Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:12 13.05.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Големи проблеми със синанови [re: Maтa]  
Авторoтчaянa cъм (Нерегистриран)
Публикувано20.01.05 14:44



Благодаря много на всички ви. Вече изтормозих племенника ми тука. Цял ден не мърдам от компютъра за да следя отговорите ви. Племенника ми и той като прочете съветите ви и веднага вика "Лельо, прави са хорат купи компютър, аз ще ти дам парите". На него всичко съм му разказала щото знам че мога да му имам доверие. Що се отнася до мъжа ми, много трудно ще е да прекарват повече време заедно. Работата на мъжа ми е свързана с ходене на вънка встуд в пек по строителни обекти, а сина тези неща не го влечат. Пък дори сина да искаше пак не може да ходи с баща си, щото отгоре на всичкото е и болнав. Натрупали сме вече маса отсъствия в училище. Директора искаше да да се явява на изпите по предметите, но учителите тук помогнаха та някак се оправихме. За ново училище не знам. Тук всички учители вече го познават и уважават. А новото място ще трябва да се доказва пред нови хора. Иначе говорих с майката на момчето, дето му говори че не сме му родители с баща му, че е грешник и др. такива. А тя ми отговори "Еми като вашия син има лабилна психика, има лудници за тая работа. Не ме тормозете." Викам му на сина да отида аз в училище и да се разправям, той вика че така само ще влоша нещата. Тъй че съм с вързани ръце отвсякъде.



Тема Re: Големи проблеми със синанови [re: Maтa]  
Авторoтчaянa cъм (Нерегистриран)
Публикувано20.01.05 14:48



А и още нещо. Синът ми редовно гледа Канал 2001. И сега си е наумил да му дам пари да ходи на врачка. Мисли си че тя ще му помогне. Нещо не съм склонна да им вярвам на врачките. Виждат ми се големи шарлатани.



Тема Re: Големи проблеми със синанови [re: oтчaянa cъм]  
Автор dexter_sum (Bladerunner)
Публикувано20.01.05 14:56



По-добре да смените училището.

И никакви врачки, могат да нанесат непоправима вреда.

Credo quia absurdum est.
Св. Августин


Тема Re: Големи проблеми със синанови [re: oтчaянa cъм]  
Автор Frysco (невъзпитан)
Публикувано20.01.05 15:05



Не се и замисляй...Учителите могат да го уважават, но в новото училище не могат да го намразят.
Важно е за него да е в нова среда.Непредубедена е думата която търсих, благодаря на Еснаф че ми я подсказа.


Елате повече!

Тема Re: Големи проблеми със синанови [re: oтчaянa cъм]  
Автор DarkCat ()
Публикувано20.01.05 15:11



нека се докаже пред нови хора. ще му е полезно. по-добре сменете училището

и пак ще спечели уважението на учителите. макар че, проблема май е че му липсва уважението на съучениците


не върви ти да се разправяш в училището, та той е голям



Тема Re: В никакъв случай!нови [re: DarkCat]  
Авторbigdog (Нерегистриран)
Публикувано20.01.05 15:19



Само че в момента, в който се появиш това е неизбежно.
И разбира се, че ще я разнесат веднага жената, ти кво мислиш че прави персонала в училищата през почивките - готви се за следващия час?



Тема Re: В никакъв случай!нови [re: bigdog]  
Автор DarkCat ()
Публикувано20.01.05 15:24



стига де..... престанете да пишете за тия психолози....еййй



Тема Re: Големи проблеми със синанови [re: oтчaянa cъм]  
Автор woman_eur (naturlih)
Публикувано20.01.05 15:24



Моят син е на 13 и ще се опитам да ти бъда полезна. Според мен не бива нищо друго да правиш, осевн да смениш училището. Освен това, необходимо е да разговаряш повече с него, за да може да се сближите повече и да ти вярва повече. Необходима му е здрава психика, повече увереност. Обикновено така става (нали знаеш, че и при нас - възрастните е така, но с тази разлика, че отношенията са по-прикрити, правят се повече компромиси) - този, който е кадърен, трябва да го смачка масата, защото е различен. Обикновено това се получава с деца, които са по-можещи от другите или не дай боже - болни или с недъг. Когато някой е скапаняк, масата много интересно, но не го отхвърля. Но в никакъв случай детето не бива да си помисли, че трябва да се нагоди към другите, т.е. да стане калпазанин като тях, за да им се хареса.



Тема Re: Големи проблеми със синанови [re: oтчaянa cъм]  
Авторbigdog (Нерегистриран)
Публикувано20.01.05 15:31



Най-важното е да не вижда и следа от разочарование или осъждане от вас като родители. Трябва да поговорите със съпруга си и заедно след това да декларирате на сина си безрезервната си обич - все пак е ваше дете, а ориентацията му в сексуално отношение няма нищо общо с останалите му качества като личност. Ако знае, че има в това отношение пълна толерантност от родителите си ще може много по-спокойно да приема нападките на околните/особено в подрастващата възраст/, ще се доверява на вас, а не на разни "приятели" с неясни цели. Желая ви успех.



Тема Re: В никакъв случай!нови [re: DarkCat]  
Авторbigdog (Нерегистриран)
Публикувано20.01.05 15:34



Не е проблема в психолога, проблема е клюкарките в училищата. Нали е ясно, че класната има поне едно близко учениче, чиито родители ще бъдат веднага предупредени за "опасността".




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.