Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:42 05.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Педагогика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Тема Re: .Нов клуб.нови [re: Opo]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано26.09.03 21:44



Неее! Не са един и същ, единият е млад, атлетичен и хубав, а другият не толкова млад, но също атлетичен и хубав. Та в известен смисъл, наистина си приличат.




Тема Re: Проект за регламент в новия клубнови [re: LeoS]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано26.09.03 21:44



Да ме утепаш, по-добронамерено не мога да си дам предложенията !

Ти си толкова утепан /по рождение/ че повече нема накъде!



Тема Re: За навлеците........нови [re: kakata]  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано26.09.03 21:45



Не бе каке! Просто се дивя как човек вместо да вдига летвата се закопава по-дълбоко .



Тема Re: За всички е интересно предложението....нови [re: lmBlack]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано26.09.03 21:45



Ами и аз откога тръпна и чакам, ама нещо се закучи.



Тема Re: Не му подавай пръст, де...нови [re: abettor]  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано26.09.03 21:47



Ееееееех ! Какво разбираме ние с теб от норвежки хумор ...



Тема Re: За всички е интересно предложението....нови [re: kakata]  
Автор lmBlack (Хладнокръвен)
Публикувано26.09.03 22:01



Кое се закучи ?! Закопаването ли ? Според мен откакто съм из клубовете не е спряло !



Тема Re: За всички е интересно предложението....нови [re: lmBlack]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано26.09.03 22:05



Dp icм по-отдавна и даже съм от началото на клуб Психоанализа, та какво знаеш ти.
Сега най-важното обаче е, да се открие този клуб. Виж колко сме, а те все се бавят.



Тема Дедооо....нови [re: Opo]  
Автор abettor (почти бракуван)
Публикувано26.09.03 22:05



... видя се, че си си сложил изкуственото чене, поне си сложи и лещите....

И ти ми напомняш на Муле, ама той е по-красив от теб.


Вече имам една сбъдната мечта...

Тема Re: .Нов клуб.нови [re: Oro!]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано26.09.03 22:06



Здравей приятелю,
Включвам се в предизборната ти програма и гласувам за идеята ти.
"Нивото на Оро" -идеално.
Имам само дребни забележки, надявам се да не си расист или да делиш хората по разни показатели и така да има място и за мен в клуба ти. Та забележката ми е да оставиш мъничко местенце за такива като мен, нали ме нарече от нивото си чикиджия, та едно местенце да си правя чикии в новия ти клуб.
Това не са кой знае какви разлчия между нас и ти ако не си правил чикия никога къф ще си мъж тогава и къде ти е мъдростта?
Все пак за да те изберем за модератор трябва да докажеш че можеш и те бива да се справяш.
Кажи тук пред всички ти правил ли си чикии или не си?
Тази тема е много сериозна и за нея е необходимо нивото но Оро?
Сега да ме виждаш че съм чикиджия и да се правиш че няма такава тема все едно да ме пратиш в газовата камера на концлагера в нивото на Оро.
Ти клуб ли ще правиш или концлагер?
Както и да е, значи аз те познавам добре, стар приятел съм ти и ако имам власт веднага бих ти разрешил да отвориш твоя клуб.
Значи, шоуто ще бъде пълно, ще има посещаемост, а това е и в интерес на дира и за нас. Е ще има и попържни дори всичко ще има, но нали това е хубавото да има от всичко.

Госпожице Фукла, уважаема госпожице, аз като един твой верен фен и обикновен дългогодишен посетител на клубовете Ви умолявам на колене да съдействате на моя приятел Оро да си открие клуб с име "Нивото на Оро", моля Ви, на колене Ви моля?

Оро, приятелю по закона за обмена на енергиите аз много обичам фуклата и тя няма да може да ми откаже тази голяма услуга. Тя фуклата понеже не ме обича а енергиите трябва да се уравновесят и без да иска ще ми направи тази услуга, а пък аз още повече ще я обичам и така тя не може да се оправи с мен никога. Тези неща Оро, приятелю ти ги казвам, не да се научиш ти да ги ползваш срещу мен, а да запомниш Кой и Какво е направил за теб, а ти си помисли за онова местенце дето си говорихме преди малко.
Да живее Оро, великият викинг, приятеля на кралицата на Норвегия, човека с най голямото ЖО / дами ЖО не е това което си мислите/

Ето аз дадох своя глас и отношението си ЗА "Нивото на Оро"

^Не е важен факта, а отношението ни към него!^


Тема Стига, бе.... [re: lmBlack]  
Автор abettor (почти бракуван)
Публикувано26.09.03 22:07



....нека да му помагам в модерирането!
Той е активен само нощем, денем е цигу-мигу.
Я си представи , ако точно през деня се появи мутанта-навлек?



Вече имам една сбъдната мечта...


Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.