Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:40 27.05.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: В никакъв случай!нови [re: DarkCat]  
АвтордackaлkaAko твoитe дeцa (Нерегистриран)
Публикувано21.01.05 12:38



Ако твоите деца недай си боже, имат някакъв голям проблем-изнасилване, бисексуалност,хомосексуалност ти ще ги пуснеш ли на училищен психолог-дай сега да те светна, че там дето изобщо ги има в училищата, не са завършили медицинско образование, а имат някаква тапия-може и от някой"измислен"/но иначе абсолютно легален/факултет по психология-та след получаването на таз тапия, ако имат връзки, но нямат опит или по-добра преспектива още без никакъв стаж могат да станат тъй наречените -училищни психолози....
Това +фактът, че човек/особено в тази възраст и особено с проблем/не обича да развява скъсаните си гащи, води до логичният извод, че най-тъпото нещо, което майката ще направи е да заведе детето при училищният психолог, ако изобщо го има!!!!!!



Тема Re: Големи проблеми със синанови [re: oтчaянa cъм]  
Авторnei4eva (Нерегистриран)
Публикувано21.01.05 12:46



zna4i az sam dete na 10 godini oba4e moga da ti kaja ne6to zna4i az li4no ne sam pravila takiva s izvinenie gadorii oba4e moi priqtelki sa mi kazvali 4e sa se celuvali 1 6tom toi ti go e spodelil zna4i ti vqrva mnogo i 2 TOI SE CELUVA S MOM4E ZA6TO6O O6TE E MALAK I NQMA KAK DA OPOZNAE MOMI4ETATA I MOJE BI MO E INTERESTNO NEZNAM A PAK ZA6TO DRUGOTO MOM4E GO E ODBLASNALO NE ZNAM DETETO TI E POTISNATO TAKA4E NE GO PORAZPITAI MALKO ZADAMO OLEKNE A PAK I TOVA E BILO OTDAVNA



Тема Re: Големи проблеми със синанови [re: дackaлka]  
Автор DarkCat ()
Публикувано21.01.05 13:03



не ме чети Даскалке. не съветвам теб. казвам си мнението

децата са говорили с техния училищен психолог и казват че е готин

не съм мислила че по другите училища са врагове на децата. не ми е минала просто такава мисъл



Тема Re: Здрасти и от мененови [re: Бoxeм]  
Автор Frysco (невъзпитан)
Публикувано21.01.05 13:04



frysco маимунка mail точка bg
Жалко за айсикюто...Може да пробваш с друг клиент, трилиан или СИМ примерно...

Иначе това със постовете на БТК е голяма гадост...

За компютъра препоръчвам конфигурацията която аз съм си избрал.

Athlon XP 1800+ процесор
Asus A7V8X-X mainboard дънна платка
DDR256 MB RAM A-Data, 400 MHZ рампамет
80 GB HDD Seagate Baracuda харддиск
GeForce MX 440 128 MB видеокарта
CDRw -TEAC записвачка

17" Compaq V710 монитор

Някаква красива кутия, клавиатура и мишка...
Не слагай много екстри, за да се запали сам да си ги купи.


Елате повече!

Тема ай стига бе.....нови [re: дackaлkaAko твoитe д]  
Автор DarkCat ()
Публикувано21.01.05 13:05



стига бе вече за тия психолози..........

леле какви сте противни, като нямаш какво да кажеш на майката просто не пиши тук.

не е задала въпроса си, за някакви нервни лели да се заяждат



Тема Re: Здрасти и от мененови [re: woman_eur]  
Автор Frysco (невъзпитан)
Публикувано21.01.05 13:05



Натрошаването на кокали само ще доведе до повече проблеми...Аз имах предвид да му се покрещи от 2 см в лицето някоя тъмна нощ, че да се сети че никой не е незащитим.


Елате повече!

Тема Re: Здрасти и от мененови [re: Бoxeм]  
Автордackaлka (Нерегистриран)
Публикувано21.01.05 13:11



1.Преди три години си отворих новм телефонен пост и в молбата изрично опоменах, че не желая да се включва номера ми в тел.указател-това го има в самите молби-поне преди 3 години
2.Италия и всякаква друга смяна на ежедневието-чудесно
3.Идеята с компютър и други хобита-чудесно,НО КОМПЮТЪРА -ПОД РОДИТЕЛСКИ КОНТРОЛ!Без да се стяга примка около момчето-да се внимава, с какво се занимава, когато влиза в НЕТА!
4.ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ново училище, но ПОДБРАНО-да са подбрани децата-тоест-по-добро училище, където има повече "зубъри"!!!!!Най-добър вариант, ако в новото училище имате познат-директор, учител и тъй нататък, с когото евентуално някога да може да споделите проблема за хомосексуалността
5.Лично мнение-хомосексуалността при момчетата-придобита-при драстична смяна на среда, приятели и тъй натгатък-не е късно да се махне влиянието на хомосексуалния уклон!НО В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ СЪС СИЛА!!!!!!!!
6.За постигането на точка 5.-трябва пълно разбиране и подкрепа от родителите и ако таткото няма да разбеире ситуацията-по-добре на този етап да не знае, за да не влоши нещата!!!!
7.Лелята да обърне голямо внимание при подбора на новото училище и НИКАКВИ ВРАЧКИ!!!!!
8.Помощта на психолог-консултант или психиатър звучи почти задължителна, стига нещата да не са преувеличени!Помощ-Червен кръст -телефон на доверието или платен кабинет в някоя от големите клиники!!!!!!-за да се гарантира конфиденциалност
9. и последно-може да звучи адски откачено, но много е важно момчето да има ПЪЛНО ДОВЕРИЕ поне на 1 от родителите си, ако трябва, за да докаже майката, че е истински родител-да се направят ДНК тестове-пред фактите и боговете мълчат.
!0.Библията е книга с много пластове и за съжаление нашите деца,имащи за родители "атеисто-езико-християни"-плод на стария строй, могат доста погрешно да възприемат текстовете, да не говорим за това, че има различни издания, спонсорирани от секти!!!!
11.Детето е в лабилна възраст, явно с по-чувствителна психика....създавайте му мотивации-за бъдеще, за реализация,по интереси-това са все проблеми на нашата съвременност!
УСПЕХ!!!!
И не се занимавайте с онова идеотче-такива има навсякъде, кой знае и на него какво му е!Ако може със смяна на училищна среда и нови приятели да се появят, мисля че друготно момче ще си намери ново занимание, ако не му предоставяте материал за дивотии!



Тема Re: Здрасти и от мененови [re: Frysco]  
Автор DarkCat ()
Публикувано21.01.05 13:12



едно сплашване, ама яко ще го накара да спре да приказва

той сега се усеща много силен щото може да мачка момчето, но я да види че и него може да смачкат как ще се кротне



Тема Re: Големи проблеми със синанови [re: nei4eva]  
Автор BobyB (член)
Публикувано21.01.05 13:17



Виж ти, децата са по адекватни от нас! Щях да кажа същото. Това че сина ти се е целувал с момче на тази възраст не означава абсолютно нищо. Сега нямам под ръка линкове, а и не съм психиатър, но съм чел на много места че е много често срещано в ранния пубертет. Момчетата узряват по-бавно от момичетата и в тази възраст момичетата от техния клас и възраст ги смятат за незрели и обикновено проявяват интерес към по-големи момчета. Действително на тази възраст за момчетата е проблем да си намерят момиче и често експериментират помежду си. Това обаче въобще не означава хомосексуални наклонности. Чак по-късно той сам може да определи за себе си какъв е. Така че според мен дори не трябва да бързаш да го успокояваш как не те притеснява ако стане хомосексуалист, още повече че това няма как да го направиш "естествено", т.е. той ще вижда че всъщност се притесняваш за това, за баща му и т.н., независимо колко се опитваш да го приемеш... А може да се окаже, че това изобщо не е необходимо... На този етап според мен е достатъчно да му кажеш, че на неговата възраст всъщност много момчета правят такива експерименти и той с нищо не е по-различен, неговия приятел с нищо не го държи, защото в крайна сметка и той е участвал, със сигурност и той се страхува от публични подигравки, нищо че много от другите момчета като нищо да са си правили и те такива опити...



Тема Re: Големи проблеми със синанови [re: DarkCat]  
Автордackaлkaтa (Нерегистриран)
Публикувано21.01.05 13:19



Ами като пишеш, чета и то с удоволствие в повечето случай написаното от теб, но в случая мисля, че не си полезна, а се късае за сериозно нещо и затова тонът ме беше малка по-груб!
Радвам се, че децата ти намират психолога за "печен", въпросът е доколко е профи, защото не стига само да спечелиш детското доверие, а и да можеш адекватно да помогнеш....В този ред на разсъждения ти обяснявах, защото съм в системата,че все още училищните психолози отговарят на изискванията на МОН, а не на идеята за училищен психолог и няма гаранция, че в училището на въпросното дете, а даже и в това на твоите деца, ще се е случил да е изключение...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.