Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:43 22.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Педагогика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: Проект за регламент в новия клубнови [re: lmBlack]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано25.09.03 23:49



Оро никъде не е казал, че прави клуб, за да спазва регламента, а за да създаде такъв.
Чети внимателно, моля те.



Тема Re: Проект за регламент в новия клубнови [re: kakata]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано26.09.03 01:31



Благодаря ти от сърце! Най-после 2 свестни думи!
На този навлек Черния от варненските села, когато го направиха "мод" / ОвчиС го натрапи/ му предлагах преди около 2 год подобен регламент за клуб "Психоанализа...." и естествено наблегнах на това че "теми, които не са за този клуб ще се трият" - което стоеше в Информация за клуба. По това време Оро бе нападнат от глутница навлеци-кърлежи като ПУТкин и др. и трябваше да се защитава....прилагайки тяхните методи към тях. Този пикльо Черния, макар че не прие моите предложения за регламент заяви, че.......ЩЕ ГИ ПРИЛАГА КЪМ МЕН САМИЯ. И започна да ме трие като обезумял и.....накрая ми затвори всякакъв достъп до клуба....за повече от година.
Но нито веднаж не изтри или санкционира наглите навлеци и циничния им език, които се бяха лепнали за мен......защото пишех сериозни теми свързани директно с психоанализата...... Когато в клуба нахълта хакер и клонира и писа от ника на Оро всякакви цинизми - този същия лигльо вместо да го трие си обедини усилията с него, за да съсипят Оро и го изличат напълно от клуба и....в последствие от Дир-а. И това ми ти било "мод"
Днес клуб "Психоанализа и психотерапия" е една развалина - селска кръчма за дрънкане на глупости, нямащи нищо общо с тематиката на тоя клуб. И Черния не изпитва никакви угризения или вина, че ИМЕННО ТОЙ НАПРАВИ ДА СЕ СТИГНЕ ДО ТУК ???! Вместо това отново се е лепнал за Оро - защото е тъп и нагъл навлек. И ме заплашва отново....с курвенските си задкулисни номера....и хакеро-кракерска дейност.....Истинска гнида !!!!



Тема Знаеш ли колко се разстроих....нови [re: Opo]  
Автор abettor (почти бракуван)
Публикувано26.09.03 08:08



.... че съм нарушил т. 4,5 и 6 от ТВОЯ проекто - регламент? Цяла нощ плаках.
Обещавам да си ги препиша по 100 пъти всяка и отсега да нарушавам само т. 1, 2 и 3 .
Може ли тогава да влизам в ТВОЯ клуб, а, дядо?


Егати лудото копеле си!



Вече имам една сбъдната мечта...

Тема Не му подавай пръст, де...нови [re: kakata]  
Автор abettor (почти бракуван)
Публикувано26.09.03 08:10



...той е ампутиран от чувство за хумор и усет за ирония .
Я как го отнесе в цветно горкят "ПУТкин", който въобще още не е от "навлеците" в тази тема.



Вече имам една сбъдната мечта...

Тема Re: Чети запъртъко, за тебе е....нови [re: abettor]  
Автор Oro! (бългarin)
Публикувано26.09.03 12:47



"3. Пиши единствено, когато наистина имаш какво да кажеш, питаш или споделиш и обсъдиш! А не винаги, когато ти е тъпо и скучно. Ако си кисел/а или ядосан/а иди и се накрещи на един мач или направи екскурзия в планината. Уважавай читателите!
4. Изказвай мнения само по мнения, а никога за автора им. Пиши за написаното, а не за написалият го. Защото, когато се заловиш да съдиш
един непознат човек и категоризираш един автор – единственото, което ще се получи на практика е да се изложиш пред света със своето собствено виждане, личност и крайно субективно отношение и начин на мислене. Какъв е на практика автора – си остава загадка за теб.
5. Никога не се залепвай за някого и не го преследвай според идеята:
“Каквото и да кажеш ще го нападна, подиграя, оборя и отхвърля!” Нито
си захващай да създаваш негат"


"Разменяй а не отменяй становища!" "Глупостта е сляпа за своята глупост!"Оро


Тема Re: Проект за регламент в новия клубнови [re: Opo]  
Автор Oro! (бългarin)
Публикувано26.09.03 13:03



Явно е, че предложението за клуб от нов тип се оказа доста интересно за мнозина. Не съм броил, колко юзъри проявиха позитивно отношение и готовност за сътрудничество както в този клуб така и в други, където анонсирах, но може би е узряло времето тези от които зависи отварянето на един такъв клуб да се съберат, прочетат и обсъдят и решат да дадат ли "зелена улица" на това начинание. Може да бъде един пробен период от 3 мес. до Нова година.
Добавих сам точка 8 в проекто-регламента. Още 2 точки може да добавите вие.


Проекто-регламент
за новия клуб
1. Мисли позитивно! Упражнявай самонаблюдение – не е казано, че всичко, което мине през главата ти трябва да се появи на мониторите на хората по света!
2. Не прави на другите това, което мразиш да ти правят! Прави на другите това, което обичаш да ти правят./ Тук не са включени садо-мазохистите и от тоя сорт./
3. Пиши единствено, когато наистина имаш какво да кажеш, питаш или споделиш и обсъдиш! А не винаги, когато ти е тъпо и скучно. Ако си кисел/а или ядосан/а иди и се накрещи на един мач или направи екскурзия в планината. Уважавай читателите!
4. Изказвай мнения само по мнения, а никога за автора им. Пиши за написаното, а не за написалият го. Защото, когато се заловиш да съдиш
един непознат човек и категоризираш един автор – единственото, което ще се получи на практика е да се изложиш пред света със своето собствено виждане, личност и крайно субективно отношение и начин на мислене. Какъв е на практика автора – си остава загадка за теб.
5. Никога не се залепвай за някого и не го преследвай според идеята:
“Каквото и да кажеш ще го нападна, подиграя, оборя и отхвърля!” Нито
си захващай да създаваш негативен имидж на когото и да било оплювайки го систематически. Не ставай кърлеж-пиявица !
6. Никога не забравяй, че виртуалното пространство не може да се обсебва и става собственост! То принадлежи на всички. Изявявай се и остави и другите да се изявяват. Не им пречи по никой начин!
7. Бъди оригинален, бъди себе си, но винаги показвай най-доброто а не най-лошото в теб. Нета е място за разтоварване, но нима интелекта е нещо от което трябва да се разтоварваме, защото ни тежи ?
8. Когато ти хрумне да започнеш ожесточен спор с някого и видиш, че той/тя
нямат същото желание, вместо да го атакуваш и провокираш и предизвикваш и вбесяваш за да ти отговори на всяка цена ПОМНИ, че едно от демократичните права на всеки юзър е да избира с кого иска да разговаря или не.


Клубът може да се нарече " Оазис" и да бъде в раздел "Общества".

"Разменяй а не отменяй становища!" "Глупостта е сляпа за своята глупост!"Оро


Тема Re: Проект за регламент в новия клубнови [re: Opo]  
Автор LeoS (стар член)
Публикувано26.09.03 13:37



8. Гледай право напред ! И като съзреш портрета на махараджата Прем Рават, закачен на стената в клуб "Летвата на Оро" не плюй по него, а се замисли - има ли друга техника от Жив Учител с която може да погледнеш навътре в себе си ?
9. Никога не допускай в чистото и свято място, наречено "Летвата на Оро" онзи посткомутант, перач на комунистически пари и абсолютна гнида - другаря Муле ! Ако случайно забележиш изказване на др.Муле, бъди оригинален, бъди себе си и предупреди с лична бележка модератора Оро, за да се пресекат попълзновенията на самообявилият се за месия чикиджия.
10. Никога не забравяй, че ти си призван да създаваш позитивен, а не негативен имидж на това прекрасно място - "Летвата на Оро". Всеки опит за понижаване на имиджа на клуба и/или неговия основател и доайен - б/ч/д Оро - ще бъде строго санкциониран от модератора, чрез триете, банване и други модераторски техники, докато ти дойде акъла в тимберицата и се загледаш в себе си !
Да ме утепаш, по-добронамерено не мога да си дам предложенията !

<... ако от първия път не успееш, значи скачането с парашут не е за теб ...>


Тема Re: .Нов клуб.нови [re: Opo]  
Автор LeoS (стар член)
Публикувано26.09.03 13:41



ОвчиС открих, че думата "навлек" има .....магическа сила.
Ами ти си по откритията, кво се чудиш !

... и сега и ти врачанския тъпигьоз дето проповядва мъдростите на дедо си-овчаря, които ги е научил от чардата при паша......и дето съсипа "Психоанализа" пък и всички клубове - поради силен недостиг на интелектуален багаж......
Аз отдавна съм разбрал, че никой не може да е на нивото ти, б/ч/д Оро !
Сички се мушкаме под летвата, само ти префърчаш над нея като пеперудка.

На б/ч/д Оро му е ясно какво се опитва да направи и как ще го постигне.
Ами аз, ако не мислех същото - изобщо немаше да се обаждам, бе !
Най-добронамерено се опитвам да ти помогна, а ти ми викаш тъпигьоз ...

Това ще бъде един експеримент и още не зная кое име на клуба ще е най-подходящо.
Ами кой да знае, бе Оро ?!?!?! Ми щом и ти не знаеш, направо се отчайвам вече ...

Ще се гласува . Ясен ми е регламента.
Точно така ! Без регламент си за никъде, да не говориме за членовете и членките на бъдещия експериментален клуб с твърд регламент, при строго спазване на златните правила.

помощници няма да ми трябват.
Извинявай, че ти го предложих.
Не съобразих, че ти сам си колкото всички модератори в тоя дир накуп !

В коя папка....ще мисля.
Хей, мислене пада тука а не дрънкане на ангро.....и тъй ще е тя...

Радвам се, че най-после си решил да мислиш.

Следват разяснения.
Всички тръпнеме в очакване !

<... ако от първия път не успееш, значи скачането с парашут не е за теб ...>


Тема Re: .Нов клуб.нови [re: Oro!]  
Автор LeoS (стар член)
Публикувано26.09.03 13:45



Хмм ... това трябва да са разясненията ...
Ще ме извиниш, но толкова задълбочено и в целия блясък на безбрежната ти мисъл си ги разяснил кратичко, при това с твоите невероятно ясни оцветявания (за подчертаване на особено важните пасажи), че ще ми требват най-малко три дена да ги разуча, асимилирам и запомня за вечни времена, докато Нета ни раздели. Не знам дали си в час и знаеш (което направо не го допускам - точно ти да не си в час), но аз съм със "силен недостиг на интелектуален багаж" и си ми требва време.
Честно казано, разбрах само тва :
“Въпрос на вкус и личен избор!” си казала котката и продължила да си ближе гъза.
Ама тва е, щото знам от дедо ми овчаря, кво е гъз.

Непременно ще се включа допълнително.
... следва ...

<... ако от първия път не успееш, значи скачането с парашут не е за теб ...>


Тема Първо да те поздравя, старче... [re: Oro!]  
Автор abettor (почти бракуван)
Публикувано26.09.03 16:20



...за думата "запъртък"!
Това е нова дума, с която ти разнообразяваш скучното ежедневие на гниди, селяни и навлеци.
Но искам да ти се скарам малко. Чета, чета и стигам до т. 5. А тя завършва...."...Нито
си захващай да създаваш негат" - край на цитата. Негат? НЕГАТ? Аха да се разстроя за невежеството ми относно тази нова дума и... И се сетих да видя оригиналните писания на твоят гений. Та от тях видях, че леко ти е трепнала ръката (вероятно от старческа немощ) при копи-пействането на пространните ти мъдрости. И т. 5 останала орязана. Мъдростта останала орязана.
Дядо, Оро, Учителю! Не допускай повече такива пропуски, че някой ще си помисли как от безсмислено спамване даже не си четеш писанията.
А това не е вярно. Ти си велик! Ти си бъдещия модератор на клуб "Тиквата на Оро". И всички сме с теб!




Вече имам една сбъдната мечта...


Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.