и в други клубове. Т.е. и тук.

Написаното от теб характеризира единствено твоята личност, твоето виждане на нещата и твоето ниво на развитие - а не личноста на Оро.



Тема Re: .Нов клуб.нови [re: biserite na Oro]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано24.09.03 11:06



Интересно къде видя "бисери" ?
Това са най-обикновени нормални положения за едно разумно нормално общуване м/у нормални хора.



Тема Re: А, не...нови [re: White rose in the he]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано24.09.03 11:09



Тъй наречената "истинска същност" на един човек е.......невидима за очите. Тя се изплъзва от погледа постоянно. Но тя е видима за Сърцето! Не става дума за онзи мускул, който помпа кръв до всяка клетка на тялото.....



Тема Виж това...нови [re: Opo]  
Автор White rose in the heart (жизнерадостна:))
Публикувано24.09.03 16:29



...го зная много добре...
Както е казал Екзюпери през устата на Малкият принц :
"Най-същественото е невидимо за очите"
А сърцето, то чувства, страда, обича, иначе няма да е истински живо.....

Винаги вярвай и винаги имай мечти:)


Тема Re: Проект за регламент в новия клубнови [re: White rose in the he]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано24.09.03 22:45



Проекто-регламент
за новия клуб

1. Мисли позитивно! Упражнявай самонаблюдение – не е казано, че всичко, което мине през главата ти трябва да се появи на мониторите на хората по света!
2. Не прави на другите това, което мразиш да ти правят! Прави на другите това, което обичаш да ти правят./ Тук не са включени садо-мазохистите и от тоя сорт./
3. Пиши единствено, когато наистина имаш какво да кажеш, питаш или споделиш и обсъдиш! А не винаги, когато ти е тъпо и скучно. Ако си кисел/а или ядосан/а иди и се накрещи на един мач или направи екскурзия в планината. Уважавай читателите!
4. Изказвай мнения само по мнения, а никога за автора им. Пиши за написаното, а не за написалият го. Защото, когато се заловиш да съдиш
един непознат човек и категоризираш един автор – единственото, което ще се получи на практика е да се изложиш пред света със своето собствено виждане, личност и крайно субективно отношение и начин на мислене. Какъв е на практика автора – си остава загадка за теб.
5. Никога не се залепвай за някого и не го преследвай според идеята:
“Каквото и да кажеш ще го нападна, подиграя, оборя и отхвърля!” Нито
си захващай да създаваш негативен имидж на когото и да било оплювайки го систематически. Не ставай кърлеж-пиявица !
6. Никога не забравяй, че виртуалното пространство не може да се обсебва и става собственост! То принадлежи на всички. Изявявай се и остави и другите да се изявяват. Не им пречи по никой начин!
7. Бъди оригинален, бъди себе си, но винаги показвай най-доброто а не най-лошото в теб. Нета е място за разтоварване, но нима интелекта е нещо от което трябва да се разтоварваме, защото ни тежи ?

Предлагам точки 8,9,10 да предложите вие. Бъдете добронамерени а не ....навлеци досадни!



Тема Re: За навлеците........нови [re: Opo]  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано24.09.03 23:18



Но аз бях и този , който ти махна бан-а
А какво правиш ти ?
Бате Оро , ти си непоправим... предполагам го знаеш , аз това съм го осъзнал и единственото което ми остава е да ти обръщам внимание
Помисли за себе си, обърни погледа си, престани да гледаш другите и се вгледай в себе си .
Извисяването във всяко едно измерение преминава първо през теб, а после през другите. Ако ти не се "извисиш" никога няма да създадеш "извисен" клуб.
Ако ти не си нещо повече, просто няма да успееш да събереш хора, които са нещо повече.
Какво мислиш е да си модератор на клуб?Опиши ми , моля :-)!



Тема Re: За навлеците........нови [re: lmBlack]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано25.09.03 03:01



Ако стане този клуб ще постъпя към теб точно както ти към мен.
Ще ти забраня всякакъв достъп за 1 година и после ще ти махна бана! Започвай от сега да ми благодариш........



Тема Показа ли си.... [re: Opo]  
Автор abettor (почти бракуван)
Публикувано25.09.03 09:02



....дребната душичка?
Значи мечтата ти е да слагаш едногодишни банове?
На мен колко бан ще ми сложиш, модераторе?



Вече имам една сбъдната мечта...


Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.